Příznaky, zkušenosti s endometriozou

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
29.12.21 20:58

Hj

Ahoj, prosím, jak se u vás projevila - první příznaky endometriózy? Umírám doslova bolestí při ms první den, někdy i druhý, ten kdo to nezažil, nikdy nepochopí. Když mám ms je mi šílená zima, potom návaly horka a to břicho jak mně bolí to je doslova katastrofa k nevydržení, to je jak kdyby mě tam někdo zaživa píchal nožem nebo snad ještě neco horšího. Vždycky ty první dva dny se sotva doplazim z postele na záchod a zpátky. Šíleně moc mě ms boli a vždycky myslím, že to už nevydržím, jak šíleně to bolí, zvracím, třepu se zimou, střídá se to z horkem, léky nezabírají (volně dostupné), vždycky letí ven, algifen taky nezabírá. Vždycky na mě moje spolužačky hledí, jak kdybych si to snad vymýšlela, že to tak moc bolestivé mít „nemůžu“, že ony takového nikdy nic nezažily, dokonce mi to řekla má máma, že určitě „přeháním“. Dívají se na mě okolo jako na blázna. Několikrát mě kvůli tomu vezli domů ze školy. Mám bolestivý styk. Můj věk je 18 let, endometriózou trpí sestra - můžu ji mít i já? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19423
29.12.21 21:23
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1136
29.12.21 21:52
@cipicek12 píše:
Ahoj, prosím, jak se u vás projevila - první příznaky endometriózy? Umírám doslova bolestí při ms první den, někdy i druhý, ten kdo to nezažil, nikdy nepochopí. Když mám ms je mi šílená zima, potom návaly horka a to břicho jak mně bolí to je doslova katastrofa k nevydržení, to je jak kdyby mě tam někdo zaživa píchal nožem nebo snad ještě neco horšího. Vždycky ty první dva dny se sotva doplazim z postele na záchod a zpátky. Šíleně moc mě ms boli a vždycky myslím, že to už nevydržím, jak šíleně to bolí, zvracím, třepu se zimou, střídá se to z horkem, léky nezabírají (volně dostupné), vždycky letí ven, algifen taky nezabírá. Vždycky na mě moje spolužačky hledí, jak kdybych si to snad vymýšlela, že to tak moc bolestivé mít „nemůžu“, že ony takového nikdy nic nezažily, dokonce mi to řekla má máma, že určitě „přeháním“. Dívají se na mě okolo jako na blázna. Několikrát mě kvůli tomu vezli domů ze školy. Mám bolestivý styk. Můj věk je 18 let, endometriózou trpí sestra - můžu ji mít i já? Děkuji

Tohle bych urcite resila na gynde. I kdyby to endometrioza nebyla, tak to zni teda dost hrozne. Ja vim, ze jsem behem 12 hodin do sebe nacpala 6 ibalginu, abych mohla vubec fungovat. Na me proste zabiraj. A takovy 3 dny jsem to mela strasne moc, takze maxi vlozky jsem musela co hodinu menit. Dost mi pomohla antikoncepce. Jenze tenkrat jsem netusila, ze endometriozu mam. Zjistilo se to az pri cisari.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat