Příznaky těhotenství po nasazení antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 20:22
Příznaky těhotenství po nasazení antikoncepce

Dobrý den,
před 20 dny jsem nasadila antikoncepci Bonadea. Menstruaci jsem měla cca 7 dní a pak jsem dalších 7 dní špinila. Dnes dobírám poslední pilulku prvního plata. Špinění byl první příznak, kdy jsem začala podezřívat, že jsem těhotná. Teď do toho přislo časté močení, hodně chodím na velkou, furt jím, také jsem byla hodně nafouknutá, to ale po několika dnech přestalo. Teď tedy nevím, jestli mi nesedí antikoncepce, nebo jsem opravdu těhotná. Na internetu jsem četla, že tato antikoncepce nesedí skoro nikomu a kamarádka, která bere tu stejnou co já, mi některé moje příznaky popisovala také z vlastní zkušenosti. Nemáte prosím někdo nějakou radu? Těhotná teď opravdu nechci být, tak doufám, že to je opravdu jen tou antikoncepcí, kterou jsem právě nasadila a něco se v tom těle děje, proto takto reaguje :zed:

Reakce:
Martha03
Ukecaná baba ;) 1056 příspěvků 22.05.19 20:29

Antikoncepce je spolehlivá pokud ji bereš jak máš. Těhotná být nemůžeš, měla jsi vůbec styk? Je třeba si taky přečíst příbalový leták, tam jsou i nežádoucí účinky. Pokud ti nevyhovuje, jdi na gyndu a nech si napsat jinou. Já občas se divím co to sem píše, znalosti žádný, ale hlavně, že všichni je.ete…

Sallema
Stálice 74 příspěvků 22.05.19 20:30

Já tuto antikoncepci užívala a bez problémů…Antikoncepce funguje, že brání otěhotnění, to spíše mohou být příznaky z nasazení antikoncepce, někdy může trvat třeba dva měsíce než si sedne. Jedině, kdy nemusela úplně přesně účinkovat, tak by jsi musela brát během toho měsíce antibiotika nebo zapomenout někdy prášek…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 20:32
@Martha03 píše:
Antikoncepce je spolehlivá pokud ji bereš jak máš. Těhotná být nemůžeš, měla jsi vůbec styk? Je třeba si taky přečíst příbalový leták, tam jsou i nežádoucí účinky. Pokud ti nevyhovuje, jdi na gyndu a nech si napsat jinou. Já občas se divím co to sem píše, znalosti žádný, ale hlavně, že všichni je.ete…

V příspěvku jsem napsala, že jsem antikoncepci začala brát teprve před 20 dny, takže beru teprve první plato. Pohlavní styk jsem měla, chráněný, ještě před nasazením. Proto se bojím, že jsem otěhotněla ještě před nasazením té antikoncepce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 20:34
@Martha03 píše:

Navíc na internetu jsem četla, že antikoncepce první měsíc může způsobovat tyto nežádoucí účinky a chvíli to trvá, než to přestane. Nevidím důvod si ji hned nechat vyměňovat.

Sallema
Stálice 74 příspěvků 22.05.19 20:36

HA jsi nasadila po menstruaci nebo první den MS? Já si vybavuji, že jsem ji poprvé užívala od prvního dne MS a do týdne jsem chráněná. A pokud byl styk před nasazením chráněný a MS proběhla. Jedině bych udělala test, ale myslím, že by byl negativní.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 20:38
@Sallema píše:
HA jsi nasadila po menstruaci nebo první den MS? Já si vybavuji, že jsem ji poprvé užívala od prvního dne MS a do týdne jsem chráněná. A pokud byl styk před nasazením chráněný a MS proběhla. Jedině bych udělala test, ale myslím, že by byl negativní.

Nasadila jsem ji první den menstruace. Od té doby už jsem styk neměla, jen před tím nasazením. Takže se právě bojím, že k tomu došlo ještě před tím nasazením antikoncepce. Jinak po tom posledním styku o kterém mluvím MS přišla.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1056 příspěvků 22.05.19 20:40
@Anonymní píše:
Navíc na internetu jsem četla, že antikoncepce první měsíc může způsobovat tyto nežádoucí účinky a chvíli to trvá, než to přestane. Nevidím důvod si ji hned nechat vyměňovat.

Dobre takže před nasazením jsi měla chráněny styk. Když si prášky nasadila většinou cca 7 dní trvá než jsi plně chráněna v tomto období jsi měla styk? Protože pokud jsi měla chráněny styk, tak přesně nevím jak bys mohla být těhotná. Já nepsala výměn ji, ale pokud by ti nevyhovovala, můžeš ji vyměnit. Jinak existují těhotenske testy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 20:42
@Martha03 píše:
Dobre takže před nasazením jsi měla chráněny styk. Když si prášky nasadila většinou cca 7 dní trvá než jsi plně chráněna v tomto období jsi měla styk? Protože pokud jsi měla chráněny styk, tak přesně nevím jak bys mohla být těhotná. Já nepsala výměn ji, ale pokud by ti nevyhovovala, můžeš ji vyměnit. Jinak existují těhotenske testy.

Vím, že existují těhotěnské testy, nejsem malé dítě. Ale prostě jsem se chtěla poradit tady před tím, než bych ho koupila. Poslední styk jsem měla před nasazením té antikoncepce, pak už jsem ho neměla.

Tichošlápek
Extra třída :D 14872 příspěvků 22.05.19 20:42

Bonadeu beru a problém s ni nemám. Udělej test, ale podle mne si proste tělo zvyká na ha

lachtanice86
Echt Kelišová 8133 příspěvků 22.05.19 20:44

A napadlo tě udělat si test?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 20:46
@lachtanice86 píše:
A napadlo tě udělat si test?

Samozřejmě, že napadlo, ale zatím jsem si myslela, že to je jen nasazením té HA. Poslední dny jsem začala přemýšlet o těhotenství, tak jsem se chtěla poradit tady, jestli někdo s touto antikoncepcí už nemá zkušenosti a neměl třeba stejné nežádoucí účinky.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1056 příspěvků 22.05.19 20:52
@Anonymní píše:
Samozřejmě, že napadlo, ale zatím jsem si myslela, že to je jen nasazením té HA. Poslední dny jsem začala přemýšlet o těhotenství, tak jsem se chtěla poradit tady, jestli někdo s touto antikoncepcí už nemá zkušenosti a neměl třeba stejné nežádoucí účinky.

Kazdy je individuální, někdo ji bude zvládat dobře jiný ne. Těhotná nejsi pokud styk před nasazením byl chráněny. Mezitím jsi dostala MS. Nemyslím si, že je tam pravděpodobnost těhotenství.

Kokolina29
Kecalka 169 příspěvků 22.05.19 21:36

Doporučila bych si pustit mudr. Helena Maslova antikoncepce…

Váš příspěvek
Reklama