Příznaky těhotenství, vynechaná menstruace, ale test negativní

5
5.5.21 15:00

Příznaky těhotenství vynechaná menstruace ale test negativní

Ahoj všem, někdo ňaky zkušenosti dělala sem si 2 těhotensky testy na obou byl viditelný duch. Poté jsem šla doktorovi odebral mi krev samozřejmě výsledky negativní :zed: po 10 dnech od odebrané krvi nateklé prsa bolesti a píchání v podbřišku menstruace nedorazila :nevim: těhotenský test jsem prováděla dnes hned po probuzení opět negativní :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31731
5.5.21 15:02
@Chlo píše:
Ahoj všem, někdo ňaky zkušenosti dělala sem si 2 těhotensky testy na obou byl viditelný duch. Poté jsem šla doktorovi odebral mi krev samozřejmě výsledky negativní :zed: po 10 dnech od odebrané krvi nateklé prsa bolesti a píchání v podbřišku menstruace nedorazila :nevim: těhotenský test jsem prováděla dnes hned po probuzení opět negativní :roll:

Duch byl asi jen duch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1403
5.5.21 15:08

Tak nic, no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31320
5.5.21 15:15

Nejsi těhotná. Znovu si zajdi ke gynekologovi, zjistí, kde je problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
5.5.21 15:15

@Russet chápu že může být jeden test falešně pozitivní nechápu 2 po 2 dnech a už vůbec nechápu proč meskam menstruaci samozřejmě Dr. zajdu hned v pátek bohužel je tam jednou týdně chtěla jsme vědět jestli někdo nemá stejný zkušenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31731
5.5.21 15:18
@Chlo píše:
@Russet chápu že může být jeden test falešně pozitivní nechápu 2 po 2 dnech a už vůbec nechápu proč meskam menstruaci samozřejmě Dr. zajdu hned v pátek bohužel je tam jednou týdně chtěla jsme vědět jestli někdo nemá stejný zkušenosti

Tady se to lovkyněmi duchů jen hemží. Jestli jsi přece jen těhotná, nakonec pravda vyjde najevo. Za pár týdnů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat