Příznaky těhotenství - bolest prsou

16.1.20 15:31

Příznaky těhotenství bolest prsou

Ahoj holky :) s přítelem se snažíme o miminko, ale dáváme tumu zatím volný průběh. Ovu bezpečně poznám pac je dost bolestiva :? Takže vím že mám 10 dní po, nesnažim se hledat žádné příznaky tehu protože bych se z toho jinak zbláznila, ale je to asi 4 dny co mě začala bolet prsa z vnější strany, nikdy mě nebolela ani při MS, tak jsem o tom zacala přemýšlet a došlo mi že mě občas pobolivaji i vajecniky (nebo aspoň střídavě v těch místech). A navíc mám pořád pachuť v ústech. Dneska jsem si udělala test a je negativní, MS mám dostat v pondělí, ale teď mi vrtá v hlavě jestli opravdu nejsem těhotná :think: neměli jste někdo stejně příznaky? Nebo se jen me tělo rozhodlo že mě před MS začnou bolet prsa? :roll: děkuji za zkušenosti ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

519
16.1.20 15:40

Opravdu tomu necháváš volný průběh :think:
Pokud máš pět dní do MS, je nesmysl testovat, přečti si příbalový leták

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21932
16.1.20 15:46
@Sarianka píše:
Ahoj holky :) s přítelem se snažíme o miminko, ale dáváme tumu zatím volný průběh. Ovu bezpečně poznám pac je dost bolestiva :? Takže vím že mám 10 dní po, nesnažim se hledat žádné příznaky tehu protože bych se z toho jinak zbláznila, ale je to asi 4 dny co mě začala bolet prsa z vnější strany, nikdy mě nebolela ani při MS, tak jsem o tom zacala přemýšlet a došlo mi že mě občas pobolivaji i vajecniky (nebo aspoň střídavě v těch místech). A navíc mám pořád pachuť v ústech. Dneska jsem si udělala test a je negativní, MS mám dostat v pondělí, ale teď mi vrtá v hlavě jestli opravdu nejsem těhotná :think: neměli jste někdo stejně příznaky? Nebo se jen me tělo rozhodlo že mě před MS začnou bolet prsa? :roll: děkuji za zkušenosti ????
Čtyři dny před nepřijitím MS jsem žila v blažené nevědomosti a žádné příznaky jsem neměla. Ms nepřišla, tak jsem udělala test. A byly tam dvě //
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5185
16.1.20 15:49

@Sarianka Volny prubech tomu nenechavas…ja mela 5dni pred ms uz carku na testu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 15:57

Tak my se snažíme už skoro 7 měsíců a teď je to poprvé co se mi něco takového stalo, a zkoušela jsem test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1265
16.1.20 16:12

@Sarianka dva cykly před otěhotněním, tehdy jsme ještě nezkoušeli, jsem měla typické příznaky těhotenství a těhotná jsem nebyla. Nesleduj se tak. Tento měsíc se zadařilo a krom prsou a toho, že jsem se dvě noci vzbudila, jsem měla 5 dní před termínem MS měla slabou čárku na testu. Zkus znovu test za dva dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4554
16.1.20 16:19

Mě bolela prsa u obou těhotenství a to celý první trimestr, ale takhle brzy to nebylo, začalo to až třeba čtrnáct dní po očekávané MS ;)… Já jsem třeba druhé těhotenství poznala podle snů.. :lol: Když jsem čekala první, tak se mi týden před MS (takže kolem zahnizdovani) pořád zdály hrozně dlouhé sny, byly třeba i na pokračování a takové jsem nikdy jindy neměla :think: Když se mi to stalo podruhé, věděla jsem, že to vyšlo, protože to bylo opět jako přes kopírak.. :lol: Vím, že je to zvláštní, ale po třetím noci, s těmito sny, jsem si byla jistá, že jsem znovu těhotná :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1392
16.1.20 16:34

@Sarianka testovani pred menzes rikas volny prubeh? :lol: Moc se sledujes. Kdyz jsem tehotna byla, tak opravdu bolavy prsa zacly az tak dva tydny po vynechani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12683
16.1.20 16:56

Nepijes moc kavy, z toho boli prsa pry hodne casto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12683
16.1.20 16:57

Jinak ja prvni tehotenstvi mela potvrzene po dvou mesicich, tomu se rika „nechat tomu volny prubeh“ :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2686
16.1.20 17:18

I kdyby ti tu někdo napsal, že to měl stejně? K čemu ti to je? Mimino ti to nevyčaruje. Jak už psaly holky, tohle není volný průběh…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 17:40

Já se omlouvám jestli jsem napsala něco špatně, viditelně jsem vás dost naštvala a to jsem nechtěla. Chtěla jsem se jen zeptat, prostě mě nikdy prsa neboleli, tak mě to překvapilo a jelikož bychom mimco chtěli, tak mě to logicky napadlo, včera jsem tady četla dost diskusí a proto jsem napsala i ostatní příznaky, které jsem do včera připisovala normálně MS. A jelikož holky hodně psaly že měly pozitivni testy mnohem driv tak jsem to zkusila. Jen jsem myslela že se dozvím nějaké zkušenosti. Nic víc. A promiňte, ale věty typu "mimino ti to nevycaruje " :,( nemyslela jsem to špatně, tak nemusíte být zlí. Děkuji za odpovědi, prostě počkám a uvidím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 17:42
@donutkaP píše:
Mě bolela prsa u obou těhotenství a to celý první trimestr, ale takhle brzy to nebylo, začalo to až třeba čtrnáct dní po očekávané MS ;)… Já jsem třeba druhé těhotenství poznala podle snů.. :lol: Když jsem čekala první, tak se mi týden před MS (takže kolem zahnizdovani) pořád zdály hrozně dlouhé sny, byly třeba i na pokračování a takové jsem nikdy jindy neměla :think: Když se mi to stalo podruhé, věděla jsem, že to vyšlo, protože to bylo opět jako přes kopírak.. :lol: Vím, že je to zvláštní, ale po třetím noci, s těmito sny, jsem si byla jistá, že jsem znovu těhotná :lol:

Moc hezké poznávací znamení :D :D :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 17:45
@Lenka_Hal píše:
Nepijes moc kavy, z toho boli prsa pry hodne casto.

Tak to mě nikdy nenapadlo :nevim: třeba je to tím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12683
16.1.20 17:47
@Sarianka píše:
Tak to mě nikdy nenapadlo :nevim: třeba je to tím :)

Ja kvuli tomu kdysi vyrazila k doktorovi a tohle byla prvni otazka a jo, mel pravdu. A rikal, ze je to hodne caste…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama