Příznaky nádoru na slinivce břišní

4
23.1.20 18:26

Příznaky nádoru na slinivce břišní

Zdravím. Prosim nemáte někdo zkušenosti s příznaky rakoviny slinivky břišní? Co bylo třeba za příznaky než našli nádor. dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1872
23.1.20 18:58

@Blůza děda měl bolesti břicha a nechutenství. Tchán bolesti břicha, nechutenství, průjem a nakonec zežloutnul

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 19:19

Kromě bolestí břicha někdy můžou být spíše bolesti v boku nebo v zádech, hubnutí bez příčiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
23.1.20 19:25
:?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2528
23.1.20 19:28

Lidé drazí
já nevím, nebylo by rozumnější někomu úzkostnému nebo hypochondrickému nevypisovat veškeré možné i nemožné příznaky, které jsou i od dvou stovky dalších nemocí, nebo jen čistě od psychiky?

pak se takovej zhroutí, půjde se věšet, nebo v horším případě vystřílí opět někde čekárnu…ten internet je fakt neštěstí, sorry za výraz

úplně nejhorší cesta ze všech možných je mít nějakou představu " co mi je", nechat si poradit příznaky, pak si z nich nějaké vybrat a následně se z toho zhroutit
ach jo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
23.1.20 19:31

No mamce našli na slinivce (hlava)2×2cm.ale u nás je bídná nemocnice a nedokážou popsat jestli je to cista nebo nádor, tak teď musí čekat měsíc na vyšetření na zlutaku v Brně, aby jí řekli co to je dřív prý nemají místo. Četla sem články a diskuse o příznacích nádoru na slinivce a má tak 50/50. Vím jak je tohle nemoc když se potvrdí vážná a většinou pak nekompromisní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
23.1.20 19:41

Borrealis: :: zřejmě byl od vás špatně přečten nadpis diskuse. Prosím jestli vám dělá lepší den pár anonymních a vámi domnělých super inteligentních reakcích na určité věci na internetu neberu vám to, ale nic vám to nedá. už podle vašeho textu věřím že to nebude bez odezvy ale sklamu vás žádná anonymní přestřelka nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2528
23.1.20 19:51

@Blůza

úplně asi nerozumím

žádné anonymy nepíšu, ani nevím jak se anonym píše, nikdy jsem nad tím nebádala a ani nemám potřebu
reaguji pod svým nickem, nebo vůbec, zas TAK často se zde nepohybuju

měla jsem starost, aby nedošlo k tomu co jsem psala, to by mě mrzelo, a stává se to docela často…těm lidem je pak skutečně zle

jestli je situace jiná, a v prvním příspěvku jste nic blíže nenapsala, tak pak již starost nemám

jestli mě tady obvinujete z nějakých anonymů nebo čeho, tak halt pláčete na špatným hrobě, netrefila jste se
:nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1872
23.1.20 21:47
@Borrealis píše:
Lidé drazí
já nevím, nebylo by rozumnější někomu úzkostnému nebo hypochondrickému nevypisovat veškeré možné i nemožné příznaky, které jsou i od dvou stovky dalších nemocí, nebo jen čistě od psychiky?

pak se takovej zhroutí, půjde se věšet, nebo v horším případě vystřílí opět někde čekárnu…ten internet je fakt neštěstí, sorry za výraz

úplně nejhorší cesta ze všech možných je mít nějakou představu " co mi je", nechat si poradit příznaky, pak si z nich nějaké vybrat a následně se z toho zhroutit
ach jo

tak já myslím že i kdyby to bylo jak píšete tak je jedno jestli dotyčný dostane odpovědi zde nebo si je vygooglí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1872
23.1.20 21:50
@Blůza píše:
No mamce našli na slinivce (hlava)2×2cm.ale u nás je bídná nemocnice a nedokážou popsat jestli je to cista nebo nádor, tak teď musí čekat měsíc na vyšetření na zlutaku v Brně, aby jí řekli co to je dřív prý nemají místo. Četla sem články a diskuse o příznacích nádoru na slinivce a má tak 50/50. Vím jak je tohle nemoc když se potvrdí vážná a většinou pak nekompromisní.

nekompromisní je to bohužel ano ale dokud lékaři nepotvrdí určitě bych ještě neplašila. nakonec to nemusí být až tak vážné jak to vypadá. držím pěsti ať to v mamky případě opravdu není nic vážného :kytka: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 00:18

@Blůza a nepodařilo by se vám najít jinou nemocnici, kde by byli rychlejší? Ono bohužel objednací lhůty jsou šílený snad všude, ale já bych zkusila obvolat ič nemocnic - za delší cestu dřívější termín určitě stojí. Přeji hodně stesti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama