Přiznávám se, že nedokážu být celý život věrná

Anonymní
6.3.21 19:45

Přiznávám se, si nedokážu být celý život věrná

Máte to tak někdo taky??? Děsně se za to nemám ráda, le bohužel mám k sexu trochu odlišný přístup než asi většina žen a prostě ho odděluji od toho psychického…sveho přítele miluji nade vše, chci s ním žít a mít rodinu, ale prostě si nedokážu představit, že mu budu celý život věrná…proto si ho ani nedokážu vzít, jelikož takový slib je pro mne velky závazek, který se bojim že nedokážu dodržet.
Prosím neodsuzujte mně. Ale psychická nevěra a paralelní vztahy jsou pro mně daleko horší než nějaká narazovka. Nicméně představa sexu a jediným chlapem do konce života mne děsí…je tu také někdo takový? Podařilo se Vám například nevěru ututlat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5325
6.3.21 19:50

A co si najít partnera, který to vidí stejně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26945
6.3.21 19:51

Najdi si cuckolda máš po starostech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
6.3.21 19:55

Celý život věrná jednomu partnerovi být nemusíš, existuje polyamorie, otevřené vztahy. Ale měla by sis najít někoho, kdo s tím souhlasí a nevadí mu to. Takoví lidé jsou.

Být partnerovi nevěrná za jeho zády a tutlat to je… fuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.3.21 19:58

Buď klidná, fyzická nevěra, pokud jsi opatrná, ututlat jde.
S psychickou je to podstatně složitější.

• Citovat
  • Nahlásit
6599
6.3.21 19:59

Tak snad hrajes rovinu a pritele na to upozornis predem, ze vis, ze obcas ulitnes, aby vedel s kym zije a mohl se podle toho zaridit. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1022
6.3.21 20:04

Když s tím bude partner srozuměn předem a bude souhlasit, není co řešit.
Jinak cuckold nebo kandaulista.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
6.3.21 20:08

Upřímně mám sex ráda, vždycky jsem si ho užívala a taky dokážu oddělit city a sex.
Ale od té doby, co jsem s nýnějším partnerem a budeme mít rodinu, tak tu potřebu provozovat sex jinde nemám. Na co? Snad v partnerském životě by si oba dva měli ve všem sednout, ať už jde o zásadní názory na budoucnost, společnou domácnost, ale i ten sex, ať už kvalita a kvantita, atd..

Takže podle mě by sis měla najít partanera, který to bude respektovat (znám takový pár a funguje jim to) a zbytečně nepodvádět a zraňovat city někomu, zvlášť jestli ti na něm záleží…

• Citovat
  • Nahlásit
11820
6.3.21 20:18
@Anonymní píše:
Máte to tak někdo taky??? Děsně se za to nemám ráda, le bohužel mám k sexu trochu odlišný přístup než asi většina žen a prostě ho odděluji od toho psychického…sveho přítele miluji nade vše, chci s ním žít a mít rodinu, ale prostě si nedokážu představit, že mu budu celý život věrná…proto si ho ani nedokážu vzít, jelikož takový slib je pro mne velky závazek, který se bojim že nedokážu dodržet.
Prosím neodsuzujte mně. Ale psychická nevěra a paralelní vztahy jsou pro mně daleko horší než nějaká narazovka. Nicméně představa sexu a jediným chlapem do konce života mne děsí…je tu také někdo takový? Podařilo se Vám například nevěru ututlat?

myslím, že budeš mít docela pestrý život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annastaziaa
6.3.21 20:19

Buď k němu upřímná.. chudák chlap, když ještě nejste manželé a nemáte děti a ty už přemýšlíš nad tím, že mu nevydržíš být věrná..
Být tebou tak si najdu chlapa co to má stejně.. :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.3.21 20:22

Zkus si s ním o tom promluvit.
Já věrná nejsem, partner to ví a toleruje, máme otevřený vztah. Také si může někoho najít, minimálně zatím prý nechce.

• Citovat
  • Nahlásit
19748
6.3.21 20:29
@Annastaziaa píše:
Buď k němu upřímná.. chudák chlap, když ještě nejste manželé a nemáte děti a ty už přemýšlíš nad tím, že mu nevydržíš být věrná..
Být tebou tak si najdu chlapa co to má stejně.. :D

To je tak 95% chlapů… :mrgreen: Takže si tak maximálně budou kvit… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annastaziaa
6.3.21 20:33

@Janli mas pravdu..
ale doufám, že ten můj je v těch 5% 😀 👍🏼

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.3.21 20:44

Já jsem vdaná a to celkem krátce. Podvedla jsem muže ( sex s jiným) a teď si píšu zase s jiným. Manžela miluju, nic netuší. Neumím si pomoct :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat