Příznaky nebo jen podvědomí?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.10.21 15:23

Příznaky nebo jen podvědomí?

Ahojky děvčata :mavam:
(Omlouvám se za anonym, ale kdyby náhodou.. :think: )
Snad všechny známe kapličky lásky a zároveň bezpečnost přerušované soulože :D
Proto se chci zeptat, během ovu jsme měli sex 3× po sobě :oops: a já očekávala menstruaci dva dny zpátky (mám to přesné jak hodinky po 28 dnech), ale PMS byly jiné, mnohem intenzivnější a i dříve než jsem zvyklá :nevim: a přibylo pár nepříjemnosti :think:
V noci nespím, když usnu, tak se neustále budím. Vstanu poměrně brzy, ale jen vo vstanu, musím si zase lehnout. Unavená jsem, ale spát ne a ne.
Točí se mi neustále hlava, pobolívá bříško, pupánky :lol:, nepříjemný pocit před jídlem i po jídle.
Jako milovník kávy se k ní musím nutit, abych v práci nepadla únavou a zahnala bolest hlavy. Jakožto kuřačka nemám ani na tu cigaretu chuť :nevim:.
Dva dny zpátky test negativní, tak čekám a v pondělí zkusím znovu.

Spousta z vás popisuje své příznaky i s bolestí prsou :think:, bradavky jsou možná trochu citlivější, ale bez zaměření si toho ani nevšimnu.

Je to psychika? Moc se pozoruji? Nebo tu je nějaká šance?

Nesnažíme se, ale kdyby přišlo na věc, byli bychom rádi :srdce:

Všem Vám moc předem děkuji :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2563
28.10.21 15:27

Je to „jen“ psychika, dokud nemás hcg v těle, tak nemůžeš mít příznaky… to ale neznamená, že nemůžeš být těhotná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1350
28.10.21 15:42

Kaplička lasky pobavila :lol: Takovy fajn pravidlo je, ze kdyz mas kazdej tehotenskej priznak, kterej si vybavis ci prectes, tehotna spis nejsi. S tolika ‚priznaky‘ uz bys fakt musela mit minimalne pozitivni test, spis uz se blizit pulce trimestru :D
Tohle bude psychika ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4553
28.10.21 17:10

Očekávala jsi ms dva dny zpátky a dva dny zpátky jsi dělala těhotenský test - ten byl negativní. Tzn. dělala sis test v den očekávané ms (ms pravidelná, přerušovaný sex v době ovulace) = kdybys byla těhotná, test by to už ukázal. Těhotná nejsi, připrav se na ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
28.10.21 20:56

Hele, já cítila vždycky nějakej příznak asi dva a půl roku 😂 a nic. A jednou, když jsem žádnej neměla, se stalo. Takže je to prostě dílem sugesce 🙃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat