Reklama

Příznaky jako zánět močových cest, ale bez bakterie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

peeli
Stálice 67 příspěvků 02.02.18 13:22
Příznaky jako zánět močových cest, ale bez bakterie

Prosím nemáte někdo zkušenosti? Mám příznaky úplně stejné jako zánět močových cest - nutkání na močení, pálení, řezání a krev v moči. Po rozboru krve se zjistí, že tam není žádná bakterie, měla jste to také některá?

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 02.02.18 13:26

To jsem tedy neměla a máš nějáké prášky? Kup si v lékárně vitamíny a prášky a pij urologický čaj a hodněě pij :) ať je brzy líp :kytka:

Pipet
Generální žvanilka 24083 příspěvků 02.02.18 13:42

Jaký rozbor?
Jen při testu v ordinaci se u mě taky většinou nic neukáže, ale na kultivaci to naroste…

peeli
Stálice 67 příspěvků 02.02.18 13:43

Ne, bohužel v laboratoři

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 13:49

Nech si udelat kultivaci moči. Jinak ano může byt zánět i bez bakterie. Taky se mi to uz stalo. Vylecily to antibiotika.

Pipet
Generální žvanilka 24083 příspěvků 02.02.18 13:53

Jinak doporučím kapky z lichořeřišnice, někdy zaberou tak dobře, že antibiotika ani nejsou potřeba, nebo alespoň zmírňují příznaky.

peeli
Stálice 67 příspěvků 02.02.18 13:57
@Anonymní píše:
Nech si udelat kultivaci moči. Jinak ano může byt zánět i bez bakterie. Taky se mi to uz stalo. Vylecily to antibiotika.

No ale já měla nějaký rozbor, nechali si moč a druhý den jsem volala na výsledky

histep
Závislačka 3253 příspěvků 02.02.18 14:02
@peeli píše:
No ale já měla nějaký rozbor, nechali si moč a druhý den jsem volala na výsledky

Pokud sis volala na výsledky hned druhý den, tak ti nedělali kultivaci, to by se nestihlo.
A pozor, ono také může jít o infekci, která se v běžné kultivaci neprokáže. Taková mykoplasma a ureaplasma se musí určovat metodou PCR, kultivace na ně nastačí.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber se měsíc po svatbě hroutí. Údajně kvůli své ex Seleně Gomez

Problémy měsíc po svatbě? Zdá se, že u Bieberových ano. Ačkoliv se Justin... číst dále >

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >