Příznaky, negativní test bylo brzy

Anonymní
31.7.21 20:07

Priznaky, negativní test bylo brzo

Ahoj holky předem se omlouvám za dlouhý příspěvek.
Nejsem typ co by po 2 dnech vynechám ms plašil ale toto se mi ještě nestalo.
Vím že nejste vedmi jen chci slyšet názor, sama už děti mám ale…
Abych začala děti další neplanujeme, ale nijak se nechranime dáváme si pozor. Jelikož vím že plno zvát by na toto naráželo musím napsat že spoustu druhů ochrany nemůžu mít a že zase nejsme takový že v žádným případě už nikdy dítě nebo bude rozchod nebo něco takového.
Píšu to jen proto že nějaká vsugerace je vyloučena.
Mám 15 měsíců od porodu. V červnu jsem měla první a zatím poslední ms ale byla jiná vždy mám šíleně bolesti a dlouhou ms 7-10 dní a můžu skoro jen sedět na záchodě… tentokrát byla 5 dní a strašně a opravdu hodně slabá. Za což jsem samozdrejme byla moc ráda :mrgreen:. Ani nevím kdy mám ovulaci no kolem 20-24 DC to začalo. První mě nebylo sem tam dobře což jsme vůbec neřešila no ale za nějaký den jsem se budila hladem a ráno když jsem se nenajedla tak mi nebolo dobře, pak jsem začala hodně chodit čůrat. Měla jsem tu jeden test tak 28 DC jsem si ho udělala a vůbec nic ani duch takže jsem to brala jako vyřešeno věc jenže vůbec to přistupovala ba naopak prodal se průjem který už mám víc jak týden mám nafoukle břicho a jsme šíleně unavená. Začalo mi to strašně vrtat hlavou ale pořád si říkám žádná nehoda se nestala nebo aspoň o které bych věděla, nemocná nejsem nemám horečky ani v krku mě nebolí zánět kočárku taky nemám..
Musím dodat že dříve jsem měla dost často cysty a vždy jsem to poznala teď je to jiné.
Jsem 42DC
Samozdrejme že mě napadl další test dnes jsem si ho objednala ( tady máme 1 obchod a každý mě zná…)
Zajímá mě jestli někdo měl negativní test a stejně byla těhotná, nebo je teď na tom někdo podobně

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18463
31.7.21 21:49

Kdyby to byly příznaky těhotenství test by to ukázal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.21 22:04

@lachtanice86 právě v jednom těhotenství jsem měla nějaké příznaky a byla / za pár dní// ale ty // byly 29 den Takže jiný případ než teď proto si říkám že je to blbost že už tak dlouho a test nic..
Jen mám strach aby to nebylo něco vážného nebo nevím sama jsem z toho nějak zmatená jak píšu nikdy jsem neměla tak velké zpoždění

• Citovat
  • Nahlásit
10770
1.8.21 00:10

Tak naše dávání si pozor mě zrovna pěkně kope v břiše a taky si nejsme vědomi toho, že by byla nějaká nehoda. Udělej si další test a jinak na gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.8.21 08:38

@JancaS84 to je mi jasný no že to není žádná ochrana no několik let mám to vycházelo :mrgreen:.
Udělám už mám objednaný tak uvidíme.
Ale právě jsem myslela že 28DC když jsme si dělala test že to bude jasný výsledek a říkám si že už by byl pozitivní :think:.
Každopádně ještě nic včera jsem zase myslela že to dostanu a prd

• Citovat
  • Nahlásit
10770
1.8.21 23:33
@Anonymní píše:
@JancaS84 to je mi jasný no že to není žádná ochrana no několik let mám to vycházelo :mrgreen:.
Udělám už mám objednaný tak uvidíme.
Ale právě jsem myslela že 28DC když jsme si dělala test že to bude jasný výsledek a říkám si že už by byl pozitivní :think:.
Každopádně ještě nic včera jsem zase myslela že to dostanu a prd

Jj nám to taky nějakých 5 let vycházelo. Akorát 2× cíleně jsme počali a to bylo hned na první dobrou. No a pak jsem měla přesně rok po porodu zpoždění asi 3 dny, pořád jsem měla pocit, že to musím každou chvíli dostat, říkala jsem tak ze srandy manželovi jestli mu náhodou něco neuniklo a on, že nemám učit orla lítat. Tak jsem si udělala 5 den zpoždění test a hned dálnice. Jsme se nemohli rozhodnout jestli 3 dítě ano, nebo ne, tak se to rozhodlo samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.8.21 08:38

@JancaS84 Tak to máme dost podobně…
Jen o druhé jsme se snažili několik měsíců…
Nicméně pořád jsem to nedostala, testy objednané tak uvidíme měly by přijít v úterý nebo ve středu.. test jsem si dělala před cca 14 dny a ani duch takže si pořád myslím že se o těhotenství jednat nebude

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.21 12:10

Před chvilkou test a nic… ms nikde..uz jsem z toho blázen

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat