Příznaky epilepsie u kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jasmina2015
Nováček 2 příspěvky 28.04.19 21:59
Priznaky epilepsie u kojence

Dobry den, mame osmimesicniho syna, ktery poslednich par dni protaci oci v sloup a u toho jakoby zrychlene mrka, vypozorovala jsem, ze to dela hlavne z radosti, kdyz napriklad po delsi dobe vidi manzela a ten se na nej zacne smat, tak maly se zaraduje, zacne se rehtat a treba dvakrat protoci oci v sloup, nekdy je protoci uplne nekdy se jen jakoby podiva do vrchu a dnes mi to napriklad udelal kdyz jsem mu davala novou (kapsicku) presnidavku, hrozne se tesil, je to jedlik, sedel v lehatku, rehtal se, a pri prvnim soustu zase vyvratil oci a kdyz jsem na neho promluvila, tak se usmal, a takhle to zopakoval jeste parkrat, pri kazdem soustu. Zatim jsem nevypozorovala, ze by protacel oci i bez nejakeho podnetu, ale samozrejme nemuzu to vyloucit. Jinak syn je zatim neockovan a ma potvrzene afektivni zachvaty, ktere jsou teda mene a mene caste. K neurolozce se budeme objednavat zitra. Epilepsie to asi byt muze, ze?

Reakce:
Beckyttine5
Kecalka 471 příspěvků 28.04.19 22:26

To si nemyslím, ale co mohu doporučit- natoč si to třeba na mobil a na vyšetření velmi s sebou, lékařům to řekne víc než jen popis.. nám se dcera úplně měnila v hadrovou panenku a upadala do bezvědomí. A řekli, že to epilepsie být může i nemusí.. to může prokázat EEG…

tini
Ukecaná baba ;) 1579 příspěvků 28.04.19 22:32

Dela to z rozruseni, prejde to samo.Znam to. od netere a od dcery.Je to spojene s temi afektivnimi zachvaty.Je emotivni. Neupozornujte na to. Hlavne rodina at to neresi. Lekarky se muzes zeptat, ale na epilepsii bych to nevidela

Janli
Echt Kelišová 8469 příspěvků 29.04.19 00:21

Vyvrátit to samozřejmě nemůžu, ale opravdu si nemyslím, že by se jednalo o epilepsii. Toho bych se nebála. Tohle dělají i děti naprosto zdravé.

hadraplanka
Kecalka 328 příspěvků 29.04.19 06:31

@jasmina2015 Ne, tohle samotné o epilepsii opravdu nevypovídá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 08:35

Tak když není očkovaný tak to epi nebude :lol: moje dítě očkované to dělalo taky, byl to projev radosti. :lol:

jasmina2015
Nováček 2 příspěvky 29.04.19 08:40

Diky za komentare, mam z toho strach, zacal to delat ted z niceho nic, pristi tyden jdeme na eeg a kontrolu na neuro

Twin_Star
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 29.04.19 08:52

Rozhodně nahraj na video a zajděte k lékaři, udělá EEG a zjistí co a jak.

Twin_Star
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 29.04.19 08:53

Teď jsem to dopsala a vidím, že na už se na EEG chystáte, tak držím palce, ať to není epilepsie!

Váš příspěvek
Reklama