Přízemní nízkoenergetický dům - bungalov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marun_7
Povídálka 17 příspěvků 20.03.19 13:09
Přízemní nízkoenergetický dům - bungalov

Ahojky holky, chtěla bych se vás zeptat jestli tady někdo nemáte zkušenosti s postavením nízkoenergetického přizemního domku :) do jaké ceny tak koupit pozemek a na kolik to tak zhruba výjde cena bungalovu.. U nás se ceny pozemků pohybují kolem 800 000 - 1 500 000… ale o pozemek teďka nejde.. :)
Spíš na kolik to tak zhruba v dnešní době výjde postavení tohoto přizemního domku, budu moc ráda když napíšete jestli se tenhle domek opravdu vyplatí a kolik stojí když si ho necháme samy postavit :)

Reakce:
Uživatel je onlineNimie
Nadpozemská drbna 27817 příspěvků 20.03.19 22:17

@marun7 jak velký? Z jakého materiálu? Jak vybavený? V jakém stavu je pozemek? Svépomocí, na klíč, dodavatelsky,…? Jen dům nebo i garáž?… takhle se to nedá říct. Jsou domky za 2 mil. a jsou domky za 5 mil. :nevim:

Co myslíš tím, že se ti domek „vyplatí“? Jako že bude levnější než byt na pořízení? Může a nemusí. Na provoz? Záleží s čím srovnáváš, ale pokud to bude skutečně NED a budete s ním zacházet rozumně, dá se očekávat, že náklady budou nižší než v bytě. Vyplatí jako investice? To záleží na tom co a kde a jak kvalitně postavíte.

Váš příspěvek
Reklama