Reklama

Příznaky těhotenství po 2 týdnech od oplodnění?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veruleee
Nováček 3 příspěvky 05.02.17 23:09
Priznaky tehotenstvi po 2 tydnech oplodneni?

Zdravim damicky,
Vim, ze techto temat existuje plno, ale potrebuji se poradit, pokud ma nektera z vas zkusenosti s priznaky tehotenstvi, nejak zvlast bych se nezaobirala vsemi priznaky, ale MS by mela dorazit az za dva tydny… rano jsem cila jako rybicka, ale odpoledne se to meni, musim jist co chvili male sousta, aby mi nebylo spatne, chodim casto na zachod, zizen, pachut v ustech, pichani v podbrisku, ktere se nejak zacalo tvarovat a nabyvat I kdyz mam ploche brisko cely zivot, jsem rychle unavena, v noci se budim, poboliva me hlava, citim pachy z velke vzdalebosti, hlavne cigarety a zkratka pripadam si takova nejaka jina… drive jsem mela rada jalapeño, ale ted mi prijdou trikrat tolik palive, ze je nemuzu… na tohle je strasne brzy ne???

Příspěvek upraven 05.02.17 v 23:20

Reklama

Reakce:

Litta
Extra třída :D 13430 příspěvků 05.02.17 23:11

@Veruleee Pokud má MS přijít za dva týdny, tak teď nejspíš teprve ovuluješ. A před dvěma týdny jsi měl krátce po MS, ne? Jak máš dlouhé cykly?

Veruleee
Nováček 3 příspěvky 05.02.17 23:25

@Litta no prave bylo to hned den po MS cykly mam tak 29 dni… asi bych byla rada, kdybych byla tehotna, jen jsem chtela vedet, co se to ted deje

Lucie486
Kecalka 307 příspěvků 05.02.17 23:49

@Veruleee Ja otehtnela den po MS. :mrgreen:

Aotearoa
Závislačka 4258 příspěvků 06.02.17 00:24

To bys musela ovulovat hned po MS. Ty priznaky bych rekla, ze spis souvisi s probíhající ovulaci.

Sandii
Kecalka 187 příspěvků 06.02.17 00:46

Ja jsem zjistila, ze jsem tehotna po tydnu od „oplodneni“, protoze jsem zacala citit podobne priznaky. Na testu byl videt duch po dalsich dvou dnech :-)

alisis
Povídálka 22 příspěvků 06.02.17 01:33

Cauky holky, mela bych dotaz. Plodne dny byli 21.1.-27.1., ovulace probehla 26.1.a i nechr.pohl.styk., dale byl pohl.styk chraneny 27.1.a28.1., Teh.test. delam 2× a oba negativni. Myslite ze je nejaka sance ze se teprve na 100% objevi za par dni II? MS mam dostat 9.2.

Aotearoa
Závislačka 4258 příspěvků 06.02.17 02:03
@alisis píše:
Cauky holky, mela bych dotaz. Plodne dny byli 21.1.-27.1., ovulace probehla 26.1.a i nechr.pohl.styk., dale byl pohl.styk chraneny 27.1.a28.1., Teh.test. delam 2× a oba negativni. Myslite ze je nejaka sance ze se teprve na 100% objevi za par dni II? MS mam dostat 9.2.

Tak carka se objevit jeste klidne může. Jsi teprve 10DPO, ne? Me spis zarazilo, proc 27 a 28.1 byl chraneny pohlavni styk. Kdyz to je mimo ovulaci a mimco ocividne planujete :-D

Ba412
Kecalka 230 příspěvků 06.02.17 06:25
@Lucie486 píše:
@Veruleee Ja otehtnela den po MS. :mrgreen:

ja taky… :mavam:

Veruleee
Nováček 3 příspěvky 06.02.17 10:10

@Ba412 a musela jsi cekat az do vynechani MS? Nebo jsi to zjistila drive??

Lucie486
Kecalka 307 příspěvků 06.02.17 12:37

@Veruleee Ja to zjistila asi 4 dny pred ocekavaou MS. Ale ja mela cykly 28-35 dnu. Takze :lol: :mrgreen:

SussieB.
Povídálka 14 příspěvků 06.02.17 13:08

Já myslím, že úplně brzy není a je to možné, že už něco pocitujes. Já sem cítila jakoby pícháni v podbřišku

Ba412
Kecalka 230 příspěvků 06.02.17 15:24
@Veruleee píše:
@Ba412 a musela jsi cekat az do vynechani MS? Nebo jsi to zjistila drive??

tenkrat takova vymozenost jako tehotensky test nebyla, nicmene jsem vzdy jeste pred vynechanim ms mela boleni bricha jako pri ms takze jsem vedela ze jsem v tom.

kyblicek
Extra třída :D 10242 příspěvků 06.02.17 19:04

Ahojte holky mam dotaz.Moje kamaradka meli plno cist i dva potraty a uz to celkem prestala resit pred asi ted to bude 4tydny byla u dr a rekl ji ze ma vysokou sliznici az 14mm a ze muze byt tehotna.Ms potom za 4dny dosla ale min a ted ma na testech duchy dnes asi vyraznejsi.Boli ji strasne prsa bricho a sem tam ji je spatne. Myslite, ze to muze byt ono. Prikladam foto testu jestli to vidite taky.Ja teda vidim slabsi, ale nemam s tim skusenosti vzdy jsem mela dve carky a vic neresila

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama