Příznaky po tak krátké době?

Anonymní
5.11.19 23:18

Priznaky po tak kratke dobe?

Prosim o radu. Predem chci rict, ze jsme miminko neplanovali, HA neberu, praktikujeme prerusovanou souloz…o ktere jsem se ted nejak po zkoumani na internetu dozvedela, ze neni vubec spolehliva a muze dojit k otehotneni z tzv. kapky touhy. No abych se k tomu dostala. Normalni MS jsem mela pred 20 dny. Uz asi tyden pocituju bolest prsou nejdrive jakobych to mela dostat a ted posledni dva dny je to fakt bolest jakou jsem nezazila. Pred 5 dny mi pritel rika, ze mam nejake vetsi prsa..tak jsem mu rekla co je to za blbost, ale prijde mi uz ty posledni dva dny jak ty prsa fakt boli, ze je vetsi mam…nevim jestli si to vsugerovavam tu velikost, ale boli jako cert na dotek. V nedeli jsme spolu spali a byla tam krev jakobych to dostala, tak jsem tomu pricitila tu bolest prsou, ze jsem to proste dostala nepravidelne..jenomze jsem to nedostala a bylo to pouze “jednorazove”. Uz dva dny me picha v podbrisku ale neni to nic pravidelneho treba rano pichne pak cely den nic a zas az druhy den…rikam si, ze to neni mozny, ze je to strasne brzo na nejake priznaky a tak podobne, ale neumim si vysvetlit ty brutalne bolestive a vetsi prsa…mela bych to dostat za tyden a jeden den podle vypoctu…tak jsem se chtela jenom zeptat, jestli blaznim a vsugerovavam si to, protoze ikdybych byla tehotna, tak na tyhle veci je prilis brzy ne? Dneska jsem volala k doktorovi a jsem objednana na pristi patek. Test jsem si ani nekupovala, cetla jsem, ze by se melo delat tesne pred planovanou ms. Moc dekuju za komentare.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16824
5.11.19 23:23

A co chces tak brzy resit u doktora?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.11.19 23:26

@mroe cetla jsem, ze doktor muze udelat testy a zjistit to z krve…ja vubec nevim nic o techto vecech, vsechno mam nactene z internetu, proto se radim tady a budu rada, kdyz mi poradi zkusenejsi

• Nahlásit
  • Citovat
11272
5.11.19 23:30

Pokud jsi měla ovulaci dříve, tak jsou příznaky klidně možné. Nicméně, k lékaři chodit je brzy, na ultrazvuku uvidí něco až 6týdnů po menzes. Udělej si těhotenský test, pokud máš příznaky, mohl by už být pozitivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
994
5.11.19 23:34

Já měla podobné příznaky u obou těhotenství, takhle jsem to na sobě poznala dřív než jsem měla pozitivní test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.11.19 23:36

Pockej si jeste chvilku a pak test, bud v klidu :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.11.19 00:04

A víš kdy si měla ovulaci?
Ale dost o tom pochybuju když si měla ms před 20 dní to znamená že si měla ms tak 5-7 dní asi í kdyby si hned měla ovulaci tak by si byla 13 dní po ovulaci -5 dní co máš větší prsa to je 8 dní po ovulaci a o tom dost pochybuju..treba píchají v podbřišku a pobolivani jo ale mít příznaky takto brzo…
Nevím co chceš dělat umí doktora úplně zbytečný.. pokud máš příznaky tak si udělej test a musely být //…protoze tehotenske příznaky by jsi měla jedine kdyby bylo v těle hcg kdyby to bylo z tehu…
Jinak my jsme praktikovali prerusovanou soulož asi 7 let a nikdy jsme neotehotnela až když jsme chtěli a to na první dobrou ale neříkám že někdo takto neotehotni…

• Nahlásit
  • Citovat
6.11.19 00:20

Přerušovaná soulož je krajně nespolehlivá metoda, to už to zrovna můžete dělat celý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16824
6.11.19 06:12
@Anonymní píše:
@mroe cetla jsem, ze doktor muze udelat testy a zjistit to z krve…ja vubec nevim nic o techto vecech, vsechno mam nactene z internetu, proto se radim tady a budu rada, kdyz mi poradi zkusenejsi

Tak na ty si muzes zajit i jako samoplatce, nebo si koupit test. Chodit k doktoru driv, nez mas mit vubec termin MS je hola zbytecnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4945
6.11.19 06:15

Tohle všechno můžou být příznaky jak těhotenství tak i cysty na vaječníku. Já třeba mám velmi brzkou ovulaci (7-9DC) takže těhotenské příznaky jsem měla dost brzy a jednorázové krvácení u mě byla nidace, ale příznaky přišly až po ní. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5933
6.11.19 06:20

Tohle může být běžný PMS. K doktorovi bych se nehnala, příští pátek můžeš mít buď menstruaci nebo pozitivní test z moči.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1074
6.11.19 06:55

Ja se spis divim, ze te sestra objednala ikdyz jeste nemas ani termin ms 8o sestra u moji doktorky mela co delat, aby me nekam nacpala s pozitivnim testem a davno zpozdenou ms. Co tam chces delat ty fakt nechapu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama