Příznaky těhotenství, letmý test ale přišlo krvácení

1
5.8.21 14:26

Příznaky těhotenství, letmý test ale přišlo krvácení

Ahoj. S přítelem jsme spolu asi 9 měsíců. Sex jsme začali provozovat až tak po 4 měsících klasicky přerušovaně. Poslední co byl vyšel na plodné dny. Začala jsem mít křeče jako před menstruací, nebylo mi dobře neměla jsem chut k jídlu a měla jsem pocit jako kdybych byla nemocná- zvýšená teplota, nevolnost, bolení v krku a celkově jsem se cítila špatně ale trvalo to jeden den. Při posledním sexu jsem byla hodně suchá tam dole, nešlo se do mě dostat. Dělala jsem si test jedna čátka vyšla silně a druhá slabě. Místo menstruace se zpožděním přišlo krvácení, ale bylo to jiné než menstruace slabé, chvilkama růžové a ne červené a nebylo mě zle (podotýkám že mívám strašně silnou a bolestivou menstruaci, kdy se musím rvát práškama. taky to mívám nepravidelně, ale jenom o pát dnů nejdéle o necelý týden ze stresu ze školy) Podle kalendářů na netu, bych měla být v pátém týdnu ale nechápu to krvácení. Je mi 22 a měla bych být zdravá skrze vyšetření na gyndě včetně stěrů a ultrazvuku. Poslední MS měla den zpoždění a byla 2.7 a ted 4.7 mám to krvácení. Máte někdo podobnou zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
454
5.8.21 14:31

Záleží jestli čárka na testu sílí nebo ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
5.8.21 15:28

Krvácení v prvním trimestru je běžné, udělej test znovu, pokud bude pozitivní, zavolej na gyndu. Sděl datum poslední ms a oni te podle toho objednají. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10968
5.8.21 15:43

Teda ve 22 letech po 9 měsíčním známosti si pravděpodobně pořídit dítě, tomu říkám odvaha. Nicméně nejlepší bude asi když si zajdes opakovaně na krev. V 5tt slaba čárka na testu a krvácení není úplně v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10433
5.8.21 16:18

Počítám, že přítel si myslí že bereš antikoncepci a chceš otěhotnět ‚omylem‘

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18543
5.8.21 17:06
@Yodada píše:
Ahoj. S přítelem jsme spolu asi 9 měsíců. Sex jsme začali provozovat až tak po 4 měsících klasicky přerušovaně. Poslední co byl vyšel na plodné dny. Začala jsem mít křeče jako před menstruací, nebylo mi dobře neměla jsem chut k jídlu a měla jsem pocit jako kdybych byla nemocná- zvýšená teplota, nevolnost, bolení v krku a celkově jsem se cítila špatně ale trvalo to jeden den. Při posledním sexu jsem byla hodně suchá tam dole, nešlo se do mě dostat. Dělala jsem si test jedna čátka vyšla silně a druhá slabě. Místo menstruace se zpožděním přišlo krvácení, ale bylo to jiné než menstruace slabé, chvilkama růžové a ne červené a nebylo mě zle (podotýkám že mívám strašně silnou a bolestivou menstruaci, kdy se musím rvát práškama. taky to mívám nepravidelně, ale jenom o pát dnů nejdéle o necelý týden ze stresu ze školy) Podle kalendářů na netu, bych měla být v pátém týdnu ale nechápu to krvácení. Je mi 22 a měla bych být zdravá skrze vyšetření na gyndě včetně stěrů a ultrazvuku. Poslední MS měla den zpoždění a byla 2.7 a ted 4.7 mám to krvácení. Máte někdo podobnou zkušenost?

No ty kráso. Ve 22, bez ochrany po 9mesicich známosti si udělat dítě, to si borec.
A jinak, dojdi na krev jako samoplatce, alespoň dva odběry a uvidíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat