Příznaky ranného těhotenství?

11
21.5.16 14:43

Příznaky raného těhotenství?

Ahoj, posledních pár dnů mám neustále hlad, často chodím močit a poslední dva dny mě trápí slabé noční pocení - věčinou jsem zabalená do 2 peřin a i tak je mi zima, ale teď spím klidně i bez peřiny. Před pěti dny jsem začala brát Fertility Blend (podpora plodnosti).Myslíte že by tak rychle zabral?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6354
21.5.16 15:06

@Lucaa96 jakože 5 dní bereš léky na podporu plodnosti a teď si myslíš, že už jsi v tom?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2023
21.5.16 15:14

@Lucaa96 No ve spojitosti s tím přípravkem, nemáš spíš jím rozhozené hormony? Otěhotnět si přestím samozřejmě mohla, ale kdyby to bylo 5 a méňe dní tak rozhodně příznaky nemáš. Počkej do MS a udělej test, držím palce! :mavam: @Halibar Co ta změna účesu? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6354
21.5.16 15:18

@Frnda nerada mystifikuju, ale to nejsem já, ani ta paní předtím :oops: ale jsi hustá, že si všímáš :D :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
21.5.16 15:19

Ty léky beru spíš kvuli cyklu který mám mezi 40 - 50 dny, tak aby se me spravil.Ale poslední MS jsem dostala 20 den a bylo to po celou dobu jen špinění. @Halibar praskama si nemyslím že by to bylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6354
21.5.16 15:21

@Lucaa96 no pokud bereš prášky, které ti mají přenastavit plodnost, tak to jsou určitě jen změny těla, hormony, hlavně na to nemysli, nebo se z toho zblázníš, jsou ženské, které nemyslí na nic jiného a nejde jim to jen kvůli psychice :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1246
21.5.16 15:25

@Frnda Ahoj,četla jsem si znovu tvůj a můj deníček, a děkuji za zapálení svíčky za Lidušku, je mi tak strašně smutno za všechny miminka kteří neměli šanci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
21.5.16 15:30

@Halibar právě si myslím že by to mohlo být tím ale jak jsem psala beru je teprv 5 dnů, co jsem četla zkušenosti s těmito léky tak začaly působit po prvním měsíci pouzivani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2023
21.5.16 16:22

@mamule42 :hug: Bohužel nemám co pěkného na to proč?! Říct, tak snad jen, že musíme věřit, že se naši andílci už mají jen dobře a :hug:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2023
21.5.16 16:23

@Lucaa96 Tak co test?:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ity
535
21.5.16 21:48

A kdy se dostavi prvni priznaky tehu, holky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
21.5.16 21:57

Já jsem v 11 týdnu… A žádné příznaky jsem neměla.. Prostě to přišlo samo.. Ale každá to máme jinak..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69
3.8.18 12:53

Co myslíte?

Ahoj, je možné mít příznaky těhotenství ještě před očekávanou menstruací? Jsem 9dpo (5 dní do ms) a už 6dpo jsem večer cítila divný pocit v prsou, jakoby pnutí. Od té doby mě zespodu trošku bolí, ale je zvláštní, že přes den bolí méně než večer. 8o Včera se k tomu přidala občasná bolest v podbřišku a dnes mě píchalo na jedné straně a objevil se slabý krémový výtok. Asi bych se na to neptala a počkala do ms, ale jsem prostě zvědavá. :oops: Není u mě totiž obvyklé aby mě před ms bolely prsa. :think: Ale je možné, že se moje tělo zbláznilo (asi z těch veder nebo co) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9445
3.8.18 12:57

Je to tam! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4414
3.8.18 12:59

Jistě že jo, jsi těhotná :dance: