Příznaky, nálady - pár dni před porodem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 12:33
Příznaky , nálady - pár dni před porodem

:srdce: Ahoj mám 10 dni do terminu ale samozřejmě počítám s tím, ze to muže být každou chvíli nebo taky mužů prenaset. Jak jste se cítily par dni před porodem a jaké příznaky jste par dni před blížícím se porodem zaregistrovaly?

Přečtěte si článek: Příznaky porodu

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 16576 příspěvků 04.06.19 12:38
@Anonymní píše: :srdce: Ahoj mám 10 dni do terminu ale samozřejmě počítám s tím, ze to muže být každou chvíli nebo taky mužů prenaset. Jak jste se cítily par dni před porodem a jaké příznaky jste par dni před blížícím se porodem zaregistrovaly?

Mírnou nervozitu, kdy to bude. Pobolívání spodku. Vzhledem k těhu cukrovce mě nechtěli nechat přenášet a doporučili sedm dní před termínem dle UZ dělat vše proto, abych porodila. Vyzkoušela jsem vše. A nic. Klukovi se nechtělo a šel ven až druhý den vyvolání.

cverunka
Závislačka 3066 příspěvků 04.06.19 12:50

Já teda necítila předem žádné příznaky. Poprvé mi praskla voda ve spánku a podruhé mi začaly kontrakce ve spánku. Žádný náznak, že už to bude jsem nepozorovala.

Kajka9
Závislačka 4643 příspěvků 04.06.19 12:50

V noci jsem vůbec ale vůbec nespala to bylo jediné.. ráno jsem říkala že porodím ale nic mi nebylo…v 11 jsem šla na kontrolu a udělali mi hamiltona a já hned kontrakce… ten den jsem porodila

kve-tinka
Kelišová 5151 příspěvků 2 inzeráty 04.06.19 13:03

Jako druhorodicka jsem vice nervozni- uz tusim do ceho jdu :lol: ale uz to chci mit za sebou, takze kdyz me nic neboli, jsem hrdinka, co uz chce rodit, ale kdyz me neobvykle pichne atd. hned se leknu, ze jeste jako neee :mrgreen: mam 19dni do terminu

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 329 příspěvků 04.06.19 13:06

Asi tři noci před porodem jsem měla v noci silné poslíčky a k tomu bylo mimčo hrozně akční.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 13:19

Ráda bych se přidala do diskuze, termín mám za 3 dny a jsem prvorodička. Takže toto téma mě také hodně zajímá. Zatím mi totiž není vůbec nic.

Tichošlápek
Extra třída :D 14873 příspěvků 04.06.19 13:22

Nepoznala jsme vůbec nic. Ještě tři hodiny před porodem jsme placali babovky se starším na hřišti. Jediný příznak byl odchod hlenove zatky 14 dní před porodem

Lnm
Kecalka 374 příspěvků 04.06.19 13:31
@Anonymní píše:
Ráda bych se přidala do diskuze, termín mám za 3 dny a jsem prvorodička. Takže toto téma mě také hodně zajímá. Zatím mi totiž není vůbec nic.

Taky taky :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 13:46

@Tichošlápek jenomže mě ještě neodešla ani ta zátka :roll:

Tichošlápek
Extra třída :D 14873 příspěvků 04.06.19 13:48
@Anonymní píše:
@Tichošlápek jenomže mě ještě neodešla ani ta zátka :roll:

To vůbec nemusí, klidně až během porodu

Kajka9
Závislačka 4643 příspěvků 04.06.19 13:57
@Anonymní píše:
@Tichošlápek jenomže mě ještě neodešla ani ta zátka :roll:

ale to je jedno třeba mě odešla už měsíc před porodem, někomu 14 dní někumu až při porodu toto neřeš ani neřeš klesnutí břicha.. někomu ani neklesne někomu pár hodin před porodem a mě zase měsíc před porodem
toto jsou hodně individualní věci

moncicak123456
Kecalka 147 příspěvků 04.06.19 16:08

Jsem na tom stejně :? Ještě ke všemu doktor při poslední kontrole řekl že je dítě vysoko. V pozici 1 z 5 stim že 5 je hlava venku :lol: to asi nevypadá moc nadějně že? Byla bych ráda kdyby to přišlo driv než mě pošlou na vyvolání. CS ani nevím doktor tohle neřeší :D

moncicak123456
Kecalka 147 příspěvků 04.06.19 16:10

@kve-tinka to je přesný :lol: :lol: :lol: já si taky říkám jak chci už rodit a když mě začne divne bolet bricho začnu být děsně nervózní a vyděšená :lol: :mrgreen:

Lnm
Kecalka 374 příspěvků 04.06.19 16:18

@moncicak123456 ja mam mimco nalehajici a porodni cesty pripraveny uz 3 tydny, od 30tt dokonce i kratka hospitalizace, hrozil mi predcasny porod. A ted? Nic, nic, nic :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama