Příznaky po pár dnech a duch na testu? Je to možné?

15
6.8.20 08:16

priznaky po par dnech a duch na testu? Je to mozne?????????‍♀️

Ahoj holky :) vim ze tu takovych dotazu asi miliarda, ale presto se musim zeptat. Bohuzel nemam v okoli nikoho s kym bych se mohla poradit :,(, vim, ze je brzy ale i tak to musím zkusit - 26.7. Jsme meli s pritelem nechraneny styk (v den ovulace). Uz asi 5 dnu potom me zacala bolet brsa, mam stale nafoukle bricho a picha me v podbrisku. Vim, ze se tedtovat jeste nema (jsem 5 dnu pred ms) ale na TT se mi ukazalo tohle (viz fotka)… myslite, ze je to duch nebo ho vidim jen ja? :D mela jste to nektera podobne? Prijde mi to totiz na priznaky brzo, ale nevim…predem moc dekuji za vsechny odpovedi :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3399
6.8.20 08:23

Ducha vidim, opravdu nebyl styk predtim? Mozne je vse, asi mas kratkou lutealni fazi a taky jsem cetla ze takto brzy to muze znacit dvojcata :mrgreen: zkus testnout za dva dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
6.8.20 08:25

@Mysticlipstick
Dekuji za reakci:) styk byl i predtim :D ale pak jsem od 14.7. normalne menstruaci tak nevim :think: ja se v tomhle bohuzel opravdu vubec nevyznam :,( :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
6.8.20 08:26

Pokud byla ovulace 26.7. a jsi tedy 11DPO, tak to není na // vůbec brzy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2169
6.8.20 08:36

@Luci96 takovy test jsem mela 11dpo tez, u me to uz byl ale termin menzes. U me z toho bylo uspesne tehotenstvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
6.8.20 08:48

@Lil Kitkatt
Moc dekuju za zpravu :) tak uvidim :think: kdyz mi vynecha ms, tak udelam test a dej se vule bozi :andel: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
6.8.20 08:49

@bobulka88
Dekuji za prispevek :) ja tedy asi uvidim jestli mi vynecha ms a pak udelam test a uvidime :think: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
809
6.8.20 09:13

Ahoj, ano je to možné! :-) i já měla příznaky vždy velmi brzy.
:palec: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
6.8.20 09:44

@GirlsNick
Moc dekuji! Bala jsem se ze jsem blazen, ze bych neco citila tak brzy, tak jste me uklidnila dekuji :D :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
6.8.20 10:44

Já teda vidím pozitivní test ať už jsou příznaky nebo ne. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
6.8.20 11:28

@MiaSaley
Dekuji :) snad mate pravdu :andel: uvidime co bude dal :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
6.8.20 12:37

Držím palce ať se prcek udrží! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
6.8.20 12:41

@MiaSaley
Dekuji moc :srdce: snad ano :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
854
6.8.20 13:50

Já tedy přidám ne moc pozitivní. Taky jsem to měla takto ale jednalo se o biohemicke. Testovala jsem brzy měla jsem // a takto brzy příznaky ale bohužel to byly příznaky k opožděné ms s kterou tehotenstvi odeslo :? :think:. Ale přeji ti aby jsi byla úspěšnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
6.8.20 13:55

Holky je tam něco nebo mám halušky? :) :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu