Příznaky jsou menzes ne a těhu test negativní??

10
28.7.21 14:26

Priznaky jsou menzes ne a tehu test negative??

Ahojte holky. Nez pujdu k doktorovi. Uz jsem objednana. Menstruace neni uz priblizne 20 dni. Pred cca 12ti dny byly tri dny kdy jsem nasla kapku zaspineni kazdy den. Prsa bolave na bradavky nemozu ani sahnout. Jsou jak melouny. Bricho nadmute a tlaci az me boli zada. Zmenu chuti nepocituji. Vcera jsem si odpoledne delala test a negative. Ani naznak ducha. Tak me prosim uklidnete ze to neni nic vazneho. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10882
28.7.21 14:45

Těhotenství to asi nebude a diplom z diagnózy po netu tady asi nikdo nemá, takže budeš muset vydržet k doktorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.7.21 17:08

@Leushe Já teď mám něco podobného každopádně…muze to byt cokoliv..muzes být těhotná ale ovu si měla daleko později nebo prostě na tebe testy nereagují nebo máš části, prasklo části a dalších několik věcí…
Já mám dnesnim dnem 9 dní zpoždění a podobně co popisuje jsme nafoukla jak meloun, unavená, bolí mě prsa a pici a v podbřišku test před 8 dny ( dělala jsme si ho protože mě to bylo divný ale další dítě neplanujeme) a dnehobili

A.

• Citovat
  • Nahlásit
20.8.21 19:13

Příznaky, opoždění, negativní test

Ahoj, tak jsem se konečně odhodlala a píšu sama místo toho, abych hodiny pročítala.. 🙂 Minulý rok v prosinci jsem prodělala zamlklé těhotenství a absolvovala revizi v 9tt. Poté jsme snažení s přítelem odložily, budeme se brát 14.5.2022, a tak jsme se dohodli, že se začneme snažit těsně před svatbou. Když spolu teď spáváme, je to 1× za měsíc, přítel má náročnou práci a i nějaké problémy v intimní oblasti a přístupu k sexu, jen pro vysvětlení, proč je to 1× za měsíc.. a když už se stane, tak se nechráníme a necháváme to náhodě, jsem skeptik a nevěřím, že by se z tak malé frekvence zadařilo. Na začátku června jsem si posunula MS práškama kvůli dovolené v Chorvatsku. MS po vysazení přišla během 3 dnů, za cca 31 dní přišla znovu, jen byla slabší a kratší, cca 4 dny. Nyní mám zpoždění 5.den, s přítelem jsme měli nechráněný styk před 9 dny. Ovulaci upřímně nevím, kdy jsem měla. 3 dny mě pobolívá břicho, kolikrát jsem si myslela, že MS už přišla, ale nic, jen se objevil bílý výtok, který u mě není běžný. Začaly mě bolet bradavky, na dotek jsou hodně citlivé. Tak dlouhý PMS nemívám. Testy jsem si dělala, ale ne z ranní moči a byly negativní. Já ani nevím, co chci, abyste mi napsali.. možná, jestli měl někdo podobné příznaky a bylo to nakonec těhotenství? Kdyby se objevily //, brala bych to jak :andel: o požehnání Děkuju za případné reakce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11659
20.8.21 23:51

@Misa_cek96 pokud byl sex před 9 dny tak by ti to test neukázal.. Počky třeba týden a udělej znovu..1× za měsíc je opravdu málo ale někdy stačí jeden sex a je to ale někdy taky několik měsíců a to z pravidelnejsiho sexu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat