Příznaky těhotenství pár dní po oplodnění

Anonymní
13.8.19 13:18

Příznaky těhotenství pár dní po oplodnění

Ahoj, zajímali by mě vaše zkušenosti zda jste některá prostě vycítila že je něco jinak :think: mě 2 den po oplodnění začal bolet podbřišek jen tak parkrát během dne bolest podobná před ms, spíše takové křeče.. občas mě tam popíchlo, včera 4 den mě chytla bolest večer už opravdu docela dost velká a pak jsem měla i průjem, a dnes zase se to ustálilo párkrát to pobolí, ale přidala se do toho bolest zad jakoby v kříži :roll: tak jsem zvědavá zda to vyjde, snažíme se zatím 2. Měsíc ale teď poprvé jsme se trefili přesně do dne ovulace jinak ms má být až za 9 dní :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1060
13.8.19 13:26

Nemyslím si, že by to byly přiznaky těhotenství, psychika hold udělá hodně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.19 13:30

@evulinda79 Právě jsem včera četla že nějak 3dny po oplodnění toto můžou některé ženy cítit když se to vajíčko zahnizďuje no kdo ví :think:
Nemyslím si že u mě by to byla psychika, nechávám tomu tak nějak volný průběh a nestresuju se ;)

• Citovat
  • Nahlásit
976
13.8.19 13:31

Ja jsem mela priznaky asi 5 dni po oplodneni a at si kazdy rika, ze to neni mozne, u me to tak proste bylo. Zacala me najednou vecer palit zaha a to se mi v zivote nestalo, vydrzelo to az do konce prvniho trimestru. Pak jsem si jeste asi tyden potom vsimla, ze mam fakt hodne vyrazne nabehle zily na prsou, uplne modre. Pojala jsem podezreni, protoze jsme miminko jeste neplanovali, takze vsugerovane to byt nemohlo. 9 dni po styku jsem mela slabou carku na testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1078
13.8.19 13:56

Vajíčko se uhnizďuje cca 6-7 dní po oplození. Do té doby putuje z vejcovodů do dělohy. Až po uhnízdění (které trvá cca 40 hodin) začíná produkovat HCG hormon, který způsobuje těhotenské příznaky. Takže ne bolest 2.-4. den po oplození opravdu nemá souvislost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16873
13.8.19 14:08

Já na sobě těhotenství poznám velice brzy v době, kdy ještě embryo není zahnízděné, ale nikdy to nejsou bolesti podbříšku. Ty máš evidentně spojené s tím průjmem nebo to byla ovulace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.19 14:16

@Janli ovulace to opravdu nebyla, měla jsem ji ve čtvrtek a ta bolest je opravdu jiná poznám ji na sobě.. no bůh ví, je možné že to bylo i něco jiného ale že mě bolí i záda a přidává se už i citlivost prsů.. uvidíme, každopádně každá to máme jinak já zas četla že hodně žen na začátku to břicho bolí dokonce i při tom zahnizďování

• Citovat
  • Nahlásit
12647
13.8.19 14:17

Ja se citila „divne“ tyden po ovulaci a narostlo mi viditelne jedno prso :lol: Ale moc jsem si to nepripoustela pac tech „priznaku“ uz predtim bylo hafo a nic z toho. U druheho jsem ale nemela vubec nic az do mozna 6-7tt, kdy jsem zacala byt priserne unavena. Dokud nemas aspon pozitivni test, tezko rict.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.19 14:19

A poprosím asi o komentováni jen těch kdo s tím má zkušenost, vím že jsou dva tábory které tvrdí že to nejde a druhý že jde.. a já tomu taky věřím, dokonce vím že paní z oboru psala že pak realita je uplně jiná že toto se sice udává ale že ona na sobě taky hned poznala že je něco jinak :palec: každá jsme prostě jiná

• Citovat
  • Nahlásit
625
13.8.19 14:37

No hele, moc z nás Ti to tady neokomentovalo v tom smyslu, že by měly podobnou zkušenost. Z toho lze vyčíst, že je to spíše výjimečné. Vajíčko opravdu zahnizďuje později, hcg stoupá až pak. Nicméně možné je všechno, tak ať to vyjde!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1825
13.8.19 14:54
@Anonymní píše:
A poprosím asi o komentováni jen těch kdo s tím má zkušenost, vím že jsou dva tábory které tvrdí že to nejde a druhý že jde.. a já tomu taky věřím, dokonce vím že paní z oboru psala že pak realita je uplně jiná že toto se sice udává ale že ona na sobě taky hned poznala že je něco jinak :palec: každá jsme prostě jiná

Může být, mě někdy bolí podbrisek jako na MS pár dní po ovu i bez těhotenství a bez snažení, ale může být. Nicméně necháváš to „volně“ a stejně se tu tři dny po ovulaci ptáš. :D Chtě nechtě na to myslíš a opravdu sis to mohla vsugerovat. Nebo bys tomu nevěnovala pozornost, kdybyste se nesnažili a nevěděla jsi, že jste se trefili. Ale chápu to a určitě přeju, ať to je těhotenstvím! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1060
13.8.19 16:33

Tak když tomu věříte, na co pak ta diskuze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1681
13.8.19 16:53

Když tomu veris tak proč to resis? Protirecis si snad úplně ve všem. Sice to otěhotnění vůbec neřešís, ale přitom se pozorujes od možného plodneho sexu a sice nevíš zda jsi těhotná ale už píšeš o oplodnění. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
835
13.8.19 16:59

Ahoj :mavam: příznaky jsem měla během týdne po oplodnění jen takový lehký náznaky.
Po týdnu mi začlo bejt regulérně blbě :mrgreen:
Věděla jsem to okamžitě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
837
13.8.19 19:21

Ja to na sobe poznala asi po tydnu, normalne jezdim vyborne, jakmile otehotnim, tak moje ridicske schopnosti jdou k certu ( vim ze delam neco spatne, jen nejak neumi mozek predat info k rukam) :mrgreen: jeste jsme se s manzelem smali, ze takhle blbe jsem ridila naposledy, kdyz jsem cekala prvni :lol: no a za 14 dni byla dalnice na testu… takze verim, ze nektere z nas to na sobe poznaji velmi brzo, intuice/ sesty smysl snad :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama