Příznaky menstruace ve 12 tt těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pun.
Nováček 10 příspěvků 11.03.19 19:44
Příznaky menstruace ve 12 tt těhotenství

Ahoj holky, začínám 12tt těhotenství a dnes bych měla dostat menstruaci. Odpoledne mi najednou začaly běžné menstruační příznaky (tlačí mě v podbřišku, pne v rozkroku a strašně bolí nohy - to jsou moje typické příznaky). Jsem celé vystresovaná a co půl hodiny chodím kontrolovat intimku, zatím tedy žádná krev ani špinění. Dosud jsem žádný měsíc o tom, že by měla probíhat menstruace ani netušila, příznaky žádné. Minulý týden jsem bojovala se silným nachlazením a jelikož jsem dost bláznivá, bojím se, jestli to nemůže souviset a jestli to není podivné, když je to až ve 12 týdnu a tak najednou. Zažila jste některá, že byste se náhle cítily na menstruaci? Děkuju moc za odpovědi.

Reakce:
lucynka25
Echt Kelišová 9249 příspěvků 1 inzerát 11.03.19 20:16

@pun. bolení břicha jako na MS je běžné, já to měla celé těhotenstvíé, vlastně obě..jedno bylo tedy rizikovější, břicho bolelo dost, tak jsem byla párkrát hospitalizována na kapačkách pro dráždivou dělohu, ale vše dopadlo dobře.
Samozřejmě pokud se ti něco nezdá, konzultuj to s doktorem.
Já jednou měla takové křeče, že jsem si říkala, že je konec, taky kolem 14.tt, úplně jsem byla mrtvá strachy, nakonec mě tedy dr.poslal na to ležení radši na kapačku.

Qadra
Kecalka 306 příspěvků 11.03.19 20:28

Taky jsem to měla a občas mám í nyní v 16 týdnu.Je to často roztahováním dělohy…

Váš příspěvek
Reklama