Reklama

Přiznali byste partnerovi svou špatnou minulost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lagunna
Povídálka 36 příspěvků 02.03.17 10:54
Přiznali by jste partnerovi svou špatnou minulost?

Ahoj holky, přiznaly by jste svému partnerovi a zároveň tím ničily vztah ve kterém máme už půlroční miminko. Jde o to, že jsem dříve když jsem byla sama střídala hodně muže. Většinou to teda nebyl ani vztah, spíše sex na jednu noc, což mě teď hrozně trápí, jak jsem se tak mohla chovat. Těch mužů bylo opravdu hodně, prostě jsem to brala jako povyražení nebo i útěchu po rozchodu v dlouholetém vztahu.Ve kterém jsem nikdy nebyla nevěrná. Trápí mě to moc, jelikož partnera dost lidí zná a já ty muže měla spíše z jednoho města. Tudíž mám strach i že se to dozví od někoho jiného.
Přítele miluji, nikdy bych ho nepodvedla. Snažím se o to, být dobrá máma a zároveň přítelkyně. Teď mě můj život skutečně naplňuje, jen mě trápí tahle věc pořád dokola. Vím, že minulost nezměním, ale jak zapomenout?
Podobné téma jsem již zakládala
Podotýkám, že partner takové holky odsuzuje, nenávidí. Co by jste býti mnou dělaly?
Prosím neodsuzujte mě, vím, že jsem sem udělala v minulosti opravdu chybu spíš poraďtě..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

freeport
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 02.03.17 10:59

Žij současností a budoucností. odplatou za tvé ¨hříchy¨je teď zpytování svědomí. Ale pokus se soustředit na pěkný vztah s dítětem a zkus zapomenout. A rozhodně tvá zpověď partnerovi nepomůže, co tím vyřešíš? Nic. Jen se ti možná uleví, ale jemu rozhodně ne.

zoidberg
Extra třída :D 11464 příspěvků 02.03.17 10:59

Není tvojí povinností sdělovat podobné informace, pokud se sám na to nezeptal na začátku vztahu a ty jsi mu účelově nezalhala, neříkal bych to. Je to zbytečné vytváření problémů a napětí a teoreticky se to nemusí nikde dozvědět.

Malaga
Generální žvanilka 24403 příspěvků 02.03.17 11:00

To téma bych neotvírala. Kdyby se sám na to zeptal, nelhala bych, ale sama bych o tom nezačínala.

ropucha 02
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 02.03.17 11:00

Já bych mlčela

Bebuše
Echt Kelišová 7841 příspěvků 02.03.17 11:01

Takové starosti bych chtěla mít. Každý má nějakou minulost, pokud jste za sex nebrala peníze, neřešila bych to… maximálně se dozví, 6e jste s někým spala před ním a s tím asi musí počítat, když jste panna nebyla ;) A neříkala bych tomu špatná minulost. Spíš velká zkušenost nebo užila jsem si života… Čekala jsem kriminál a drogy… ;)

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2291 příspěvků 02.03.17 11:01

Nic, nerýpala bych se v tom. Proč taky?

Lethe
Povídálka 46 příspěvků 02.03.17 11:03

Proč bys mu to chtěla říkat, když víš, že to partner odsuzuje? Koleduješ si jen o problém (tam, kde není). Pokud Tě to trápí, je to Tvůj problém (ne jeho), zajdi k psychologovi, vypovídej se, uleví se Ti.
Vůbec Tě neodsuzuji, prostě to tak bylo, ale minulost je minulost, nač ji tahat do současného vztahu.

Lagunna
Povídálka 36 příspěvků 02.03.17 11:05

Tak ze začátku byli nějaké problémy, někdo se mu pokoušel něco říct, spíše jsem mu to neřekla.
Nějaké anonymní dopisy byly a telefonáty. Spíše jsem mu řekla, že se o tom nikdy nechci bavit. Vím, měla jsem mu to říct opravdu ze začátku když to bylo otevřené. Několikrát jsem mu i naznačila, že jsem byla špatný člověk a u toho plakala, ale nikdy jsem se neodhodlala mu říct natvrdo všechno.

Mama11
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 02.03.17 11:05

Co tím získáš když se přiznáš? Ulevíš svému svědomí, jiné pozitivum na tom nevidím. Naopak, riskuješ, že o tom začne partner přemýšlet, nasadíš mu brouka do hlavy. Podle mě bys to měla jednou provždy pohřbít ve své mysli. Co bylo, bylo, teď jsi jinde, v jiné životní etapě a podle toho bych se chovala. Pokud by se to partner někde dozvěděl a zeptal se na to, nic bych mu nezatajovala, ale ani bych to nerozebírala. Prostě hotová věc, ke které se nechceš vracet ani slovy, ani činy.. Teď se soustřeď na miminko a nekaž si krásné období ve svém životě.

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9642 příspěvků 02.03.17 11:06

Kvůli svému svědomí ublížit manželovi? Ne.

Marble93
Kecalka 141 příspěvků 1 inzerát 02.03.17 11:06

Tak ja neměla problém partnerovi přiznat cokoliv.. trapilo me to a ven jsem s tim sla.. a ze byly i horší věci, nez jen sex na jednu noc.. bylo to v minulosti.. musis poznat sama, jak moc mu veris. Ja verim maximálně a vim, jak skvělého muže mam. Všechno pochopil, odpustil a vi, na čem jsme ted. Kdyz me obcas minulost dostihne a ja se začnu utapet, drzi me nad vodou.. a to by nebylo, kdyby o tom nevěděl. Záleží ciste jen na tobe a tvých pocitech z vaseho vztahu..

Malaga
Generální žvanilka 24403 příspěvků 02.03.17 11:06
@Lagunna píše:
Tak ze začátku byli nějaké problémy, někdo se mu pokoušel něco říct, spíše jsem mu to neřekla.
Nějaké anonymní dopisy byly a telefonáty. Spíše jsem mu řekla, že se o tom nikdy nechci bavit. Vím, měla jsem mu to říct opravdu ze začátku když to bylo otevřené. Několikrát jsem mu i naznačila, že jsem byla špatný člověk a u toho plakala, ale nikdy jsem se neodhodlala mu říct natvrdo všechno.

Ale takhle to vyznívá jinak než ten úvodní příspěvek…

kamikaa
Kelišová 5429 příspěvků 02.03.17 11:07

Není důvod mu to říkat!…Proč jako??…

Lagunna
Povídálka 36 příspěvků 02.03.17 11:07

Ne peníze jsem opravdu za to nebrala. Jen mi to přijde tak trochu jako by lhaní o své osobě. Užírá mě to každý den..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama