Příznaky těhotenství a negativní test

Anonymní
9.12.19 14:41

Příznaky těhotenství a negativní test

Ahoj holky.. vim ze takových témat tu je celkem dost :roll: S přítelem jsme se začali snažit o miminko, samozřejmě patřím mezi nedockavce :D nyní jsem 6DPO, vim ze na testování je jeste brzo ale nedalo mi to, každopádně je mozne, ze bych mohla už mít nějaké příznaky? Cítím se pořad hodne unavena, jako by na mě něco lezlo, po každém jídle mi bylo nevolno, dnes už je to s tím jídlem lepsi :think: ale ostatní pořad přetrvává, taky mám výkyvy nálad, někdy mám úplne nechutenství a jindy bych zase všechno sezrala :lol: prsa mě nebolí, ale tomu bych neprikladala takovou váhu protože moje matka byla až na omdlivani úplně bez příznaků.. střevní chřipka to nebude, na to jsem si už hodnekrat potrpela a vypadá to jinak. Menstruace má dorazit 19.12, tak asi nezbývá nic jiného než počkat, ale to čekání je strašne :roll:

Díky :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21017
9.12.19 14:44

Ne není možné mít příznaky tak brzo, ty jsou způsobeny hormonem hcg a když ho máš v těle, tak máš pozitivní test. Můžeš si to vsugerovat, nebo ses nemocná :nevim: příznaky většinou přicházejí až po pozitivním testu (nejčastěji 6-8tt)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 14:48

@Kriss Tina
Ja prave četla u jiné diskuze, ze někdo to měl už 3 dny po a těhotná byla, tak nevim :think: ale chtěla jsem si to jen ověřit :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
1775
9.12.19 14:53

8o Panejo 😃 trochu klidu a trpělivosti, bude se v životě hodit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3580
9.12.19 14:57

Ne, těhotenske priznaky jako nevolnosti dela vysoka hladina hcg v krvi, kterou ty rozhodne nemas. Nejspis si to jenom namlouvas, coz neni zadny neobvykly jev.. Hod se do klidu a testuj to az o terminu ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 14:58

Jak už zde bylo napsáno - ne, tak brzy po oplodnění nemůžou být žádné známé těhotenské příznaky, protože hormon hCG ještě není ani embryem produkován. Pokud tu někde nějaká paní hlásá, že 3. den po ovulaci měla těhotenské příznaky a byla doopravdy těhotná, tak bych jí moc nevěřila :nevim: O miminko se snažíme už pár měsíců a první měsíc jsem se sledovala a pozorovala na sobě snad všechno od únavy až po nechutenství a těhotná jsem nebyla. Další měsíce jsem to už tak nehrotila, člověk si pak domýšlí věci, co nejsou a přemýšlí nad každým škubnutím v podbřišku. Těhotenské příznaky (no příznaky je dost blbý slovo, protože příznak je něco, co člověk ještě ani neví a hádá, ale v tomto případě už žena ví - nedostala menstruaci a má pozitivní test) se začnou projevovat až od cca 6. - 7. týdne, kdy už jde slyšet na ultrazvuku srdíčko a hladina hCG v krvi je pořádně vysoká.

• Citovat
  • Nahlásit
1154
9.12.19 15:01

Klasický PMS. Víš že za tyhle příznaky může HCG, které je produkováno zhruba 9 den do krve a pak do moči :) počkej na termín ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
588
9.12.19 15:14

Priznaky muzou byt i vsugerovane.. Chtela bych te videt na svem miste, pac ja mam uz 8 dni zpozdeni, test delany cca 4-5 dni zpatky byl negativni a pritom zadne priznaky nemam, takze zatim VUBEC nevim, na cem jsem :lol: Ale cekam, pac u kazde to muze byt jinak a HCG se do moci dostava dyl a pomaleji nez do krve..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2363
11.12.19 13:34
@Katulik29 píše:
Priznaky muzou byt i vsugerovane.. Chtela bych te videt na svem miste, pac ja mam uz 8 dni zpozdeni, test delany cca 4-5 dni zpatky byl negativni a pritom zadne priznaky nemam, takze zatim VUBEC nevim, na cem jsem :lol: Ale cekam, pac u kazde to muze byt jinak a HCG se do moci dostava dyl a pomaleji nez do krve..

Ty si můj člověk já 34dc MS meška už 4 dny test dnes ráno negativní a cítím se taky nijak 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
11.12.19 18:25

Jak už se tady několikrát řeklo. Vsugerovane příznaky bývají nejhorší, pozor na to, rozhodně ne pár dní po případném oplodnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.12.19 10:46

Řeknu ti takový klišé který nechce slyšet žádná žena, která se snaží o miminko - čím víc tlačis na pilu, tím to spis nejde. My se snažili od loňského října a nic. Každý měsíc jsem,,měla” ve své hlavě příznaky. Byla jsem jak nemocná. Pak jsem v červnu řekla ze to kašlu - sezóna v práci atd. A přijeli sourozenci ke mě a příteli - měli v našem městě brigadu. A bum. Otěhotněla jsem přes ten největší masakr v práci, totální vyčerpání - oba s přítelem jsme dělali 11 dni každý den 14 hodin vkuse. A nevěřila jsem tomu jak je to možný když sem do sebe nalila hektolitry kafe, sem tam si dala panáka a nebrala žádný podpůrný vitaminy a moje zivotosprava byla k pláči. Miminko přijde až bude cítit správný čas ono.

• Citovat
  • Nahlásit
112
19.12.19 10:47

Já měla příznaky až měsíc po pozitivním tt a dva týdny po potvrzení od lékaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat