Přiznání nevěry, ano nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 16:22
Přiznání nevěry, ano nebo ne?

Jste pro nebo ne? Podlehla jsem, poprvé v zivote jsem podvedla a nevim, jak s tim naložit.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
radúna
Extra třída :D 12041 příspěvků 21.09.18 16:23

A uleví se ti po tom, co ze sebe shodíš tu tíhu viny?
Co myslíš?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 16:25

Vubec nevim. Uvazuji nad rozchodem s pritelem a ukončením kontaktu s dotyčným. Neni to fér ani k jednomu.

Tichošlápek
Extra třída :D 10956 příspěvků 21.09.18 16:25

Takže ulevíš svému svědomí a ublizis tím partnerovi mnohem víc než kdybys byla zticha a vyžrala si to hezky sama se sebou. Když uz partner podvede, tak by měl byt natolik ohleduplný, ze si to nechá pro sebe. Pokud se tedy nebojis, ze to na tebe praskne.

terien
Echt Kelišová 8523 příspěvků 21.09.18 16:26

V žádném případě!!! Zbláznila ses? Za prvé si zbytečně rozbiješ stávající vztah a za druhé tomu druhému hrozně ublížis, jenom abys ulevila sama sobě. Jestli to nic neznamenalo tak na to zapomeň a jestli znamenalo tak taky.

radúna
Extra třída :D 12041 příspěvků 21.09.18 16:27
@Anonymní píše:
Vubec nevim. Uvazuji nad rozchodem s pritelem a ukončením kontaktu s dotyčným. Neni to fér ani k jednomu.

Miluješ toho přítele? Chcete spolu být? Ten sex, to byl jenom úlet? Nebo miluješ dotyčného?

Až si odpovíš po pravdě, tak potom jednej.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 16:28
Rozhodně ne

Já to udělala a manžel mi to sice prominul ale při každé hadce či neshodu mi to vmetl do tváře…ale je pravda že jsem ho nepodvedla ale nejdřiv se s ním rozešla..pak jsme se k sobě zase vrátili ale stejně on to bere jako nevěru.Neříkej to,to je jasná :pocitac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 16:29

Jde o to, ze to stejne asi praskne. Dotyčný to nebral jen jako úlet nejspíš.

Tichošlápek
Extra třída :D 10956 příspěvků 21.09.18 16:31
@Anonymní píše:

Tak to jsi v… nezbyde ti nez to vyklopit

radúna
Extra třída :D 12041 příspěvků 21.09.18 16:32
@Anonymní píše:

Tak to je prů.ser.
Tak to potom ano, přiznání je asi na místě.

Valkýra88
Kecalka 117 příspěvků 21.09.18 16:41
@Anonymní píše:

Tak ještě počkej co z toho bude aby jsi pak nelitovala a nakonec nezustala sama. 8o

Lalelale
Závislačka 2725 příspěvků 21.09.18 16:42
@Anonymní píše:

Ty chceš s přítelem zůstat? Pokud jo, ten dotyčný má nějakou páku, jak dokázat, že ses s ním vyspala? sms, maily..? Takhle, dostanu tu asi mega čočku, ale neřekla bych vůbec nic, i kdybych se s přítelem rozejít opravdu chtěla. Tohle by o mě nikdo vědět nemusel.

Emimin7
Echt Kelišová 9376 příspěvků 21.09.18 16:46

Rozhodně jsem pro přiznání.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 21.09.18 16:50
@Anonymní píše:
Jste pro nebo ne? Podlehla jsem, poprvé v zivote jsem podvedla a nevim, jak s tim naložit.

Nepřiznávala bych se. Otázkou je, jak moc tě ten druhý drží v šachu. Jestli je to bez mailu a SMS, tak bych si s tím hlavu nelámala.

tininas
Ukecaná baba ;) 1422 příspěvků 21.09.18 16:51
@Anonymní píše:

Ahoj.

Velmi rozumná úvaha.

Zabalit to na všech frontách a jít o dům/postel dál.

A brát to tak, že do třetice všeho dobrého. :) A snad i nejlepšího.

Příspěvek upraven 21.09.18 v 16:54

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžkej Pokondr zuří kvůli údajné cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Ondráček vyhrožuje ředitelce Supraphonu, že to „roztočí“: Dej to právníkům!

Českou hudební scénou otřásá nevídaný spor. Na sociálních sítích se do sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >