Příznaky těhotenství v prvních dnech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 14:03
priznaky tehotenstvi v 1. dnech?

Ahojte :) predminuly vikend (tzn. 21.7.) mi probehla ovulace. V dobe ovulace jsme meli s pritelem pohlavni styk. Prichazim s otazkou, zda je mozne, jestli by se mohli tehotenske priznaky projevovat uz ted? Vsimla jsem si ze se mi meni prsa (jsou trochu jakoby nafoukle), Popichava me v podbrisku jak uprostred, tak i po stranach, chut k jidlu je na bodu mrazu, caste moceni. je mi obcas zle ale nezvracim.
menstruaci ocekavam 5.8. Neni na takove priznaky jeste brzo? nebo by to opravdu mohlo znamenat zacinajici tehu? Dekuji za vase odpovedi ;)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 14:05
@Anonymní píše:
Ahojte :) predminuly vikend (tzn. 21.7.) mi probehla ovulace. V dobe ovulace jsme meli s pritelem pohlavni styk. Prichazim s otazkou, zda je mozne, jestli by se mohli tehotenske priznaky projevovat uz ted? Vsimla jsem si ze se mi meni prsa (jsou trochu jakoby nafoukle), Popichava me v podbrisku jak uprostred, tak i po stranach, chut k jidlu je na bodu mrazu, caste moceni. je mi obcas zle ale nezvracim.
menstruaci ocekavam 5.8. Neni na takove priznaky jeste brzo? nebo by to opravdu mohlo znamenat zacinajici tehu? Dekuji za vase odpovedi ;)

jeste dodavam, kdy by popripade test nejdrive mohl ukazat //?

vedma007
Kecalka 271 příspěvků 29.07.19 14:07

Můžou to být příznaky, ale také sis to vše mohla vsugerovat, psychika je mocná.

vedma007
Kecalka 271 příspěvků 29.07.19 14:07
@Anonymní píše:
jeste dodavam, kdy by popripade test nejdrive mohl ukazat //?

v den vynechání menstruace já osobně už měla test pozitivní. Ale znám i případy, kdy jim test ukázal třeba až při týdnu zpoždění

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1082 příspěvků 29.07.19 14:13

Může to být klidně pms, nebo těhotenství, nebo sis to vsugerovala. Takhle brzy jsem neměla žádné příznaky. V den kdy jsem to měla dostat se mi trošku motala hlava a cítila jsem železnou pachuť v ústech. 3 dny po vynechání MS jsem si udělala test a byla tam čárka a ty příznaky které popisuješ začali až tak týden až dva potom. A po každé když jsem si myslela že to je ono, že ty příznaky mám a že musím být v tom, protože mě píchalo všude možně, tak to tak nebylo, jen jsem si to nalhávala. Počkej aspoň do dne kdy to má dostat a budeš moudřejší.

Kotatko03
Echt Kelišová 8827 příspěvků 29.07.19 14:14

Za mě ne, na těhotenské příznaky je moc brzy, spíše bych řekla, že se hodně pozoruješ. Ale neříkám, že těhotná být nemůžeš. Test udělej 14 dní po ovulaci, to už by tam mohly být // :palec:

josslyn.n
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 2 inzeráty 29.07.19 14:50

Já měla příznaky, že jsem těhotná asi po 14 dnech a to takové, že se mi zvětšila prsa o číslo a bolela mě, což jsem zažila naposledy v dospívání. Test jsem si udělala 6. den po datu očekávané MS a byl nezpochybnitelně pozitivní.

Freya10
Kecalka 443 příspěvků 29.07.19 15:12

Ahojky,

při prvním těhu začaly příznaky bolestí po stranách prsou, ale až tak týden po očekávané MS (těhu ale bylo o týden starší = tedy od cca 6+0tt)…při druhém těhu prsa od cca 6+0tt (2 týdny po očekávané MS).
Třetí těhu je z IVF, tudíž vím absolutně přesně, kdy došlo k oplození - první příznaky - bolest na stranách prsou přesně 12.dní po oplození…

Každopádně příznaky dělá hladina hcg = dokud se nezačne vytvářet (cca 5 dní po ovulaci, až po zahnízdění embrya - embryo cca 5 dní po oplození putuje do dělohy a zahnízďuje se), tak není co cítit. Takže ano - je možné, že máš příznaky, ale spíše bych to tipla na sugesci a nebo PMS ;). Každopádně dokud není test pozitivní, tak není ani moc co cítit - hladina hcg je tak nízká, že nemá moc šanci něco vyvolat ;)

skorotehotna
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 29.07.19 15:21

Já měla první příznaky až asi pět dni po vynechání MS

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 15:45

PMS jsem prave nikdy nepocitovala a nemela, ani pri MS mi nikdy nebylo spatne, akorat klasicka bolest bricha :D a to, jestli nejsem nahodou tehotna si prave zacinam myslet az ted. Tak teda uvidim pristi tyden jestli mi prijde MS, mam ji pravidelnou takze vim kdy ji dostanu :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 16:15

A jeste jsem se docetla, ze telo zacne produkovat hcg jiz od 7.dne od oplodneni. pokud to neni blbost, dalo by se rict, ze by ty moje priznaky davaly smysl. kdo vi, treba si delam moc velkou nadeji :?

Váš příspěvek
Reklama