Přiznat se nebo dělat jakoby nic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 12:38
Přiznat se nebo dělat jakoby nic

Prosím anonym jinak smazat… Chtěla bych se zeptat cca tři čtvrtě roku před tím než jsem si začal s mým současným manželem, jsem si psala s jedním mužem, já tehdy mladá a blbá. Byly jsme si sympatičtí ale nic mezi námi nebylo, nějak to prostě přestalo, tak jako to předtím začalo. No stalo se že jsme si vyměnili pár lechtivých fotek já měně než on já jenom jednu s nahoře bez. Teď mě znovu kontaktoval a já při pohledu na naši diskuzi viděla fotku kterou jsem mu zaslala a zděsila jsem se. Bojím se aby to někde neuveřejnil… Manžel o té fotce neví.. Řekli by jste mu to nebo by jste dělali jako že se nic nestalo?

Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15074 příspěvků 24.06.19 12:40

Vůbec bych to neřešila

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 12:42

Taky jsem v „telecích létech“ uveřejnila/poslala pár fotek kde bylo vidět víc než by muselo (uplně intimní naštěstí ne). Manželovi jsem se tím nechlubila, nevidím důvod.

cecetka
Echt Kelišová 8468 příspěvků 24.06.19 12:43

Ne. Resila bych to az v pripade, ze by ji fakt zverejnil nebo to nejak jinak vyslo najevo. Navic to bylo v dobe PRED vztahem s manzelem. Nicmene bych v blizsim kontaktu s timto muzem nebyla.

vonajebohyne2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 12:44

Neresila bych to, kazdy mame nejakou minulost a fotka nahore bez neni zadny sileny dramo, kterym by te mel kdokoliv vydirat. A to i v ramci prace atd. Navic pro kazdeho rozumneho cloveka by se podobnou akci ztrapnil pouze on.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 12:56

Děkuji, že jste mě v tom utvrdili že nic neříkat :) děkuji moc :)

Dena12
Kecalka 146 příspěvků 24.06.19 13:13

Manželovi nic neříkat. Borce s fotkama zablokovat a zbytečně se s ním nebavit o osobním životě - když nebude vědět, kde pracuješ a koho sis vzala, těžko tě tím bude vydírat. No a kdyby opravdu začal „vydírat“, pak říct, že to je vydírání a jdeš na policii (pohrozit a v případě eskalace fakt jít).

Na 99.9% se nic takového nestane.

Ono, na posílání lechtivých fotek nevidím nic špatného, ALE když už něco takového děláš, rozmysli si, co bys dělala, kdyby… Posílat lechtivé fotky a pak se nervovat je děsně telecí.

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 24.06.19 13:15

Banány doporučuji loupat od stopky. Nalomit a sloupnout. Pokračovat dalšími dvěma až třemi částmi. To já jen až si nebudeš vědět rady s další blbostí.

Tak si poslala prsa no. Tvému současnému je po tom prd. ;)

Váš příspěvek
Reklama