Reklama

Příznaky těhotenství po ovu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sima1995
Stálice 87 příspěvků 16.01.18 22:50
Priznaky tehotenstvi po ovu

Ahoj holky jake jste mela priznaky tehotenstvi nebo mate po ovulaci?? Ja jsem ovu mela minuly tyden v pondrli MS mi ma prit 27.1. ale mam pocit jak mela horecku mam tlaky v podbrisku jak by to melo uz prit a drzi se to tak cca 4 dny ale ten pocit horecky az dneska. Dneska jsem si merila bazalni teplotu a byla 37,1.Dekuji za odpovedi

Přečtěte si článek: Jsem v tom! Typické příznaky těhotenství

Reklama

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10624 příspěvků 16.01.18 22:59

U prvniho tehotenstvi cca tyden po ovu citlivejsi prsa a jedno mi vyroslo..fakt jen jedno a tak, ze to bylo videt :mrgreen: U druheho absolutne nic. A pri neuspesnych pokusech vsechny priznaky sveta :mrgreen: Nikdy bych si netroufla nic vestit na zaklade priznaku pres terminem ms.

Kskaja
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 16.01.18 23:05

Kdyz bys mela ovu minuly tyden v pondeli, coz bylo 8.1 a ms ma prijit 27.1..bys mela nejak extra dlouhou LF..19dni? Trochu nesedi.. Meris BT pravidelne?

Sima1995
Stálice 87 příspěvků 16.01.18 23:07

@Kskaja
Prave dneska poprve sem merila..

Sima1995
Stálice 87 příspěvků 16.01.18 23:09

Prave mam i nepravidelnou ms a myslela jsem ze ovu nemam ale test minule pondeli vysel pozitivni tak nevim

Sima1995
Stálice 87 příspěvků 16.01.18 23:13

@beruska9
Tak uvidime prave se mi tohle stalo poprve tak nevim a jeste k tomu bily kremovy vytok..

Kskaja
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 16.01.18 23:16

@Sima1995 @Sima1995 aha, tak zkus test tak za tyden.. :) jinak kremovy vytok ti o tehu nic nerekne. Maji ho i netehotne. :mavam: preji at ti to vyjde

Sima1995
Stálice 87 příspěvků 16.01.18 23:19

@Kskaja
Dobre vyskousim test za tyden s pritelem se snazime uz 2 roky a jeste nic tak doufam ze to vyjde..protoze fakt takove pocity jsem nemela mam normalne pocit jak bych mela napnuty pupek ale delozni cipek mam nizko, mekky a otevreny tak fakt nevim..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Rolins válcuje svého ex: Slavní jsou ve sporu s Rytmusem na její straně

I když se Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) rozešli už před... číst dále >

Online ze soudu s Řepkou: Auto chtěl odklonit od exekutorů, aby s ním mohla jezdit Erbová

Nepravomocně odsouzený bouřlivák Tomáš Řepka (44) na dnešek asi neměl klidné... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >