Příznaky a následné těhotenství

Anonymní
17.6.20 06:59

Příznaky a následné těhotenství

Zdravím Vas snazilky i maminky :srdce:

Minulé pondělí mě strašně začaly bolet záda, při chůzi vystřelující bolest. A začala jsem cítit i prsa, citlivé na dotek. To bylo 5 dní do ms. Ve středu jsem zkusila cleaeblue, protože jsem se cítila fakt jinak. Ale ukázala se mi tam jen knizka, tak jsem byla akorát nasrana, že jsem vyhodila prachy a test a nefunguje. Nicméně v pátek to byl den kdy měla dorazit menstruace mi to nedalo a zkusila jsem obyč. papirkovy Dr.max a byla tak // čárka. Myslíte, že kdybych ho zkusila rovnou v tu středu, tak by ukázal druhou čárku? A že ta bolest zad měla souvislost s těhotenstvím? Ovulaci jsem si tento cyklus nehlidala.
V příloze přikládám páteční test.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26209
17.6.20 07:13
@Anonymní píše:
Zdravím Vas snazilky i maminky :srdce:Minulé pondělí mě strašně začaly bolet záda, při chůzi vystřelující bolest. A začala jsem cítit i prsa, citlivé na dotek. To bylo 5 dní do ms. Ve středu jsem zkusila cleaeblue, protože jsem se cítila fakt jinak. Ale ukázala se mi tam jen knizka, tak jsem byla akorát nasrana, že jsem vyhodila prachy a test a nefunguje. Nicméně v pátek to byl den kdy měla dorazit menstruace mi to nedalo a zkusila jsem obyč. papirkovy Dr.max a byla tak // čárka. Myslíte, že kdybych ho zkusila rovnou v tu středu, tak by ukázal druhou čárku? A že ta bolest zad měla souvislost s těhotenstvím? Ovulaci jsem si tento cyklus nehlidala.
V příloze přikládám páteční test.

Možná. Nebo by tam byl sotva viditelný duch a testovala bys znovu. Já testovala jen obyčejnými testy, nehonila jsem duchy před MS, ale žadné příznaky jsem nepociťovala. Prostě mi nedošla MS, udělala jsem si test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11324
17.6.20 07:35

Já si myslím že ano ale sotva viditelny..no jo clearblue je citlivost 25 takže nejméně citlivý já ho dělala až po jasnych //…
Ale stejně k čemu to je? Gratuluji a neres to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.6.20 09:29

@Kajka9 jasně že jo :lol: akorát mě naštval ten digital.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama