Příznaky s antikoncepcí

7
30.3.21 08:37

příznaky s antikoncepcí

Ahoj holky, docela si poslední dobou pohrávám s myšlenkou, že i když beru HA, mohla bych být těhotná. Četla jsem si hromadu příspěvků ohledně těhotenských příznaků a asi jsem si jich pár vsugerovala. Stalo se vám to někomu a popřípadě jak a kdy jste to poznala? Zajímá mě všechno, hlavně jak jste to měly s menstruací 2.,3. a další měsíc. Otěhotněla tady některá z vás přerušovanou souloží + HA? A bylo to po vaší chybě nebo skutečně jenom tak, z ničeho nic? Beru to podle mě docela bez chyb, ale přítel produkuje dost preejakulátu. Sex 2× po sobě ale zatím nebyl, takže když by tam spermie byly, tak sami od sebe, ne od minula. Zajímají mě jenom vaše osobní zkušenosti, takže ne prosím nějakých kamarádek, u kterých to znáte jen z doslechu. Díky! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7592
30.3.21 08:42

Uz zase? Hele HA funguje tak, že si tělo myslí že jsi těhotná a tak brání ovulaci. Proto můžeš mít tehotensky příznaky. Brala jsem ji asi 8 let a nikdy jsem neotehotnela a to byla ejalulace vždy dovnitř. Pokud antikoncepci nevěříš tak používejte ještě kondom a nebo nesexuje. Očividně na to nejsi připravená.

Příspěvek upraven 30.03.21 v 08:43

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1072
30.3.21 08:43

Já když brala HA, přítel pravidelně ejakuloval jen do mě, neřešili jsme další verzi ochrany. Od toho to je antikoncepce a slouží k zabránění otěhotnění. Pokud náhodou nebereš antibiotika nebo nemám neustálý průjem delší dobu.. Otěhotněla jsem až plánovaně po vysazení HA.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1315
30.3.21 09:15

Pokud bereš HA pravidelně, tak jak se má. A dodatečně se chráníš, když máš střevní potíže, nebo bereš antibiotika, tak neotěhotníš.
Tady pravidelně těhotní tuny ženských přes antikoncepci jenom proto, že jsou to lopatky, které ji neumí brát, nebo si nepohlídaly ty výše zmíněné body - protože si nebyly schopné přečíst příbalový leták.
A pokud se přesto bojíš, že jsi těhotná, není nic jednoduššího, než si udělat test. Protože v momentě, kdy se projevují příznaky, už je v těle dostatek těhotenského hormonu, aby se ukázal na testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
30.3.21 09:56

Já nevím no, nechceš si najít jiného koníčka? Jít ven? Přečíst si knížku? Jestli chceš dítě, tak to neber. Jestli nechceš, tak se blbě neptej a ber to pravidelně.
Hlavně absolutně nechápu - když mám podezření, tak si udělám test ne? Nebo ten je omezený velikostí IQ? :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
604
30.3.21 09:59

Brala jsem HA deset let. Soulož nepřerušovaná a žádná jiná ochrana. Jen tedy, když jsem brala ATB. Neotěhotněla jsem. Popravdě nechápu a nevěřím otěhotněním přes HA, ale zde je to běžný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
30.3.21 10:05

@Malineka Promiň, neznáš mě, tak klid. Jsem rizikový pacient skrz covid a ven nechodím, když opravdu nemusím. Přítel mi teď nepomůže, protože k nám skrz to teď nemůže a nikoho jiného žádat nemůžu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15981
30.3.21 11:27

@igiil lékárny normálně dělají dovazku až do domu, tak se nevymlouvej. Stačí si udělat test a je to. Navic pokud ha bereš jak máš, na těhotenství nevěřím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat