Přivýdělky k rodičovské dovolené - poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sonninek
Povídálka 45 příspěvků 21.11.13 10:11
Přivýdělky k rodičovské dovolené

Maminky, jak si přivyděláváte na rodičovské?
Malý mi spinka cca tři hodiny denně, chtěla bych toho nějak využít. Nepište mi o prodeji kosmetiky a klikačkách. Myslím reálné přivýdělky, které se pohybují alespoň kolem 2000,–.

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56913 příspěvků 21.11.13 10:12

@Sonninek včera tu byla stejná diskuze, pohledej. Většina nakupuju, dál prodává, vyrábí - pletení, háčkování, šperky a vim co všechno atd.

Sonninek
Povídálka 45 příspěvků 21.11.13 10:13

Děkuji, pohledám :D

Martrich
Extra třída :D 12054 příspěvků 1 inzerát 21.11.13 10:21

Ahoj, já řešila to samé co ty, trvalo mi to zhruba rok, než jsem našla velmi solidní přivýdělek. Píšu reklamní články, zpočátku to hodilo tak 1500 měsíčně, ale jak jsem si udělala takovou praxi, naučila se jak to má vypadat, mohla jsem si zvýšit „sazbu“ odpovídala jsem na více inzerátů, založila si web s ukázkami a nyní mam tolik práce, že to sotva skloubím se synem, naštěstí ho už mohu občas dávat do jeslí. Neříkám, že pro tebe je vhodné zrovna tohle, on ti každý poradí, to co sám dělá. Ale zkus to spíš takto, poohlížej se a přemýšlej o tom, v čem jsi dobrá, co ti jde. Znám spoustu holek, které umí dobře péct, krásně malují, šijí nebo vyrábí šperky. Tím vším se dá vydělat. Pak samozřejmě Oriflame, pokud umíš výborně cizí jazyk, můžeš zkusit nějaké překlady adt.. Prohledej internet, například www.fajn-brigady.cz nebo www.flek.cz a mrkni. Nebo zkusit operátorku, pokud bys měla i hlídání, třeba dva dny v týdnu na 4 hodky. Určitě se něco najít dá, z domova je to samozřejmě nejlepší, ale věřím, že něco najdeš. Klikačky a podobné „zaručené“ výdělky jsou k prdu, to máš pravdu. Jestli můžu poradit, tak nikdy nerozklikávej inzerát, kde hned v nadpise slibují horentní sumy za minimum práce, to jasně smrdí podvodem. ;)

AdaAda
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 21.11.13 12:01

AHOJ, já překládám návody na spotřebiče do čestiny a slovenštiny a pak překládám kamarádovi web do španělštiny. Pomáhám kamaradům s účtem (za to nic nechci, ale většinou mi za to koupí nějakou sladkost :-)

Váš příspěvek
Reklama