Jedná se o příznaky těhotenství?

6.8.13 12:56

příznaky ano či ne ???

Ahoj holky, nikdy bych nevěřila, že se někdy do takové diskuze zapojím, ale není zbytí. Je mi jasný, že mi nerozadíte a vyvyřešíme to tady, ale budu ráda za váš názor. :D :lol:
Před měsícem jsem vysadila HA, brala jsem jí 15 let. Takže ovulaci vlastně ani neznám jak se moje tělo chová. Vysadia jsem jí protože mi to lékařka doporučila, že by bylo dobré aby jsme začali pracovat. Tak jsme se s tím smířili, že tomu nehcáme volný proběh a půjdeme to toho. Až to bude ta to bude No a cca po 14 dnech jsme měli náš první nechráněná styk. Nic nechala jsme to být. Když jsem 3 a 4 den po styky začala špinit, dle kalkulačky na netu bych měla mít v době styku ovulku, ale zda to tak bylo nevím, po HA. Nějak jsme to dál neskoumala, ale když se mi začala motat hlava, když udělám prudký pohyb jsem jak opilá. A od 4 dne mě píchá v podbřišku, ale jako uprostřed, jinak než před MS. Pořád jsem byla klidná, ale když mě 8 den po styku začali bolet bradavky, ale jako fest. A jsou takové tmavší, jiné než mám vždycky… Už moc klidná nejsem :nevim: Dnes to je 10 den po… Příznaky stejné, bolení v podbřišku, motání hlavy, občas mi přijde, že čaj, šťáva chutná jinak… a ty bradavky na dotek bolest… a pořád jakoby trčej. Na test je to brzy, ale nevím zda by to mohlo být už rané těhotenství, nebo jen si tělo rovná hormony??? :nevim:
Děkuji za vaše příspěvky
:?: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15419
6.8.13 12:58

Každý může jen tipovat a já to tipuju na hormony

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7797
6.8.13 12:58

@Stráňátko
Udělej si test a budeš chytřejší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6472
6.8.13 12:59

Může to být tvůj „normální“ stav kolem ovulace/menstruace, ale to nemůžeš vedět když je to vlastně poprvé.

Takže je to 50 na 50, počkej a pak uvidíš co ti řekne test ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
6.8.13 13:10

Taky bych rekla, ze to muze byt oboji. po 15 letech musi byt telo z ovulace uplne vykolejene ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14500
6.8.13 13:28

Tipla bych hormony. U těhu mě bolely celý prsa, ne bradavky :) A teď, když těhu nejsem a neberu HA, tak mám bolesti prsou a bolesti v podbřišku tak nějak před každou MS :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1281
6.8.13 13:35

Ahoj, něco podobného jsem měla také, HA jsem vysadila po roce a půl od porodu a s manželem jsme na to hupsli. Taky jsem měla velmi citlivé bradavky, jiné chutě, nafouklé břicho a já doufala, že je v bříšku prďolka…Nakonec jsem to dostala, myslím, že to byla reakce těla po vysazení HA. Takže u tebe je to teď 50 ne 50. Pokud se ms nedostaví, tak počkej cca týden (je možné, že ti cyklus naskočí později) a udělej si těhotenský test a pak uvidíš, na čem jsi. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.8.13 15:53

Kdy to otstovat ?

Ahoj holky, moc vám děkuji za info a cenné rady 8) Kdys bych to měla dostat… asi zřejmě podle „původního“ cyklu. Ale zatím nic… ani náznak takové té před MS boleti co znám. Jen tlak v břiše což je už cca 10 a bolest levého prsa. Takže holky jaké máte zkušenosti udělat TT a jaký??? Děkuji za rady :nevim: :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1281
12.8.13 21:52

Ahoj, já měla cyklus dlouhý 36 dní, od 32 dne mě začaly strašně bolet prsa, test jsem si udělala až po 9 dnech zpoždění. Měla jsem strach, že si něco nalhávám, takže proto tak dlouhé čekání. Značku testu si už nepamatuju, ale po chvilce jsem tam měla dálnici :dance:. Takže bych ti poradila počkat, netestovat zbytečně brzy, někomu se čárky objevují později. Hodně štěstí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.8.13 09:47

Děkuji moc za info. Pokud se MS nedostaví, viděla bych ten test tak po týdnu. Uvidíme jakto dopadne :nevim: Když to vyjde budu ráda, ale když ne - tak je to první pokus z toho se nestřílí :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.14 17:31

Zdravím všechny, ráda bych se zeptala, je to už pár dní po ovulaci, a dnes mě celkem dost bolí až taková bodavá bolest na vaječníku :think: jenom na pravým, a k tomu takový průhledný výtok.. od té ovulace je to tak už 7 dní.. předem děkuji.. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28884
14.9.14 17:33

A na co se chceš jako zeptat? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.14 17:44

Tedkom ovu.jsem měla 8.9.014 a ten den jsem se s přítelem :hug: tak jestly to nemůže být třeba nějaký příznak těhu? nebo jestly je ještě brzy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
14.9.14 18:02

@Mája 25 no může, měla jsem to tak u obou ještě než mi měla přijít MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4220
14.9.14 18:13

@Mája 25 Já jsem těhu krátce (6. týden) a co si pamatuji, tak pár dní po ovulaci jsem měla naopak hustý krémový výtok a ten se drží do teď. Vyčetla jsem, že to je jeden z prvních příznaků, takže se mi u tebe ten průhledný nezdá.. A mě nebolely vaječníky, ale celý podbříšek, jako bych to měla dostat. Zkus za pár dní test a uvidíš. Mě se ukázaly čárky už 11 den po oplodnění a to mi všichni tvrdili, že není možné a že mám počkat do termínu MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama