Příznaky těhotenství? Mohu být těhotná?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kata15
Povídálka 23 příspěvků 06.03.17 09:38
Příznaky těhotenství? Mohu být těhotná?

Ahoj. Me je 21let pritelovi 24let. Ms mam pravidelnou. 27.2. jsem mela dostat ms ale vubec nic. Ani zadny stopy po ms. Jindy mam vytok atd. Ale uz asi tyden me boli v podbrisku a mam strasne moc citlive bradavky, obcas nevolnost. Snazime se s pritelem o miminko. Sex mame kazdy den a nebo kazdy 2den. Jidny ani tolik nejim ale posledni dobou bych snedla vsechno a mam porad chut na jidlo. Mela jsem takovy trosicku naruzovely vytok. Udelala jsem si test predevcirem a vysel negativni a dneska druhy test a stale negativni a citim ze se semnou neco deje. Stalo se to nektere z vas? Poradite prosim?

Reakce:

Plano
Kecalka 170 příspěvků 06.03.17 09:45

Když týden po očekávané MS nic, objednala bych se na gyndu. Takhle sama asi nic nevyřešíš. Můžeš být těhotná a nebo taky ne. Hodně štěstí.

Aries6
Generální žvanilka 21960 příspěvků 5 inzerátů 06.03.17 10:01

Udělej si ještě pár testů a k doktorovi se objednej na kontrolu zhruba 8 týdnů po poslední menstruaci. Pokud těhotná jsi a je to OK, už to půjde pěkně vidět a stihneš se objednat na další vyšetření. Pokud těhotná nejsi, je to taky tak akorát, aby doktor řešil, co dál - vyvolávačka, myom, atd.
Přej, ať je to dobré ;)

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 06.03.17 10:58

Zkoušela jsi test od Dr.Maxe Lady max, nebo ClearBlue? Ty by měly být nejpřesnější :think: Může to být samozřejmě i něco jiného nebo prostě jen posunutý cyklus, to se občas prostě stane… vyhledala bych lékaře, kdyby se nic neukázalo. Ovulaci si nehlídáš?

Kata15
Povídálka 23 příspěvků 06.03.17 11:15

@radkka ovulace presna v den ovulace byl sex

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 06.03.17 11:19
@Kata15 píše:
@radkka ovulace presna v den ovulace byl sex

A kdy byla? Nevidim to tu nikde…

Kata15
Povídálka 23 příspěvků 06.03.17 11:49

@radkka 12.2.

Kata15
Povídálka 23 příspěvků 06.03.17 13:51

Koupila jsem a nic..negativni..

Kata15
Povídálka 23 příspěvků 06.03.17 16:47

@Aries6 dalsi test negativni. Mam kamosku co test mela negativni a ted je ve 4mesici. Jdu zitra k doktorce

Aries6
Generální žvanilka 21960 příspěvků 5 inzerátů 06.03.17 20:38
@Kata15 píše:
@Aries6 dalsi test negativni. Mam kamosku co test mela negativni a ted je ve 4mesici. Jdu zitra k doktorce

A chceš být těhotná nebo ne? Pokud ano, běž opravdu až tak koncem měsce, za 2 týdny nejdřív. Dřív nikdo nic nevyřeší, akorát se bude zbytečně nabírat krev a to, jak těhotenství dopadne, to neovlivní.

Marianka123
Nováček 2 příspěvky 23.05.18 16:52

Ahoj holky, ženy a dámy, chtěla bych se zeptat na dotaz který už tu jistě byl ale chtěla bych znát váš názor prosím.
Před měsícem týden před menstruaci jsem měla s partnerem pohlavní styk oba jsme byli opilý ale naštěstí jsme meli styk s kondomem bohužel kondom ale prasknul. Pro prášek po jsem si nešla protože mam strach aby mě to nerozhazelo cyklus který mam ted konečně pravidelný. Týden na to jsem mela dostat menses ktery se ovsem dostavil o pět sní pozdeji nez mel a trval asi dva dny ve velmi slabe podobě. Teď po měsíci jsem strašně unavená, mam veliké chutě pořád bych něco jedla, je mi celé dny strašně zle. Tehu test jsem si nedělala protoze mám strach kvuli příteli který nechce dítě tak ja nevim. :nevim: Co si o tom myslíte vy??
Děkuji za odpovědi

lachtanice86
Kelišová 6379 příspěvků 23.05.18 16:59

@Marianka123 udělej test. To je to těžký použít mozek?

karkarka
Závislačka 2655 příspěvků 23.05.18 17:17

@lachtanice86 test je zbytecne drahy a urcite by udelal falesneho dusika. lepsi je par mesicu pockat jestli z ni nevypadne mimisek.to bude jistejsi.

Laurie
Kecalka 383 příspěvků 23.05.18 19:07

Bez testu nic nezjistíš

Lerista
Ukecaná baba ;) 1399 příspěvků 24.05.18 10:38

No on potrat Ti taky s cyklem zamává. Přítel dítě nechce, Ty asi ano, když je pro Tebe pravidelný cyklus důležitější než ochrana.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >