Příznaky jako zánět močových cest, ale bez bakterie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

peeli
Stálice 67 příspěvků 02.02.18 13:22
Příznaky jako zánět močových cest, ale bez bakterie

Prosím nemáte někdo zkušenosti? Mám příznaky úplně stejné jako zánět močových cest - nutkání na močení, pálení, řezání a krev v moči. Po rozboru krve se zjistí, že tam není žádná bakterie, měla jste to také některá?

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 02.02.18 13:26

To jsem tedy neměla a máš nějáké prášky? Kup si v lékárně vitamíny a prášky a pij urologický čaj a hodněě pij :) ať je brzy líp :kytka:

Pipet
Generální žvanilka 24135 příspěvků 02.02.18 13:42

Jaký rozbor?
Jen při testu v ordinaci se u mě taky většinou nic neukáže, ale na kultivaci to naroste…

peeli
Stálice 67 příspěvků 02.02.18 13:43

Ne, bohužel v laboratoři

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 13:49

Nech si udelat kultivaci moči. Jinak ano může byt zánět i bez bakterie. Taky se mi to uz stalo. Vylecily to antibiotika.

Pipet
Generální žvanilka 24135 příspěvků 02.02.18 13:53

Jinak doporučím kapky z lichořeřišnice, někdy zaberou tak dobře, že antibiotika ani nejsou potřeba, nebo alespoň zmírňují příznaky.

peeli
Stálice 67 příspěvků 02.02.18 13:57
@Anonymní píše:
Nech si udelat kultivaci moči. Jinak ano může byt zánět i bez bakterie. Taky se mi to uz stalo. Vylecily to antibiotika.

No ale já měla nějaký rozbor, nechali si moč a druhý den jsem volala na výsledky

histep
Závislačka 3657 příspěvků 02.02.18 14:02
@peeli píše:
No ale já měla nějaký rozbor, nechali si moč a druhý den jsem volala na výsledky

Pokud sis volala na výsledky hned druhý den, tak ti nedělali kultivaci, to by se nestihlo.
A pozor, ono také může jít o infekci, která se v běžné kultivaci neprokáže. Taková mykoplasma a ureaplasma se musí určovat metodou PCR, kultivace na ně nastačí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >