Příznaky těhotenství počas kojení

50
21.3.16 00:37

Priznaky tehotenstvi pocas kojeni

Ahojte :) jak poznam prvni priznaky tehotenstvi kdyz este kojim?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3781
21.3.16 02:19

Co zkusit test? ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35766
21.3.16 06:32

Já jsem otěhotněla při kojení a poznala jsem to bezpečně, i bez testu :mrgreen: Toto těhotenství bylo co se týče nevolností a jiných projevů nejhorší ze všech mých :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64730
21.3.16 08:08

@vanesska15 udělej si test :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
21.3.16 09:11

Testy jsem delala a byli negativni, ale testum moc neverim, kamaradka byla tehotna delala si testy a vysli ji negativni,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
21.3.16 09:20

8.2 jsem naposledy mela MS, boli me v podbrisku jako pri MS, a kolem 9.3 jsem asi 5 dni mela vytok s krvi, nevim jestli to nesouvisi jeste s tim porodem a posledny mesic jsem furt hladova, jinak moc velky jedlik nejsem, jen v tehu, v prsou nic nepocituji, jen to mleko,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.12.16 19:24

Obnovuji diskuzi :) chtěla jsem se zeptat, zda někdo otěhotněl i přes kojení a jaké měl příznaky. Prckovi je 10 měsíců, stále kojím tak 5-6× denně, menstruaci nemám. Zhruba před měsícem a tak před týdnem jsme s přítelem měli přerušovaný styk. Posledních pár dní mě pobolívá podbřišek, mám čirý výtok, při nočním kojení usínám vsedě, což se mi nestalo zhruba od šestinedělí. Zítra samozřejmě poběžím pro test, jen jsem chtěla maličko uklidnit, že těhotenství až tak pravděpodobné není… Druhé mimi bych moc ráda jen asi o pár měsíců později :)
Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
560
19.12.16 19:31

Spíš mi to přijde jako ohlašující se první menses po porodu. Ale testík napoví:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
928
19.12.16 21:02

Jj a planovane v 11mesicich syna. Kojila jsem hodně v noci i přes den. Menstruaci jsem mela jednou. Kojení není antikoncepce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.16 18:12

Tak jsem si udělala dva testy a oba negativní… a bolesti jsou stále stejné, křeče taktéž jen se k tomu přidal velký hlad a občasný pocit žaludku na vodě. Jak dlouho může trvat PMS před prvním mensesem po porodu, nemáte zkušenost? Protože test by dle mého už něco ukazoval kdybych byla těhotná…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat