Příznaky po ovulaci - následné těhu ❤

Anonymní
13.4.20 20:14

Příznaky po ovulaci -nasledne těhu ❤

Ahoj :mavam: zensky jsem tu nova. Uz mam jednoho brouka doma. Planujeme mu pořídit sourozence. Snažíme se od února. Jsem dneska 5dpo a mám citlivé bradavky a takové křeče kolem pupiku a v podbrisku. Ten podbrisek je jako bych zvedala něco těžkého- takový pocit. U prvního prcka jsem ani nevěděla že jsem tehu. (Neplanovane) chci se Vás teda zkušenějších jal v testech tak i v pozorování poptat jak máte příznaky a jestli i takle od ovulace hned a pak jste následně na to našly //. Děkuju :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
13.4.20 20:20

Ahoj, ja jsem dneska asi 7 dpo.. 5 dpo me bolelo cely den bricho, jako bych to mela snad kazdym dnem dostat. Pak to prestalo, ale porad me pobolivaj prsa, mam nejakou “zravou” a jsem strasne unavena :think: tak doufam, ze to vyjde. Mam za sebou tri tehotenstvi, ktera nedopadla, a byla bych moc rada, kdybychom mimi stihli jeste v tomto roce :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.4.20 20:24
@Anonymní píše:
Ahoj, ja jsem dneska asi 7 dpo.. 5 dpo me bolelo cely den bricho, jako bych to mela snad kazdym dnem dostat. Pak to prestalo, ale porad me pobolivaj prsa, mam nejakou “zravou” a jsem strasne unavena :think: tak doufam, ze to vyjde. Mam za sebou tri tehotenstvi, ktera nedopadla, a byla bych moc rada, kdybychom mimi stihli jeste v tomto roce :srdce:

Jeste jsem teda strasne, ale fakt strasne, nafoukla..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.4.20 20:28

Tak to máme ale úplně stejne.. mám citlivý teda jen bradavky ale nafoukla a zravou mám taky. Sem tam mi i pálí zaha a taky bych jen polehavala :think: :lol: jenže zase co tak čtu tak je na trhu příznaky asi brzy no nevím. Holky to řeší v těch skupinkách ale tam už mají zajety diskuze a já se v tom ztracim :lol: :lol:.
To mě moc mrzí ale určitě tě to už vyjde.. prý je plodný měsíc psali v novinách :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.4.20 20:39

Ja vim, nekde pisi, ze je to hloupost, ze to nemuzes citit tak brzy… ale ja u dvou poznala temer vlastne ihned, ze to vyslo.. hned po sexu sem mela takovy zvlastni tlaky v brise.. par dnu potom sem mohla spat prakticky 24 hod denne a nafoukla sem byla tak, ze sem malem odletela :D kdy planujes testovat? :)

• Nahlásit
  • Citovat
513
13.4.20 20:47

Taky mám holky křeče a jsem 6dpo :palec: ale asi to bude MS :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.4.20 20:50

Fakt? A křeče si měla k tomu?? 8o no já nevím no asi až tak v pátek minimálně dříve stejně nebude nic videt :think: co ty? :dance:

@Lebedka99 tak třeba ne ty už mimi máš? :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.4.20 20:55

Holky, já když jsem to řešila a sledovala se, tak jsem příznaky po ovu skutečně měla, měla jsem i pokles BT u zahnizďováni atd atd…a nakonec z toho bylo biochemické, tak jsem se úplně přestala sledovat a slíbila jsem si netestovat. Vydržela jsem (příznaky jsem žádné neměla, protože jsem si je nevsugerovala), až pár dní před termínem ms jsem začala v noci chodit na malou a mívala jsem zimnici…stejně jsem počkala a testovala až 3 dny po termínu a byly to nádherné čárky :) vyplatilo se mi to “neřešit” :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.4.20 21:00

Jo tak mi porad recept jak na to nemyslet :mrgreen: ještě teď když jsem doma :think: :,( :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.4.20 21:12

Jojo, krece sem mela taky.. tezko to ale bude MS, kdyz to bylo 5 dpo a MS mam mit az 21.4. :think: Ale vsugerovany to fakt neni… to, ze me boli bricho- to tak je, sem strasne unavena, a nafoukla… to si proste nevymyslim.. navic po tech trech tehu pred tim a snazeni uz pres rok poznam, kdy je neco jinak a kdy ne, nejsem z tech, co si to za kazdou cenu namlouvaj.. kdyz sem mesic nic necitila, tak to tak holt bylo, zatim nejsem jeste paranoidni :D doufam :D ale sem rada, ze je nas cekatelek na to tento mesic vic a drzim nam pesti :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
6851
13.4.20 22:50

Holky, to vše může být PMS..nepozorujte se a užívejte si..chápu, že chcete být těhotné nicméně nezbývá nic jiného než čekat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.4.20 09:33

Ahoj holky, jak se mate, neco noveho? :)

• Nahlásit
  • Citovat
49
15.4.20 12:21

Holky ono se v tele krom uhnizdovani nic nedeje dokud se nezacne uvolnovat hcg. Vsechny ty priznaky jsou spojene jen s hormonalni zmenou v prubehu cyklu. Proste nekdy je pms vyraznejsi, nekdy zase min. Vse je to jen souhra okolnosti a nahod. Chce to si co nejvic zacit uzivat zivota - sportovat, udelat si radost treba nakupem neceho pekneho, neco noveho se naucit… Chce to dopaminovou vzpruhu ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.4.20 22:50

Ahoj, tak já teda přidám i svojí zkušenost. Z prvu říkám, že obě mé dcery byly počaté spíše z takové té „kapičky lásky“, než z pravé ejakulace jako takové, a to sem si opravdu dávala na to pozor., takže ani jedna nebyla plánovaná, první dcéru sem porodila v lednu 2018, otěhotněla sem v polovině května, týden na to zhruba sem měla pohlavní styk, a byl tak bolestivej, že jsme musely přestat hned na začátku, to si myslím, že už jsem těhotná byla, protože s druhou dcerou jsem to měla dost podobný, kdy tedy zhruba 5-6 dní po „oplodnění“ sem zaznamenala křečovité bolesti při sexu stejně jako u te 1. a v tu chvíli sem si byla jistá že jsem znovu těhotná, a bylo to tak.. :cert: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.5.20 21:26

Ahoj :-) ráda bych obnovila diskuzi, strašně mě zajímá jak jste dopadli? Jste těhu nebo ne? :think:
Já teď sleduju každé téma, protože mi je tak, ale tak zle, že si říkám že je něco jinak :D ( o mimi se nesnažíme, spíš jsem hledala příčinu z čeho mi je zle. Takže bych neřekla že si nevolnost vsugerovávam)
Jsem 6dpo a už 4 dny mě děsně bolí podbříško a je mi na zvracení, ode dneška mě bolí i záda a sílí mi ovu test ( testuju 3 den) četla jsem, že sílící ovu test může značit i těhotenství, ale také přicházející ms:grinning:
Mám 9 dnů do ms, tak uvidíme. Ale bolest neskutečná.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama