Příznaky a negativní test? Těhotenství nebo nemoc?

3.5.21 17:49

Příznaky a negativní test? Těhotenství nebo nemoc

Ahoj, jdu se na vás obrátit s dotazem i když nejlépe mi to řekne gynekolog samozřejmě k tomu už jsem objednaná. Jsme s přítelem po ureaplasmě. Rok jsme se lecili a od ledna by to mělo být ok. No, ale dlouho jsem při té potvoře neměla menstruaci 9 měsíců.. Nyní ji mám pravidelně. Spíme s přítelem bez ochrany moc by jsme chtěli miminko. Menstruace mi chodí vždy od 18. do max. 24. Dne v měsíci. Nyni je 3.5. A menstruace stále nikde všimla jsem si jak moc se mi zvětšují dvorce a začínají po celých prsou žíly. Chodím o moc víc na malou než kdy předtím. Každopádně tt negativní. Někdo zkušenost? :( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
682
3.5.21 18:01

Prijde mi zvlastni, ze by se ureaplasma lecila rok a nemela bys pri ni MS, moc mi to nedava smysl. Tolik k te zkusenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4184
3.5.21 18:11

Negativní těhotenský test = těhotná nejsi. Čím víc se budeš pozorovat, tím víc těch rádoby „těhotenských“ příznaků na sobě najdeš. Tolik ode mne k té zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.5.21 18:26

@Whitedog nepozoruji se já, ale můj přítel.. Nepočítám s tím že už by se nám zadarilo šlo mi o to jestli to nevypadá spíš na nějakou nemoc… Nepozoruji se, to už mám dávno za sebou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.5.21 18:27

@Sardelka hormony mi to dělali, ale každopádně je to pravda vylecena ureaplasma a menstruace zpět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.5.21 18:29

@Whitedog napsala jsem to blbě no každopádně nechci tady rozebírat čeho si všímá přítel nebo já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31213
3.5.21 19:10
@Janazezulka píše:
Ahoj, jdu se na vás obrátit s dotazem i když nejlépe mi to řekne gynekolog samozřejmě k tomu už jsem objednaná. Jsme s přítelem po ureaplasmě. Rok jsme se lecili a od ledna by to mělo být ok. No, ale dlouho jsem při té potvoře neměla menstruaci 9 měsíců.. Nyní ji mám pravidelně. Spíme s přítelem bez ochrany moc by jsme chtěli miminko. Menstruace mi chodí vždy od 18. do max. 24. Dne v měsíci. Nyni je 3.5. A menstruace stále nikde všimla jsem si jak moc se mi zvětšují dvorce a začínají po celých prsou žíly. Chodím o moc víc na malou než kdy předtím. Každopádně tt negativní. Někdo zkušenost? :( :,(

Nejsi těhotná.

Příspěvek upraven 03.05.21 v 19:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
710
3.5.21 19:25

A není možný, že nejsi ještě úplně vyléčená? Sama píšeš, že od ledna by to mělo být oka… Jinak jste se teda léčili opravdu dlouho. Normálně stačí ATB na 14 dní. Jinak se taky po vleklé nemoci může stát, že budeš mít problém otěhotnět. Kdyby jsi byla těhotná, tak test by to už ukázal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
4.5.21 05:07

Jestliže je test negativní, tak se nejedná o příznaky těhotenství :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat