Příznaky těhotenství a následně menstruace

L91
1
11.1.20 18:02

Příznaky těhotenství a následně menstruace..

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda měl někdo zažil podobnou situaci. Začátkem min. týdne proběhla ovu a vcelku jsme se přes celé plodné období snažili ;) v následujících dnech mě začalo bolet v podbřišku i s křečemi, také mě bolela prsa a bylo viditělné, že se mi i zvětšila, během týdne začal bílý výtok. Už jsem si říkala, že se asi zadařilo. Nevydržela jsem a ve čtvrtek si jen, tak ze zvědavosti udělala test - negativní. MS jsem měla dostat až za 4dny, jenže z ničeho nic přišla už dnes :?.. Těhotenství jsem pro teď už zavrhla, i když v koutku duše člověk vždy doufá, že se jen zbláznilo tělo.. Díky za reakce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1883
11.1.20 18:14

Takovych „pocitu“ jsem mela :mrgreen:. A kdyz de opravdu zadarili, tak sem na ten pozitivni test hledela jak puk, ze prece nemam priznaky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1766
11.1.20 18:16

Hod se trochu víc do klidu, nepozoruj se tolik a bude to to nejlepší co muzes pro případně těhotenství udělat:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3069
11.1.20 20:03

Urcite se tolik nepozorovat, nebo to pro tebe bude jen horsi :) pri prvnim tehotenstvi vubec zadne priznaky nebyly, naprosto nic a jednoho dne sem proste sla na gyndu a byla v 6 tydnu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat