Reklama

Příznaky těhotenství nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 09:53
Příznaky těhotenství nebo ne?

Ahoj holky jsem tu nová a potřebovala bych poradit.. 20.8 mi začala ms byla poměrně slabá a krátká 3-4 dny. 28.8 jsme s přítelem večer měli nechráněný sex od te doby je mi nějak divne bolí mě záda jakoby ledviny, hlava už minimálně třetí den, a ruce jako bych zvedala něco fakt těžkého, 3.8 odpoledne jsem mela průjem jednou a večer asi 4× s nesnesitelnou bolesti břicha (křeče jako u ms). Prsa mě nijak nebolí na dotek. Udělala bych si test ale myslím, ze je na nej ještě brzo. Menstuaci mám docela nepravidelnou tak ovulaci nevim kdy mám. Včera jsem cely den prolezela nic se mi nechtělo a snedla jsem snad celou lednici :D Dnes vo jsem se vzbudila jsem zatím plna energie, zle mi nijak není jen mě pořad dost bolí ty zada. Jinak už mám doma syna dvouletého a druhé mimco by nám nevadilo :) Predem děkuji za odpovědi a názory ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

TopSecret
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 05.09.18 09:58
@Anonymní píše:
Ahoj holky jsem tu nová a potřebovala bych poradit.. 20.8 mi začala ms byla poměrně slabá a krátká 3-4 dny. 28.8 jsme s přítelem večer měli nechráněný sex od te doby je mi nějak divne bolí mě záda jakoby ledviny, hlava už minimálně třetí den, a ruce jako bych zvedala něco fakt těžkého, 3.8 odpoledne jsem mela průjem jednou a večer asi 4× s nesnesitelnou bolesti břicha (křeče jako u ms). Prsa mě nijak nebolí na dotek. Udělala bych si test ale myslím, ze je na nej ještě brzo. Menstuaci mám docela nepravidelnou tak ovulaci nevim kdy mám. Včera jsem cely den prolezela nic se mi nechtělo a snedla jsem snad celou lednici :D Dnes vo jsem se vzbudila jsem zatím plna energie, zle mi nijak není jen mě pořad dost bolí ty zada. Jinak už mám doma syna dvouletého a druhé mimco by nám nevadilo :) Predem děkuji za odpovědi a názory ;)

Druhy den po sexu tehotensky priznaky, jo? :lol: :palec: si posilila novej emiminovskej rekord. :mrgreen:
Co ti mame poradit? 8o :nevim: mozna si tehotna, mozna ne. Kdyz ty sama nevis, co ti je, co to je, jak to mame vedet my? 8o :mrgreen:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9614 příspěvků 05.09.18 10:06

Odpověděla sis sama. Je brzo na test natožpak na příznaky. Takže možná těhotná budeš, ale s tím jak se cítis to fakt nema co dělat

Micaella22
Kecalka 160 příspěvků 05.09.18 10:13

Nemusi to byt hned priznaky prece, ale muze ji bejt zle z toho jak se v tele neco deje. Me taky bylo zle 4dny po styku. Unava, nechutenstvi, bolest prsou tak proc by to nemohlo byt uz 2 dny po tom? Vam se to keca, kdyz jste to nezazili. U prvniho jsem taky nic hned nepoznala

Tichošlápek
Echt Kelišová 9614 příspěvků 05.09.18 10:16

@Micaella22 protože dva ani čtyři dny po styku se ještě ani neuhnizduje vajíčko. V tele se v tu dobu proste nic neděje. To, ze ti bylo zle je hezké, ale příznaky způsobí az hcg.

Amy_Farrah_Fowler
Stálice 95 příspěvků 05.09.18 10:17

Při ovulaci cítím tlaky v podbřišku a malátnost a hned nešílím jestli to náhodou nejsou příznaky těhotenství. Zkus třeba testovat ovulaci aby jsi vůbec věděla kdy ji máš, když píšeš, že je ms nepravidelně.

Micaella22
Kecalka 160 příspěvků 05.09.18 10:19

@Tichošlápek nerikam, ze se uhnizdovalo vajicko, ale ze se v tele uz ,,neco,, delo. Mas za sebou 10 deti, ze jsi nejzkusenejsi, vid? Asi vim kdyz jsem byla furt 100% fit a pak uplne hotova. Se s tebou o tom nepotrebuju tady vypisovat. Mysli si co chces.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9614 příspěvků 05.09.18 10:20

@Micaella22 svoboda myšlení je nam naštěstí daná :lol:

Emimin7
Echt Kelišová 8061 příspěvků 05.09.18 10:24

Je to tam! :palec:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1320 příspěvků 05.09.18 10:26

Psycho příznaky nebo chřipka. Je opravdu brzo..

Janli
Kelišová 5387 příspěvků 9 inzerátů 05.09.18 10:39

Jediný spolehlivý příznak těhotenství je porod. Prostě reaguješ na změnu počasí, to má teď každý druhý… Možná těhotná jsi, ale ty příznaky s tím nemají nic společného.

Uživatel je onlineMartina 94
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 05.09.18 11:17

Ahojky tak zkus testik :-) my se snažíme teďka to bude 3 cyklus :-) a první dva cykly mi taky bývalo nějak zle jakoby jsem cítila,že jsem unavená , bolest prsou atd a ms vždy přišla :-) no a jinak tady ty diskuze moc nemusím- typu je mi na zvracení , bolí mě to a tamto a nemůžu být tedy těhotná? Protože tady, to nikdo neví kromě tebe ;-) zkus test a uvidíš :-) a jestli si měla slabou ms tak jestli byla fakt slaba tak si mohla otěhotnět třeba minulý cyklus těžko říct jak to máš ci ne :-)

P4ja
Kelišová 5350 příspěvků 05.09.18 11:29
@Micaella22 píše:
@Tichošlápek nerikam, ze se uhnizdovalo vajicko, ale ze se v tele uz ,,neco,, delo. Mas za sebou 10 deti, ze jsi nejzkusenejsi, vid? Asi vim kdyz jsem byla furt 100% fit a pak uplne hotova. Se s tebou o tom nepotrebuju tady vypisovat. Mysli si co chces.

No spíš sis nevolnost zpětně spojila s tím, žes v té době otěhotněla ne?? Já třeba měla výtok od ovulace a ten pořád trval. A jinak jsem před pozitivním testem měla šílenou chuť na čokoládovej dort a na józe neudělala ani jednu z mých oblíbených rovnovážných poloh. A můžou i tohle být příznaky ?? Ono subjektivních pocitů je určitě celá řada a možná jsi to tak cítila, ale ty objektivní se opravdu dřív než s růstem HCG objevit nemůžou. A taky se ty subjektivní dají dobře vsegerovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 23:53
@Anonymní píše:
Ahoj holky jsem tu nová a potřebovala bych poradit.. 20.8 mi začala ms byla poměrně slabá a krátká 3-4 dny. 28.8 jsme s přítelem večer měli nechráněný sex od te doby je mi nějak divne bolí mě záda jakoby ledviny, hlava už minimálně třetí den, a ruce jako bych zvedala něco fakt těžkého, 3.8 odpoledne jsem mela průjem jednou a večer asi 4× s nesnesitelnou bolesti břicha (křeče jako u ms). Prsa mě nijak nebolí na dotek. Udělala bych si test ale myslím, ze je na nej ještě brzo. Menstuaci mám docela nepravidelnou tak ovulaci nevim kdy mám. Včera jsem cely den prolezela nic se mi nechtělo a snedla jsem snad celou lednici :D Dnes vo jsem se vzbudila jsem zatím plna energie, zle mi nijak není jen mě pořad dost bolí ty zada. Jinak už mám doma syna dvouletého a druhé mimco by nám nevadilo :) Predem děkuji za odpovědi a názory ;)

Dobrý večer holky. :mavam: jsem tu nováček a potřebovala bych také poradit.Minulý měsíc menstruace přesně na den.Tento měsíc jsme měla 4 dny tablety Norestisteron.Po vysazeni jsem čekala a nic.Dnes je to 6.den a menstruace se stale nedostavila.Mám bolesti v kříži,únava,občas tlak v podbřišku,dnes lehká zimnice,nafouklé břicho,a naláda,že se mi chce pořád brečet????Miminko si moc přejeme.Děkuji za názory. :andel:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 23:56
Těhotná?

Dobrý večer holky. :mavam: jsem tu nováček a potřebovala bych také poradit.Minulý měsíc menstruace přesně na den.Tento měsíc jsme měla 4 dny tablety Norestisteron.Po vysazeni jsem čekala a nic.Dnes je to 6.den a menstruace se stale nedostavila.Mám bolesti v kříži,únava,občas tlak v podbřišku,dnes lehká zimnice,nafouklé břicho,a naláda,že se mi chce pořád brečet????Miminko si moc přejeme.Děkuji za názory. :andel:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama