Příznaky těhotenství nebo vedlejší účinky Nulsory?

293
6.11.20 11:30

Příznaky těhotenství nebo vedlejší účinky Nulsory?

Ahoj holky, přicházím s dotazem, abych buď věděla, na čem jsem, nebo se trošku uklidnila.
Poslední MS byla 18.10., trvala cca 3-4 dny. 31.10. v noci byl nechráněný styk s tím, že jsem se rozhodla pro nouzovou antikoncepci. Jinak žádnou neberu. 1.11. byla neděle, zavřené lékárny a podle příznaků proběhla ovulace. Cítila jsem ji na sobě. Minulý měsíc na levé straně, tentokrát strana pravá. 2.11. v poledne jsem si vzala cca po 35ti hodinách Nulsoru. Po 2 hodinách mě začala bolet hlava a podbřišek, do večera jsem byla ok. Až do dneška. Od rána je mi zle, byla jsem už dvakrát zvracet, jsem unavená, motá se mi hlava a je mi zle i z toho, jak to voní v práci - což asi přisuzuju tomu, že mi není OK. Myslíte, že zvracení je nějaký „opožděný účinek“ z Nulsory, nebo jsem spíš těhotná? Do MS zbývá cca 10-12 dní a já jsem jak na trní. Tak přemýšlím, jestli v případě, že bych byla těhotná, bych zvracela už šestý den po oplodnění. Vaše zkušenosti? Děkuji moc. Mějte krásný den :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17503
6.11.20 11:37

Takhle brzo nemůžeš mít těhotenský příznaky, spíš viróza. Nicméně jsi měla styk v nejvíc rizikovým období, kdy má nouzová antikoncepce nejmenší účinnost, tak si hodně drž palce, aby zabrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
6.11.20 11:39

@Janli Já tady někde v jiné diskuzi četla, že měly holky příznaky třeba od pátého dne a pak byly opravdu těhotný, tak mě to docela vyděsilo. A test je asi nejlepší udělat, až v den očekávané MS, co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
6.11.20 11:50
@A-dé-la píše:
@Janli Já tady někde v jiné diskuzi četla, že měly holky příznaky třeba od pátého dne a pak byly opravdu těhotný, tak mě to docela vyděsilo. A test je asi nejlepší udělat, až v den očekávané MS, co?

test dřív jak v den dostavení očekávané MS nedělej, mohl by být falešně negativní

Příspěvek upraven 06.11.20 v 12:56

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
6.11.20 12:02

@JitulkaJ Dobře, moc děkuju. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
6.11.20 12:17

@A-dé-la Priznaky těhotenství po takhle kratke dobe podle me normalni nejsou. Muze to byt vedlejsi ucinek po uziti prasku. Pockej si na příchod MS, pokud se zpozdí vice o jak 5 dni (zpozdeni MS je po uziti normalni), udelej si tehotensky test. Budu drzet palce at těhotná nejsi, ale prasek ma za ukol oddalit ovulaci, pokud uz probehla tak je prasek neucinny, ale vajicko se nemuselo oplodnit. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
6.11.20 12:23

@Ilonka1234 Děkuji moc! Kdybych těhotná byla, tak bych prostě byla, věřím, že je to všechno nějak naplánovaný a poprala bych se s tím. Ale není vhodná doba, ani otec dítěte. A ještě jednou díky. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
933
6.11.20 18:02
@A-dé-la píše:
@Ilonka1234 Děkuji moc! Kdybych těhotná byla, tak bych prostě byla, věřím, že je to všechno nějak naplánovaný a poprala bych se s tím. Ale není vhodná doba, ani otec dítěte. A ještě jednou díky. :srdce:

Věřím, že budete mít štěstí a že ty nevolnosti jsou od toho, jak jste si tím práškem rozhodila hormonální rovnováhu v těle. Ale příště si prosím vás berte ochranu s každým mužem, o kterém víte, že by nebyl vhodný otec vašeho dítěte. Jednou se stane, že takhle nevhodně doopravdy otěhotníte a pak už to není taková legrace…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
23.11.20 17:08

Zdravim vas holky,

Tak u me to pokracuje tak, ze tyden po nehode byla dalsi nehoda tentokrat s prasklym kondomem, kde ve me skoncilo ale vsechno. Takze parada, protoze dalsi prasek jsem si vzit nemohla a ani nechtela.

Pred čtyřmi dny jsem mela dostat MS, to nic a přikládám to Nulsoře. A misto MS mam neustale bily kremovy vytok bez zapachu a svedeni. Ale je ho opravdu moc. Vzdycky letim, ze uz jsem to dostala a nic. Myslite, ze ten prasek po uplne zabranil ovulaci, nebo kdyz byla vzaty tenkrat v pondeli a v sobotu dalsi nehoda, ze se ovulace akorat posunula?

Test jsem delala pred tydnem, 9 dni po druhem styku a negativni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8212
23.11.20 17:19

@A-dé-la tak si udělej dnes další test. Už by byl pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
23.11.20 17:50

Někomu 9. den nemusí test nic ukázat, já jsem 9. den po ovulaci měla ducha, který ovšem defakto nebyl vidět, kdybych v té době nehonila duchy, tak bych test vyhodila jako negativní, slabá ale už trochu viditelná čárka se ukázala až cca 4 dny potom. Udělej si test, nějakej desítkovej např. mamatest, ten ukazuje celkem spolehlivě a brzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
23.11.20 19:39

@Talosia udelala jsem si ted. Doma jsem mela plastovy z Dr. Maxe a asi jsem jen paranoidni, jak mam strach a vidim neco, to tam neni, ale pro jistotu prilozim fotku, abyste zhodnotily zkusenym ockem :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8212
23.11.20 19:45

@A-dé-la hele, popravdě tam něco vidím. Takže nejspíš to bude těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
23.11.20 19:47

@karkarka takhle jsem zjistila svoje prvni tehotenstvi, ktery bylo nakonec biochemicky, ale od te doby verim na duchy a každý takový stin me desi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8212
23.11.20 19:48

@A-dé-la ono z ranní moči by to už bylo vidět líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama