Příznaky těhotenství - před vynechaním MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 12:02
Příznaky těhotenství - před vynechaním MS

Ahoj, chtěla jsem se zeptat Vás zkušenějších zda se jedná o příznaky těhotenství, nebo si mám jen zajít k lékaři.. Četla jsem už hodně o příznacích těhotenství, ale tak nějak jsem pochopila že se jedná o příznaky, které se spíše vyskytují po vynechání MS..
27. dubna 2019 jsem začala potrácet naše 1. plánované dítě (embryo) v 6tt. Lékařská péče hrozná, nikdo mi nebyl schopný říct, co se děje, nicméně jsem obdržela 1 potratovou pilulku, že potrácím a ve mě zůstal nějaký kus, lékařka mi řekla že si prrášek mám strčit do pochvy, nepolykat. Tak jsem si uřvaná (nějak jsem intuitivně cítila, že to není třeba..) strčila ten prášek do pochvy před spaním. Ráno jsem šla s bolestma, psychicky vyšťavená do práce, doktorka na pohotovosti mi řekla, že mám do práce jít..
No a co se nestalo.. v práci jsem šla ráno na záchod a ten prášek byl zapouzdřený v kusu tkáně co ze mě vypadl, detailně jsem prášek zkoumala, byl neporušený i s číslem šarže. Volala jsem na linku, kterou mi dali na pohotovosti, tam mi řekli že si mam z toho záchodu strčit ten prášek zpátky :D.. No už byl dávno spláchnutej..
Poté jsem měla 13.5. kontrolu (díkybohu už u mé lékařky), ta mi řekla že prášek teda nejspíš vůbec nezapůsobil a že kus v děloze ještě nějaký mám i přesto že jsem krvácela cca od 27.4.-10.5. velmi silně.. Píchla mi injekci na spuštění další MS a to se ukázalo další týden 24.5. jako pozitivní, protože se ten kus tkáně vyplavil a já nemusela na revizi. Tudíž bráno jako samovolný potrat. Lékařka mi řekla, že neví kdy dostanu další MS, ale že mám jednou odkrvácet a dál se snažit.
Já další MS dostala 29.5. – tudíž téměř v termínu. Ovulaci jsem nějak neřešila.. Měla bych to dostat kolem 30.6.-2.7..
Od minulého týdne se mi motá hlava, krvácí mi dost často z nosu, je mi na omdlení, na zvracení, víceméně takovej stav ožralosti a občas mě píchne v boku a mám tlak v prsou.. Co si o tom myslíte?
Při prvním „těhotenství“ jsem totiž neměla příznaky téměř žádné až na zvětšení prsou a bolest v prsou.

Reakce:
lucije28
Ukecaná baba ;) 1707 příspěvků 24.06.19 12:06

Zkus test, uvidíš. Ale co má společného případné těhotenství s krvácením nosu? :think:

Any111
Kecalka 408 příspěvků 24.06.19 12:30

Na takové příznaky je dost brzo… spíš bych řekla, že je to tím šíleným tlakem venku. Ale já měla prsa oteklá už dva týdny po oplodnění. Špatně mi nebylo, jen mě bolel spodek jako na zánět močáku a pořád jsem chodila čůrat a píchalo mě v děloze, vždycky náhodně z ničeho nic a pak to přestalo. Věděla jsem, že jsem těhotná prakticky od začátku a test to následně potvrdil 4 dny před očekávanou ms.

Farkan
Stálice 74 příspěvků 24.06.19 12:32
@lucije28 píše:
Zkus test, uvidíš. Ale co má společného případné těhotenství s krvácením nosu? :think:

Mně v těhotenství teče krev z nosu často, taky z dásní. Tělo je hodně překrvené. Ale to v prvních týdnech ještě nebylo, takže bych to úplně nespojovala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 12:41

Na test je asi ještě brzy týden před MS ne? :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 12:45

Tak Vám moc děkuji.. prostě počkám do vynechání MS a budu moudřejší, spíš jsem nechtěla něco zanedbat :)

Váš příspěvek
Reklama