Příznaky po očkování Priorix

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zdenka_v
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.14 08:19
Příznaky po očkování Priorix

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, kdy a jaké příznaky mělo vaše dítě po Priorixu.
Včera jsme byli na první dávce (17M). Dr. říkala, že se může objevit teplota, vyrážka…tak 5-7 dní po.
Dnešní noc malá prořvala, nespala…může to být i tím? Takhle den po očkování?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
gabje
Zasloužilá kecalka 782 příspěvků 26.09.14 08:24

@zdenka_v samoz­rejme, ze muze. My teda priorix jeste nedali a planuju ho tesne az pred skolkou. Vim, ze klidne az 10 den muzou byt horecky, pry i kolem 40st a vyrazka. Ja osobne bych ji hodne hlidala, tahle vakcina je hodne diskutabilni! Jinak vsechny NU nahlas doktorce.

dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 26.09.14 08:25

Druhy den horecky ke 40, trvaly tri dny, osypani. Po asi 8 dnech znovu to same. Mesic ze spani kricel a total se mu zmenil denni rezim spanku - jak hodina, tak doba spani.

Korexada
Kecalka 141 příspěvků 26.09.14 08:28

Já mám z priorixu hrozný strach, proto odkládám co se dá. Už máme 28 měsíců a zatím to doktorce nevadí. Chci očkovat příští léto, tak uvidím jestli to projde.

lecijasek
Závislačka 3975 příspěvků 26.09.14 08:36
@dani24687 píše:
Druhy den horecky ke 40, trvaly tri dny, osypani. Po asi 8 dnech znovu to same. Mesic ze spani kricel a total se mu zmenil denni rezim spanku - jak hodina, tak doba spani.

to ty prvni horecky byly na devadesat procent sesta nemoc. Reakce s horeckama neni tak brzy.
A u nas reakce - starsi zvysena teplota a mesic byla umrcena. Mladsi nic, jen byla taky lehce protivna jakoby na ni neco lezlo. U obou jsem dodrzela dva tydny po klidovejsi rezim bez kolektivu. To hraje podle me i vetsi roli, nez odklad ockovani.

-Evka-
Závislačka 3745 příspěvků 26.09.14 08:37

Dcerka se po první dávce osypala 3×, vždy po třech dnech, potřetí vypadala, jako by měla na sobě tečky od červené fixy:-). Další dávku zvládla už v pohodě.

zdenka_v
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.14 08:38

Taky se právě bojím…tahle noc byla hrůza. Představa teploty je fakt hrozná!
První dcera neměla reakci žádnou, ale Nelinka je taková citlivka. Jakmile na ní třeba jen leze rýma, tak už je 2 dny před prostě nesnesitelně protivná. Co teprv po takový vakcíně…Uffff
Teď působí, že je v pohodě, ale to, co předváděla v noci…v 1 se vzbudila, do 2 řvala, vzala jsem si jí do postele už po tý 1, řvala i tam, pak asi ve 3, v půl 5, v půl 6 a vstala v 7.
Nešlo jí nijak uklidnit - plína ok, dala si čaj. Jestli to bude pokračovat, budu troska.

lecijasek
Závislačka 3975 příspěvků 26.09.14 08:39
@Korexada píše:
Já mám z priorixu hrozný strach, proto odkládám co se dá. Už máme 28 měsíců a zatím to doktorce nevadí. Chci očkovat příští léto, tak uvidím jestli to projde.

nasi doktorce odklad nevadi. Ale pri zapisu do skolky musi mit dite prvni davku.

dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 26.09.14 08:41

@lecijasek sestou nemoc mel malej v pul roce ;-) toto byl priznak ocko dle meho pediatra

Bibi82
Extra třída :D 10700 příspěvků 26.09.14 08:42

@zdenka_v už jsem to tu psala v jiné diskuzi.. V pondělí jsem byla se synem (2,5r) na první dávce. Celé odpoledne pak zvracel, ještě jsem nezažila, aby mu bylo takhle špatně. Takže ano, reakce může být i bezprostředně po.

zdenka_v
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.14 08:43

Já do toho šla už teď, je zrovna naprosto zdravá, tak ať to máme za sebou.
Nevím, jestli s tím mám pojit tuhle děsnou noc…

Lenule213
Extra třída :D 11560 příspěvků 26.09.14 08:49

My jsme byli v 15. měsících a reakce vůbec žádná :)

zdenka_v
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.14 08:50

@Bibi82 A jak dlouho trvalo než to odeznělo? Měl ještě jinou reakci?

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 26.09.14 08:54

@zdenka_v pichli ji cizi latku plnou sr**** do tela, primo do svalu, vetsina prechazi do krevniho obehu a tim padem do celeho tela. Takze ani z logiky veci telo na to reagovat muze a reaguje. Ta reakce opozdena se tyka tech nemoci proti kterym se ockuje, ale je tam i spousta dalsich latek na ktere telo reaguje.
At je male brzo lip. Tuhle vakcinu snasi lepe deti po druhem roce veku, ale to uz ted tvoji male nepomuze, kdyz uz to dostala :kytka:

gabje
Zasloužilá kecalka 782 příspěvků 26.09.14 08:56

@quinny :palec: presne

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >