Příznaky týden po potratu

Anonymní
15.2.20 16:06

Příznaky týden po potratu

Dobrý den,
jsem týden a 3 dny po samovolném potratu bez revize a začala mě pálet žáha a bolet hlava. Trvá to už 3 dny a pobolívá mě v podbříšku první den. Je možné, že tělo ještě nepochopilo, že už těhotná nejsem a nebo je to jen náhoda? Bylo mi celkem i divně od žaludku po ránu.
A ještě jedna otázka. Kdy mám čekat první ovulaci? Krvácela jsem 7dní. Nevím kdy ji teď očekávat a zda tento měsíc vůbec bude. Na sobě to bohužel nikdy nepoznám. :srdce: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13519
15.2.20 16:19

Hcg může klesat pomalu a dokud bude v krvi, tak můžeš mít příznaky. Nicméně, pokud se to rychle nezlepší, zajdi k lékaři, aby zkontroloval dělohu. Měla by jsi nechat proběhnout jeden cyklus než se začnete snažit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 16:20

Nesmysl, aby to souviselo s tehotenstvim, jsem tři týdny po potratu a už 3 dny po konci krvácení jsem měla hCG 0. Každopádně bych to nehrotila a nechala to být, taky nevím kdy mám ovulaci, u každé ženy to muže naskocit jinak. Nemá cenu se tím nějak zabývat, ono to přijde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 16:30

Ne není to nesmysl. Hcg se může držet v krvi i další dva cykly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 16:35

@Barbboraaa no každopádně by bylo fajn, kdyby to zkontroloval doktor…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 17:06

@Verurizeckova jo to určitě, já jsem těch kontrol měla víc, i sono i laboratoř

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.20 17:57

Těžko říci, asi záleží, jak rychle klesne hladina hormonů a td. Já po samovolném potratu ve 12tt taky krvácela přesně týden. Cyklus se mi choval vlastně prakticky úplně normálně, tedy podle křivky BT, jako by den potratu byl prvním dnem mojí menstruace. Podbřišek jsem klasicky cítila v době ovulace. Jistě tam bylo pár odlišností od klasického cyklu, např. ta délka krvácení, jenže to byly očistky a ne MS a taky délka špinění před příchodem první menstruace, ale menstuace proběhla už úplně normální.. Jenže, nemusí to tak být, může být i anovulační cyklus, můžeš mít ovulaci posunutou..Ale jestliže míváš ovulaci i dříve, tak si taky klidně obdobím ovulace můžeš už procházet…, ovšem když píšeš, že to na sobě nepoznáš, tak je to divné, i když po potratu určitě může být nějaká změna jako po porodu, ne..Jenže je taky možné, že ještě nejseš úplně dočištěná, ale s tím zkušenost naštěstí nemám, tak dej na sebe, jak to cítíš, jestli si nejsi jistá, tak si na kontrolu zajdi, hlavně skeduj teplotu a samozřejmě to pobolívání v podbřišku ;)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama