Příznaky těhotenství / Nemoc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 15:42
Příznaky těhotenství / Nemoc

Ahoj snažilky, jsem tady nová a proto zakládám diskuzi.
Měla jste některá stejné příznaky?
Mám dlouhý cyklus 34-35 dní
Dnes je to 8 den zpoždění. Ovulaci jsem testovala pár krát a vždy byla ke konci cyklu.
5 dní před očekávanou MS jsme měli nechráněny styk.
Poslední 3 dny mám občasné bolesti v podbřišku, při curani mě tam dole občas pichne, někdy mám pocit, jako by mi tam dole nravencilo. Mám tlak v prsou a knedlík v krku.
Nevím jestli jsem nachlazena nebo to jsou příznaky. Testovala jsem 5 den zpoždění ale TT negativní. Je ještě brzy na testování? Pokud by k oplodnění došlo až na konci cyklu? Měla jste to některá podobné?
Moc děkuji za odpověď ❤️

Přečtěte si článek: Jsem v tom! Typické příznaky těhotenství

Reakce:
Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 13.07.19 16:33

Vesteckou kouli nikdo nemame a kazda zena je jina :nevim: pokud vis, ze mas ovulaci az na konci cyklu, tak zkus test tak dva tydny po styku, pokud bude negativni, tak sance na tehotenstvi je minimalni..

P4ja
Extra třída :D 10080 příspěvků 13.07.19 17:48

Příznaky nevím, protože jsem se nepozorovala jako ty. Nic jsem neřešila a testovala dva týdny po zpoždění, protože pak už jsem měla divnou pachuť v puse. Podle utz musela ovulace proběhnout později cca 27 DC Resp. kdybych neotěhotněla, tak by byl určitě delší

Váš příspěvek
Reklama