Příznaky poukazující na pohlaví dítěte

285
4.9.15 11:36

Příznaky poukazující na pohlaví dítěte

Toto téma beru s nadsázkou, ale stejně. Máte zkušenosti s příznaky poukazujícími na to že to bude kluk / holka? Je mi jasné, že se to z nich nedá 100% určit. Znám jednu, která měla 3× naprosto totožné příznaky a byly to vždy kluci, jednou byly příznaky zcela jiné a byla to holka. Naopak znám další ženu, která měla první holčičku, potom 2. těhotenství zcela jiné a zase holka :lol: Tak co Vaše zkušenosti? :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
375
4.9.15 11:52

Moje první těhotenství byl děs…zvracení do pátého měsíce, pak pálení žáhy no zkrátka hrůza, výsledek HOLKA :-) moje druhé naprostá pohoda, jo ke konci mi trochu otekali nohy, ale to nebylo limitující…prostě úplně jiné naprosto klidné těhotenství a výsledek KLUK :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
4.9.15 11:54

@Fletrin obe dve tehu jsem mela stejny priznakama a mam jak kluka tak holku ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
260
4.9.15 12:05

Mela jsem u prvniho pohodove tehotenstvi bez nevolnosti problemu byl to kluk ted je mi silene nevolnosti problemy s tlakem..jsem zvedava co to bude 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8959
4.9.15 12:07

@Fletrin
Obě těhotenství úplně jiné a dva kluci :))
Nicméně jediné, co mám stejné, je bříško dopředu, tzn. nejsem rozvezlá do všech stran, zezadu nejde poznat, že jsem těhotná :)
A to se právě říká, že u kluků je bříško dopředu a u holek je takové doširoka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14000
4.9.15 12:12

Jsme těhotná popáté :))) doma mám dva kluky a dvě holky, čekám holčičku.. u holek jen lehká nevolnost, závratě a motání hlavy.. u kluků těžký blití, začátek těhotenství jsem zhubla i 8 kg…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5630
4.9.15 12:15

@Fletrin Těhotná jsem byla dvakrát a mám dvě holky, průběh dost podobný, chutě na sladkosti, ovoce, zmrzliny, nechuť k vařeným vydatným jídlům omáčky atd. Břicho tvarované dopředu a údajně mi to slušelo a svědčilo :D což je prý spíš příznak na kluka :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
753
4.9.15 12:20

Mám uplně stejné těhotenství, první byla holka, tak jsem se těšila že se nám povedla i druhá :D no a je tam pindík ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
verulicek
4.9.15 12:21

U prvního jsem měla lehké nevolnosti - ale zvracela jsem za těhotenství jen 5× a ze začátku dost únava…jinak těžká pohoda..chutě hodně na rajčata, sushi, zavináče (sladké jsem nemohla celé těhotenství ani cítit, a to ho miluju) byla to holka. Teď mám pocit že je mi trochu hůř co se týče nevolností..ale může to být dáno tím, že kmitám kolem malé a nemám tolik času jako při prvním těhotenství na odpočinek…nicméně zatím je to v začátku a nevím co čekáme.

• Citovat
  • Nahlásit
143
4.9.15 12:25

Ja u kluka zvracela zaha me palila az ke konci ted cekam holku blbe mi bylo furt ale nezvracela sem zato zaha me pali snad od ctvrtyho mesice. Jinak mi to prijde stejne.Jo a podle vsech moznych tabulek, kalendaru a vymeny krve mi ted vychazi kluk hrozna blbost :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4396
4.9.15 12:33

Mi od začátku nic není, chuť mám na všechno, břicho rozlité jak na holku a bude to kluk :D
K tomu tvaru břicha mi dr. říkal, že je to dané tvarem a uložením dělohy. Chtěla jsem aby se znovu podíval, jestli to fakt bude kluk :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4415
4.9.15 12:35

Sprvním klukem byl začátek těhotenství super, nebylo mi absolutně nic a bylo mi nádherně. Krásná pleť, hezké vlasy. Hned od počátku jsem přibírala.
Teď by se snad měla narodit holka a začátek byl krušný. Bylo mi od 7tt do 15tt hrozně špatně, bez blití ale o to se mi to zdálo horší. Pleť jsem měla samý beďar a vlasy věčně zmaštěný :poblion:. Zhubla jsem 7 kilo, ale jak se to přehouplo je všechno jako se synem v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6583
4.9.15 12:50

Obě těhotenství naprosto stejný průběh, chutě na sladké, jinak žádné jiné příznaky a jednou kluk, podruhé holka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
4.9.15 14:07

No koukám, že co žena a co těhotenství to originál :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10468
4.9.15 15:00

Obě těhotenství jak přes kopírák, kdyby mi nerostlo břicho, tak ani nevím, že jsem těhotná. A výsledek? Kluk a pak holka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Užitečné odkazy

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat