Příznaky těhotenství a test stále negativní

4
26.7.21 09:08

příznaky těhotenství a test stále negativní

Ahoj všem, upřímně nevím co už se sebou, snažíme se několik měsíců…ale teď 12.7. v den ovulace jsme to zkusili znovu, ve čtvrtek 15.7. nastaly silné křeče v podbřišku a v sobotu žaludeční nevolnosti, provázeny silnou kovovou pachutí a bolestmi hlavy, občas píchnutí ve vaječníku a nafouklé břicho.
Nevolnosti přestaly tento čtvrtek 22.7. a menstruaci očekávám dnes 26.7. mezitím jsem si dělala 4 testy, které vyšly negativní a tak se ptám: je možné, že se mi hcg vyplavuje pomaleji než ostatním? nebo je možné, že vajíčko bylo oplozeno, ale nakonec zaniklo? kdo se s tím setkal? protože já jsem si jistá, že v takovém stavu jsem ještě nebyla… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
529
26.7.21 09:12

Pokud byla ovu 12.7.,tak nevolnosti 15.7. nemají s tehu nic společného, vždyť to vajíčko, pokud by se oplodnilo, tak se teprve uhnizduje. A příznaky způsobuje právě HCG, takže to nemá souvislost. Příčina bude jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
26.7.21 09:13

Příznaky žádný mít nemůžeš… Ty sis udělala v hlavě a pokud máš testy negativní. Těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10882
26.7.21 09:38

Test si udělej zítra ráno pokud menstruace nedorazi. Pokud bude negativní a jsi si jistá ovulaci tak těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4424
26.7.21 09:39
@Umík píše:
Pokud byla ovu 12.7.,tak nevolnosti 15.7. nemají s tehu nic společného, vždyť to vajíčko, pokud by se oplodnilo, tak se teprve uhnizduje. A příznaky způsobuje právě HCG, takže to nemá souvislost. Příčina bude jinde.

Jen lehce opravím - po třech dnech vejce ještě ani není v děloze. Stále se nachází ve vejcovodu, o uhnizďování natož o těhot. příznacích tedy nemůže být řeč.
S ostatním souhlas - popisované „příznaky“ nemají souvislost s případným těhotenstvím.
A pokud sis alespoň jeden z těch 4 testů dělala včera nebo dnes, tak těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4960
26.7.21 09:40

Tak, příznaky mít můžeš, ale rozhodně se tři dny po ovulaci nevztahují k možnému těhotenství. To v tu dobu ještě ani nebylo, i pokud došlo k oplodnění vajíčka. Bohužel.

Takže na nějaké příznaky se opravdu neupínej. Testy máš dva týdny po ovulaci negativní, brala bych to, že těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.21 09:43

Něco ti řeknu - taky jsme se snažili s partnerem celkem dlouho (9 mesicu) a každý měsíc jsem měla jiné “příznaky” - bolesti, nevolnosti, závratě atd…testy ale vždy negativní - tento měsíc se konečně zadařilo, před dvěma týdny jsem našla dvě čárky a byl to taky první měsíc, kdy jsem žádné příznaky neměla a test jsem si udělala jenom prostě “ze zvyku”, že se snažíme, tak si v den MS udělám test, kdyby nahodou :D a první příznaky přišly až teď, dva týdny po pozitivním testu - pokud máš testy negativní i dva týdny po ovulaci, tak asi bohužel :(

(Anonym kvůli ranému těhotenství, ještě to nechci rozhlašovat)

• Citovat
  • Nahlásit
24530
26.7.21 10:17

No toho 15 to urcite nebyly těhotenské příznaky. Pokud byla ovulace toho 12, tak teď už bys aspoň ducha na testu mít měla, můžeš být nějaká výjimka, které se HCG nevyplavuje do moči, ale to jsou dost vzácné případy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
26.7.21 10:22

Holky děkuji vám za reakce, je kolikrát až zvláštní, jak si člověk přivolá určité věci, takových dnů bylo, ale poslední dva měsíce jsem se na to psychicky vůbec neupínala, začala jsem běhat a snažila se přenést myšlenky jinam…evidentně podvědomí neočůrám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2131
26.7.21 10:26

Spermie můžou vajíčko oplodnit klidně až 2 dny po sexu, takže to co píšeš jsou
maximálně těhotenské příznaky, který sis vsugerovala :nevim: pokud je test negativní pravděpodobně z toho nic nebude.
Když jsem dlouho neotěhotněla, měla jsem takový příznaky každý měsíc a to jsem na to ani nijak extra nemyslela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.7.21 19:07

Ahojky holky, mám takový dotaz. Cca v první půlce cyklu jsme měli s přítelem 2* opakovaný přerušovaný styk s týdenním rozmezím. Po každém styku se jen utřel do kapesníku. Vím, že 100% potvrzené to budu mít až možným vynecháním MS, přece jen nemáte věšteckou kouli. Ale zajímalo by mě, jak velká by mohla být pravděpodobnost, že se zadařilo? Respektive je tu nějaká taková šťastlivka, která má sviště právě z tohoto typu sexu? :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
2.8.21 09:34

Dnes jsem si delala test… @Misasisi
Dostala jsem silnou menstruaci o 3 dny pozdeji, včera mi MS skončila, dnes to vyšlo takto…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
2.8.21 11:38

@Marti90 slabou čárku vidím no… Jestli to třeba není biochemko ještě vydrž dva dny pak zkus test 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
2.8.21 11:54

Taky negativni

No ja jsem na tom taky podivne. Uz 22 dni mi meska menzes. Brisko se mi vic a vic zvetsuje tlak v podbrisku prsa o 2 cisla vetsi na bradavky si uz nemozu ani sahnout laduju se marmeladou. (Nesnasim sladke). Ale test NEGATIVNI 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.8.21 12:00

@Leushe máš už dlouhé zpoždění takže bez k dr. Mám teď něco podobného mám příznaky těhotenství mám zpoždění 14 dní.. test jsem si dělala před 14 dny protože mi to nedalo nebylo mi dobře a ani náznak// takže jsem to přestala řešit jenže mám čím dál větší příznaky a ms nikde mám objednaný test a pak budu volat dr

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat