Příznaky těhotenství? Negativní test a bradavky

Anonymní
11.1.20 15:30

Příznaky těhotenství? Negativní test a bradavky

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Už více jak 2 měsíce jsem dostala Ms. Začínají mi natýkat prsa a mám hrozně citlivé bradavky. Přítel mi řekl že „jsi těhotná!“. Ale test mi vyšel negativní. Moje mamka říkala že po každý když byla těhotná tak test vyšel negativní. Příznaky mám bolest v podbřišku (jako bych to měla dostat), oteklá prsa, a v bradavach se mi dělá takový otvor. Myslíte si že bych mohla být těhotná i když test je negativní? Předem díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10774
11.1.20 15:38

Chápu to tak, že 2mesice nemáš ms a nejdeš k dr? Jak my máme vědět zda jsi nebo nejsi těhotná? Byl nechraneny sex? Pokud ano, můžeš být těhotná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
11.1.20 15:38

Bez na gyndu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23564
11.1.20 16:01

Jako, jak ti my tady muzeme videt do delohy :jazyk:?Bez na gyndu, doktor se tam mrkne a rekne co a jak, asi pichne vyvolavacku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 16:03

A chceš odpověď na základě věštění z křišťálové koule nebo z karet? Nikdo ti neřekne, zda jsi těhotná, kromě gynekologa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
555
11.1.20 16:06

Po tak dlouhý době by byl test už pozitivní - sama musíš vědět kdy si měla nechráněný styk, bych řekla že se ti spíš blíží menzes, čím je větší zpoždění, tak tím jsou symptomy blížícího menzesu horší, alespoň takhle to bylo u mě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.1.20 16:09

Můj doktor řekl ať k němu přijdu pokud budu mit zpoždění víc jak 4mesice. Kdyz jsem tam byla jednou ze se mi zpozdila ms o mesic a neco. Rekl at tam nelezu s takovou blbosti.

• Nahlásit
  • Citovat
555
11.1.20 16:14
@Anonymní píše:
Můj doktor řekl ať k němu přijdu pokud budu mit zpoždění víc jak 4mesice. Kdyz jsem tam byla jednou ze se mi zpozdila ms o mesic a neco. Rekl at tam nelezu s takovou blbosti.

Záleží jakou máš pravidelnost menzesu, u mě bylo úplně normální že jsem to dostala až po dvou měsících - na spravidelní mi pomohl celkem kontryhelový čaj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
11.1.20 16:20
@Anonymní píše:

Aha, tak to by byla moje poslední návštěva u něho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.1.20 16:27

@JancaS84 když jsem mu rekla ze mam cyklus 31dni. A ze ms mam vzdy přesnou tak řekl ze je to normální ze ms ma nekdy zpoždění. Serval me a rekl ze at k doktorovi prijdu pokud mi nedorazí ms do 4mesice. Chtela jsem jenom vedet zda se Vám nekdy stalo že test nekdy nepoznal těhotenství ale tehotna jste byla..

• Nahlásit
  • Citovat
1830
11.1.20 16:31
@Anonymní píše:
@JancaS84 když jsem mu rekla ze mam cyklus 31dni. A ze ms mam vzdy přesnou tak řekl ze je to normální ze ms ma nekdy zpoždění. Serval me a rekl ze at k doktorovi prijdu pokud mi nedorazí ms do 4mesice. Chtela jsem jenom vedet zda se Vám nekdy stalo že test nekdy nepoznal těhotenství ale tehotna jste byla..

Nevěřím na existenci takového lékaře :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
11.1.20 16:32
@Anonymní píše:
@JancaS84 když jsem mu rekla ze mam cyklus 31dni. A ze ms mam vzdy přesnou tak řekl ze je to normální ze ms ma nekdy zpoždění. Serval me a rekl ze at k doktorovi prijdu pokud mi nedorazí ms do 4mesice. Chtela jsem jenom vedet zda se Vám nekdy stalo že test nekdy nepoznal těhotenství ale tehotna jste byla..

Ne, nestalo. Vždycky v den kdy mela prijit MS pozitivní test (2×)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1391
11.1.20 16:33
@Anonymní píše:

No to je dobrej kojot :lol: bych mu rekla, at se neboji, ze uz tam urcite nikdy nevlezu a ze mu napisu peknou recenzi.
Jinak tehotna byt muzes, jestli probehl styk. Ale spis to vypada, ze ne, pokud je test negativni. Jestli se snazite o dite, zmen doktora.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6297
11.1.20 16:44

Nevěřím že ti doktor něco takového řekl. Jestli ano, měla ses hned prehlasit jinam. A ne, nemyslím si, že jsi tehotna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3015
11.1.20 16:58

Ad lékař, pokud takový skutečně existuje najdi si jiného. Jinak si ale myslím, že sis to vymyslela. Ad těhotenství znám jen velmi málo žen, kterým tt neukazuje těhotenství, je to velice výjimečné a tvoje matka je teda super výjimka když se jí to neukázalo ani od jednoho. Dále těhotenské příznaky jsou důsledkem rostoucího HCG a pak by byl pozitivní tt. To co máš tedy nejsou žádné příznaky i kdyby ti na bradackach rostly brambory. Jdi na gyndu, jinam než chodíš. Stejně si myslím, že jsi troll, protože taková snůška příliš podezřelých blábolů mi sedí spíš tak na nějakou 15tku co se o víkendu nudí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama