Příznaky jako zánět močových cest, ale bez bakterie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

peeli
Stálice 61 příspěvků 02.02.18 13:22
Příznaky jako zánět močových cest, ale bez bakterie

Prosím nemáte někdo zkušenosti? Mám příznaky úplně stejné jako zánět močových cest - nutkání na močení, pálení, řezání a krev v moči. Po rozboru krve se zjistí, že tam není žádná bakterie, měla jste to také některá?

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9783 příspěvků 02.02.18 13:26

To jsem tedy neměla a máš nějáké prášky? Kup si v lékárně vitamíny a prášky a pij urologický čaj a hodněě pij :) ať je brzy líp :kytka:

Pipet
Generální žvanilka 24028 příspěvků 02.02.18 13:42

Jaký rozbor?
Jen při testu v ordinaci se u mě taky většinou nic neukáže, ale na kultivaci to naroste…

peeli
Stálice 61 příspěvků 02.02.18 13:43

Ne, bohužel v laboratoři

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 13:49

Nech si udelat kultivaci moči. Jinak ano může byt zánět i bez bakterie. Taky se mi to uz stalo. Vylecily to antibiotika.

Pipet
Generální žvanilka 24028 příspěvků 02.02.18 13:53

Jinak doporučím kapky z lichořeřišnice, někdy zaberou tak dobře, že antibiotika ani nejsou potřeba, nebo alespoň zmírňují příznaky.

peeli
Stálice 61 příspěvků 02.02.18 13:57
@Anonymní píše:
Nech si udelat kultivaci moči. Jinak ano může byt zánět i bez bakterie. Taky se mi to uz stalo. Vylecily to antibiotika.

No ale já měla nějaký rozbor, nechali si moč a druhý den jsem volala na výsledky

histep
Závislačka 2900 příspěvků 02.02.18 14:02
@peeli píše:
No ale já měla nějaký rozbor, nechali si moč a druhý den jsem volala na výsledky

Pokud sis volala na výsledky hned druhý den, tak ti nedělali kultivaci, to by se nestihlo.
A pozor, ono také může jít o infekci, která se v běžné kultivaci neprokáže. Taková mykoplasma a ureaplasma se musí určovat metodou PCR, kultivace na ně nastačí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama