Příznaky těhotenství, nebo jen změna počasí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AitaKraita
Povídálka 11 příspěvků 24.04.18 20:02
Příznaky těhotenství nebo jen změna počasí?

Dobrý den. Obracím se na vás s dotazem: je to dnes sice první den, ale mám deset dní do menstruace a dnes se mi objevilo lehké špinění. Do toho mě začala pobolívat prsa i podbřišek a trápí mě nadměrná únava. Vlastně téměř ty samé příznaky jako u menstruace, ale nikdy se mi nestalo, že bych špinila nebo to dostala o 10 dní dříve. Test jsem si ještě nedělala, ale chci se zeptat, zda jsou to běžné příznaky těhotenství? Nebo to může být způsobeno počasím apod.? Ve stresu nejsem, takže tím to nebude. Děkuji za vaše odpovědi, Krajta

Přečtěte si článek: Jsem v tom! Typické příznaky těhotenství

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
P4ja
Kelišová 6614 příspěvků 24.04.18 20:03

@AitaKraita Moc se pozoruješ a řešíš.

Petra Z
Hvězda diskuse 52186 příspěvků 24.04.18 20:05

První den čeho?

AitaKraita
Povídálka 11 příspěvků 24.04.18 20:07

@P4ja Aha :lol: tak děkuji, příště se rozhodnu, kam psát. :lol: Stalo se mi to poprvé, jen jsem žádala slušně o názor.

Lucciaaa
Echt Kelišová 7575 příspěvků 24.04.18 20:08

@AitaKraita ze by ovulace? Pri ni spinim a bolej me prsa.. :nevim:

AitaKraita
Povídálka 11 příspěvků 24.04.18 20:09

@Petra Z No poprvé špiním. Prsa pobolívají již pár dní, podbřišek taky.

AitaKraita
Povídálka 11 příspěvků 24.04.18 20:09

@Lucciaaa Nene, už mám právě několik dní po ní. :)

P4ja
Kelišová 6614 příspěvků 24.04.18 20:10
@AitaKraita píše:
@P4ja Aha :lol: tak děkuji, příště se rozhodnu, kam psát. :lol: Stalo se mi to poprvé, jen jsem žádala slušně o názor.

Tak asi 10 dní do MS, těžko budeš mít nějaké těhu příznaky a navíc je tady spousta diskuzí na tohle téma. A jestli je to počasím, na to asi těžko někdo tady má křišťálovou kouli.

Heivka
Závislačka 3252 příspěvků 24.04.18 20:12

Tak může to být ovulace, může to být i uhnízdění vajíčka, můžou to být vsugerované pocity a nebo se jenom rozhodil cyklus. Počkala bych do termínu normální menstruace a pokud by se nedostavila, tak zkusit test.

AitaKraita
Povídálka 11 příspěvků 24.04.18 20:13

@P4ja V pohodě. Tak nikdy jsem těhotná nebyla, vím prdlačku. OK, přijdu si radši ty diskuze. ;)

AitaKraita
Povídálka 11 příspěvků 24.04.18 20:15

@Heivka Děkuji moc. :)

P4ja
Kelišová 6614 příspěvků 24.04.18 20:16
@AitaKraita píše:
@P4ja V pohodě. Tak nikdy jsem těhotná nebyla, vím prdlačku. OK, přijdu si radši ty diskuze. ;)

No jestli tě to uklidní, tak budeš vědět prdlačku tak do pozitivního těhu testu a potvrzení u doktora :)
Jinak co žena, to jiné „příznaky“. Protože se s těhu pak dá spojit cokoli takhle v začátcích.

miluver
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 24.04.18 20:18

@AitaKraita Za pět dní bych zkusila test ;) Pokud jsi nikdy mimo cyklus nešpinila, je dost pravděpodobné, že jde o uhnízdění…za těch pět dní by uz mohl být dušík :)
@Heivka Já bych vsadila na sugesci, pokud by tam nebylo to špinění, :think: znám od sebe, těhu příznaky si lze vsugerovat :lol:, ale špinění asi ne, to jsem ještě neslyšela… :think:
edit: z poučování si nic nedělej, já už mám pocit, že některé uživatelky emimino platí za to, aby pořád jak kolovrátek psaly, že ta diskuze tady už byla přece!! :lol: :lol: Mě už to přijde vtipný…dokonce si občas tipuji nick, která to napíše první :lol:

Příspěvek upraven 24.04.18 v 20:23

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1265 příspěvků 24.04.18 20:19

@AitaKraita jak dlouho máš po ovulaci? A víš jistě, že byla?

P4ja
Kelišová 6614 příspěvků 24.04.18 20:19

@miluver Špinění může být hormony, po sexu a nebo uhnízděním, ale těžko říct takhle.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >