Přiznal se mi k nevěře. Proč?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mona Mops
Povídálka 23 příspěvků 31.01.18 21:12
Přiznal se mi k nevěře. Proč?

Ahoj. Jsem pro mě v nechápající situaci. Manžel měl románek s kolegyní, a po údajném konci mi v opilosti a s pláčem (před tím se zprávami že už nechce žít) oznámil, že udělal něco hrozného. Že už s tím nemohl dál, že ze mě nechce dělat krávu. Že už to skončilo a on si uvědomil chybu… :( Jsem z toho vyřízená, nevím jestli úplně v šoku… měla jsem intuici, tak jsem něco tušila…jen jsem se držela na uzdě, abych nedělala histerku, když to nemám podložené.. protože už to udělal a já tím byla poznamenaná v důvěře. Teď jsme měli vztah v mých očích super. Nedokážu pochopit, proč mi to řekl, když už je údajně po všem. Proč mě toho neušetřil, té bolesti, toho zklamání, ztráty důvěry,…atd. Musel přeci vědět jaké to bude mít následky. Nebo nevím co si myslel. Bal se že to zjistím a bude to horší, než když mi to řekne sám?. těch indicií bylo spoustu, když se zpětně zamyslím. Ale já si přála že je to o. k. Teď to vím, máme peklo, pláč, histerie, agrese, výčitky, otázky, na který mi stejně odmítá odpovědět…tak proč mi to tedy oznámil? Podruhý už to asi nedám. Ty všechny emoce beznaděje se mi teď přesouvají do laxnosti… nevím, nebo možná vím, že tohle trápení bude už na celý život. On chce dát výpověď, je to takový krok k tomu abych mu věřila. Jenže to je jen otázka momentální situace… proč chce dat výpověď a proč se tak trápí. Protože se zamiloval? A já mám být teď jeho zachránce? Proto na mě hodil tíhu svého svědomí? Jenže nevím jestli chci a je to v mých silách. Neznám celou pravdu, nechci být ta co zbyla, nechci být ta slabá chudinka, co mu vždy odpustí… ale i přes moji momentální apatii vím ze ho mám rada… a nejsem schopná něco řešit…chybí chuť a on mi říká, že se snažit přestane, když je to k ničemu

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

divine woman
Echt Kelišová 7687 příspěvků 31.01.18 21:15

Protože je to sebestředný sobecký… (dosaď co chceš) :cert: :cert: Ještě bude chtít abys ho litovala.

jenny.fields
Generální žvanilka 24367 příspěvků 31.01.18 21:19

Protože čeká, že znovu odpustíš. A podle toho, co píšeš, to uděláš. Kdo chce kam :nevim:

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 31.01.18 21:21

Udělal to už podruhé? :roll: Chce to zbaběle a sobecky přehodit na tebe :? :zed:

PaníBovaryová
Závislačka 3763 příspěvků 31.01.18 21:25

Aby si ulevil - sobecky trapeni prehodil na tebe. :nevim:
Vsak to nemusis vyresit hned, dala bych si cas,

Mona Mops
Povídálka 23 příspěvků 31.01.18 21:26

@divine woman. No nebudu právě a to ho štve. Když mu něco předhodim, tak to nechce poslouchat. Jenže já chci aby si to vyžral a zatím důsledky neřeším, momentálně je to na něm a nic zadarmo nedostane.

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 31.01.18 21:26

Hm on ulevil svému svědomí… pro mě větší průšvih než ten úlet… muž co tě měl chránit a neubližovat ti ublížil.. ber to tak že je to slaboch a paskvil na muže.. pprostě to tak přijmi..

Mona Mops
Povídálka 23 příspěvků 31.01.18 21:29

Je to dost zamotané. Nevím přesně co je pravda a co lež, nebo v podstatě neúplná pravda zkresluje situaci. Mám pocit, ze řekne jen co se mu hodi do karet.

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 31.01.18 21:29
@Mona Mops píše:
@divine woman. No nebudu právě a to ho štve. Když mu něco předhodim, tak to nechce poslouchat. Jenže já chci aby si to vyžral a zatím důsledky neřeším, momentálně je to na něm a nic zadarmo nedostane.

chyba.. tím mu právě uděláš tu službu - kvůli tomuhle to řekl.. on přijme svůj „trest“ a tím to bude mít pro sebe jakože odpuštěný vyřešený, smazaný… to bych nedělala

Anna766
Hvězda diskuse 66575 příspěvků 31.01.18 21:29

Trochu mi to přijde jako citové vydírání…já se omluvil, já trpím a ty…

Halamka
Závislačka 3335 příspěvků 31.01.18 21:31

Slaboch

Aishenka
Ukecaná baba ;) 2078 příspěvků 31.01.18 21:31

Manzela bych poslala rychle do obehu, nac ztracet cas s kurevnikem :nevim:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27045 příspěvků 9 inzerátů 31.01.18 21:40
@Mona Mops píše:
Ahoj. Jsem pro mě v nechápající situaci. Manžel měl románek s kolegyní, a po údajném konci mi v opilosti a s pláčem (před tím se zprávami že už nechce žít) oznámil, že udělal něco hrozného. Že už s tím nemohl dál, že ze mě nechce dělat krávu. Že už to skončilo a on si uvědomil chybu… :( Jsem z toho vyřízená, nevím jestli úplně v šoku… měla jsem intuici, tak jsem něco tušila…jen jsem se držela na uzdě, abych nedělala histerku, když to nemám podložené.. protože už to udělal a já tím byla poznamenaná v důvěře. Teď jsme měli vztah v mých očích super. Nedokážu pochopit, proč mi to řekl, když už je údajně po všem. Proč mě toho neušetřil, té bolesti, toho zklamání, ztráty důvěry,…atd. Musel přeci vědět jaké to bude mít následky. Nebo nevím co si myslel. Bal se že to zjistím a bude to horší, než když mi to řekne sám?. těch indicií bylo spoustu, když se zpětně zamyslím. Ale já si přála že je to o. k. Teď to vím, máme peklo, pláč, histerie, agrese, výčitky, otázky, na který mi stejně odmítá odpovědět…tak proč mi to tedy oznámil? Podruhý už to asi nedám. Ty všechny emoce beznaděje se mi teď přesouvají do laxnosti… nevím, nebo možná vím, že tohle trápení bude už na celý život. On chce dát výpověď, je to takový krok k tomu abych mu věřila. Jenže to je jen otázka momentální situace… proč chce dat výpověď a proč se tak trápí. Protože se zamiloval? A já mám být teď jeho zachránce? Proto na mě hodil tíhu svého svědomí? Jenže nevím jestli chci a je to v mých silách. Neznám celou pravdu, nechci být ta co zbyla, nechci být ta slabá chudinka, co mu vždy odpustí… ale i přes moji momentální apatii vím ze ho mám rada… a nejsem schopná něco řešit…chybí chuť a on mi říká, že se snažit přestane, když je to k ničemu

udělal to už podruhé? Pro mne by to byla konečná… dala jsi mu druhou šanci a on podruhé zklamal… já bych mu řekla, že to je fakt k ničemu… ty se tak můžeš trápit pořád a on si jen bude dál zahrávat… kdyby po tom prvním incidentu sekal dobrotu, tak je to něco jiného… ale takhle bych nečekala, jestli mi to udělá i potřetí, ale vzala bych svůj osud do vlastních rukou…

Mona Mops
Povídálka 23 příspěvků 31.01.18 22:06

@jdukolem
Co teda? :( co mi přinese jiná strategie…jestli ji vůbec chci vymýšlet? Teď jednám, jak to cítím…

Russet
Echt Kelišová 9407 příspěvků 31.01.18 22:09

Děti máte?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama