Příznaky těhotenství, test negativní

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sweetmarble
Nováček 6 příspěvků 29.03.11 12:33
Příznaky těhotenství, test negativní

Ahoj všem,

jsem tady nová a rovnou s dotazem. S partnerem se snažíme o mimi cca tak 6 měsíců. Poslední MS jsem měla od 4.2 do 5.2 od té doby nic. V podbříšku mě ani tak nebolí, jako mám spíš tlaky. Jsem neskutečně unavená, spala bych snad i ve stoje. Prsa mě chvílemi bolí tak že si na ně nemůžu sáhnout. Během dne mi je tak zvláštně zle.. ne na zvracení jen je to jiný pocit. Nechutá mi kafe.. a to ho jinak miluju. No a těhotenský test je negativní. Zkoušela jsem 2× během 14 dnů. K Mudr. jsem objednaná až na příští týden… tak nevím.. co myslíte vy?.. Má někdo podobnou zkušenost?

Nejnovější recenze z kategorie Těhotenské testy

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Tea 24
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 29.03.11 13:10

ahojky, už jsem to tu jednou psala, testy mi nepřipadají až zas tak moc spolehlivé, po dvou týdnech vynechání ms jsem si je dělala, no a nic - negativní, za týden jsem to zkusila znovu… a koukaly ne mě II čárky :)) tak držím palečky at je taky uvidíš, nebo se dozvíš od doktorky nějakou dobrou zprávu :wink:

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 29.03.11 13:16

na někoho testy nereagují, dojdi si na krev

sweetmarble
Nováček 6 příspěvků 29.03.11 13:23

Nad tím už jsem taky uvažovala, ale po přestěhovaní na Kladno to tady moc neznám a netuším jak se dá zjistit, zda si sem někam můžu zajít na krev sama nebo ne.-(

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 29.03.11 13:28

tady je kladenských maminek dost určitě ti rády poradí, nevím jestli se ozvou sem ale zkus založit diskuzi

sweetmarble
Nováček 6 příspěvků 08.04.11 10:51

Ahoj, tak doktorka už nebyla potřeba, den před tím, než jsem tam měla jít jsem dostala MS. Tak budeme zase zkoušet dál. :roll:

Klara.Laurikova
Nováček 7 příspěvků 16.04.11 10:06

Ahoj, potrebovala bych poradit. uz tyden jsem nedostala menstruaci. dnes jsem si delala test, ale byl negativni. spatne mi neni, ale asi 2 tydny jsem hodne unavena, kdyz prijdu domu z prace, tak musim spat. vcera jsem treba usla s brylemi na ocich a s bonbonem v puse. vubec jsem necekala, ze usnu. taky jsem nekolik dnu po ovulaci mela podivne bolesti v podbrisku. nikdy pred tim jsem to jeste nezazila. trochu se bojim mimidelozniho tehotenstvi. snad to bude ok a za nekolik dnu mi bud vyjde pozitivni test nebo dostanu menstruaci.

veru1234
Generální žvanilka 22123 příspěvků 41 inzerátů 05.05.11 20:05

Ahoj tak jak jste všichni dopadli??

Klara.Laurikova
Nováček 7 příspěvků 05.05.11 23:54

ja spatne. dostala jsem to 13. den po ocekavanem terminu menstruace :( Snad to vyjde priste!

Lucka-mimi
Nováček 1 příspěvek 06.05.11 12:33
příznaky a negativní

Ahoj zkoušela jsem taky test sice 1× behem 14 dnu a mam tam jednu carku…priznaky mam picha me trochu v podbrisku,prsa me boli a hlavne me svedi bradavky,mam zvysenou teplotu,chodim casto curat a bylo mi nevolno,unavená jsem a to tak hrozne ze se opru o stul a usinam…Ja si treba jdu ted koupit test s vysi citlivosti a kvalitni (80-200 kc)protoze mezi ty levny a obycejny to neni spolehlive…a pak kdyz vyjde zase negativni dojdu si k doktorce! Drz se! Sama nevim jestli bych mohla byt tehotna??? :cry: strasne moc si to preju a uz proto nevim jestli to neni jen touha (vsugerovany) :cry:

moniicfka
Závislačka 2775 příspěvků 28.03.13 07:34
@sweetmarble píše:
Ahoj všem,jsem tady nová a rovnou s dotazem. S partnerem se snažíme o mimi cca tak 6 měsíců. Poslední MS jsem měla od 4.2 do 5.2 od té doby nic. V podbříšku mě ani tak nebolí, jako mám spíš tlaky. Jsem neskutečně unavená, spala bych snad i ve stoje. Prsa mě chvílemi bolí tak že si na ně nemůžu sáhnout. Během dne mi je tak zvláštně zle.. ne na zvracení jen je to jiný pocit. Nechutá mi kafe.. a to ho jinak miluju. No a těhotenský test je negativní. Zkoušela jsem 2× během 14 dnů. K Mudr. jsem objednaná až na příští týden… tak nevím.. co myslíte vy?.. Má někdo podobnou zkušenost?

ahoj koukam ze jsme na tom skoro podobne:-) ja posledni ms mela 12.2 a doted nic:-) na testech mam duchy na utz nic:-) dnes du na vysetreni tak uvidim zda se neco zmnilo:-) nejspis mi da vyvolavacku, ale ta by miminku neublizila kdybyvtam broucek vazne byl:-)

Andrea 85
Stálice 67 příspěvků 10.04.13 16:09

Ahojky… já už mám druhý měsíc těhot. příznaky, je mi zle..:-) a test negativní ach jo… bradavky si němůžu ani zmáčknout, nikdy sem si nevšimla, že by me to takhle bolelo..bohužel :(

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 11.05.13 12:01

No další ms se blíží..A já po roce nemám ani náznak pms, nacož trpím jak zvíře už 10 dní před a ted nic, musím říct příjemná změna :D. tak snad si říkám že by se zadařilo? Jaký máte zkušenosti těhotenství a pms, co to že najednou odejde? Možná jsem se hormonálně vyvážila :think:

Tea.30
Kecalka 313 příspěvků 11.05.13 15:01

Čekání o nervy :-(

Ahojte holky, snad se k vám můžu přidat :-)
Můj termín menstruace je právě dnešní den..Alespoň teoreticky. 2-hý měsíc mám nasazený duphaston, protože jsem místo MS měla jen špinění. Minulý měsíc s duphastonem přišla ukázková MS po 29 dnech, celý cyklus bez problémů..Ale tady tento.. :-( Pár dnů po minulé MS jsem prozvracela noc (no ale bylo to po alkoholu, ale běžně nezvracím). Asi 13 den cyklu jsem měla růžové špinění asi den nebo dva, to jsem nikdy před tím neměla. Během tohoto měsíce jsem i 1–2kg nabrala, což taky není běžný a mám hodně nafouklé břicho. Pár dnů po tom mě i dloubalo v břiše. Ted mám asi 5 dnů větší a bolavý prsa. Jsem asi už blázen a moc se pozoruju, mimi zkoušíme od prosince..Testy jsem už zkoušela víckrát, naposledy včera 28 den cyklu a negativní :( Teď pořád čekám, jestli mrcha přijde..Jsem podrážděná, bolavá, unavená.. :( Nevím, jestli to vše nemůžou být jen vedlejší účinky hormonů..Jsem nedočkavá a to čekání je nekonečné.
Co si o tom myslíte? Ovu jsem zkoušela poprvé zjištovat právě tento měsíc, ale nic jsem nenaměřila, tak vážně nevím..Břicho mě bolí už několik dní..Minulý rok jsem měla cystu, takže se i bojím tohoto..
Děkuji za jakýkoliv komentář nebo zkušenost..
Co si myslíte o tom růžovém špinění, když test na Ovu vyšel negativní?
Nějak své tělo nechápu :(
Děkuji
Tea

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 11.05.13 15:06
hormony

Bud za to můžou hormony a nebo jsi těhu, testy si dělej až po vynechání ms je to lepší a přesný, před ms i v ten den ti to nemusí ukázat, i když je nějaké to procento kdy jo ale každá lékařka ti řekne den 2 po vynechání by jsi měla vydět náznak..A zeptám se bazální teplotu jsi si měřila jak padne na 36 prý by mrcha měla přijít ale před měřením by jsi měla alespon hodku ležet v klidu a pak měřit, nebo po ránu…uvidíš naděje je vždy…snažíme se všechny :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama