Přizpůsobený očkovací kalendář - pediatr Plzeň a okolí

Anonymní
2.7.12 14:18

přizpůsobený očkovací kalendář - pediatr Plzeň a okolí

Milé maminky, nejprve omluva za anonym, ale nějak jsem přišla na to, že toto je tady velmi kontroverzní téma a já nechci vířit vody, pouze poradit. Očkování je teď u mě číslo jedna, byla nám odložena hexavakcína již dvakrát - zdrav. stav miminka. Nebudu tady přesně popisovat proč, ale raději bych synka nechala naočkovat monovakcínami postupně, něco třeba vůbec (tolik diskutovaná živá vakcína atd.). K tomu je však potřeba tomu přístupný pediatr. U nás to nepůjde - to už také vím. Prosím tedy maminky, co smýšlejí stejně.

Hledám pediatra Plzeň a okolí

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1614
2.7.12 14:21

Nenech se zastrasit a nestyd se za svoje nazory. Je to jen tvoje vec a rozhodnuti. Ja tyhle kontroverzni slepice prehlizim a stojim si za svym, stejne jak ony.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31744
2.7.12 14:49

Tak mě by taky zajímal nějaký vstřícný pediatr právě z Plzně-zrovna scháním :think:
Slyšela jsem, že Koželuhová je dobrá, ale ta už nenabírá, pak prý je dobrá Šebková-ta je z Vinic. Obě i používají homeopatika i babské rady…
Já čerpám ze Známý lékař, není nad zkušenosti jiných maminek
Co se týče očkování to nevím jak na tom ty dvě jsou-mám v plánu odložit očkování na co nejdelší dobu. Očkovat budu, ale ne jak maniak a na všechno :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
2.7.12 15:33
@mari1912 píše:
Tak mě by taky zajímal nějaký vstřícný pediatr právě z Plzně-zrovna scháním :think:
Slyšela jsem, že Koželuhová je dobrá, ale ta už nenabírá, pak prý je dobrá Šebková-ta je z Vinic. Obě i používají homeopatika i babské rady…
Já čerpám ze Známý lékař, není nad zkušenosti jiných maminek
Co se týče očkování to nevím jak na tom ty dvě jsou-mám v plánu odložit očkování na co nejdelší dobu. Očkovat budu, ale ne jak maniak a na všechno :think:

MUDr. Šebková je určitě výborná pediatrička, ale s tím alternativním očkováním, nevím, nevím… Náš malej měl při prvním termínu na hexu rýmu, teda spíš chrochtá…ale chrochtá dál, i přes kapky atd a nastydlý není. Takže budeme očkovaný, až jim skončí dovča, hned z kraje srpna - jsme objednaní. No ale chci tam právě jít s tím, že to chci odložit až na těch 6 měsíců tu první hexu, nadšená z nás asi nebude, protože jsem byla svědkem toho, když tam přišla maminka a oznámila jí, že po přečtení knihy Doba jedová přestává očkovat vše a to docela zuřila. Ale my zas nechceme přestat, jen odložit, doufám, že se nějak v pohodě domluvíme, protože jinak mi jako člověk hrozně sedí a důvěřuju jí. Protože kdyby byly nějaké třecí plochy, budu muset hledat jiného pediatra a to bych byla nerada, když tady jsme spokojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31744
2.7.12 15:36

@Frema77
Pokud má rýmu tak bych to vůbec neřešila a i kdyby to nebyla klasická rýma tak bych se na tom točila a prostě bych očkovat neočkovala. Dítě musí být naprosto zdravé a tak to chci i já. Očkování se nebráním, ale čím déle, tím lépe :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9133
2.7.12 15:40

Tak tohle by mně taky zajímalo. My jsme očkování přerušili po druhé Hexa a dál už očkovat nebudeme. Naše doktorka na nás sice netlačí, ani nedělá žádné problémy(teda zatím),ale pokud jde o školku, tak nám nepomůže, podrobně na přihlášku vypsala na co všechno nám očkování chybí. Takže nemám šanci malýho do školky umístit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31744
2.7.12 15:43

@myška07
Je tady možnost nechat malého zkontrolovat jaké má protilátky? Že by třeba ani nemusela být ta třetí potřeba co? :think: Myslím oficiálně právě pro školku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3419
2.7.12 16:05

Vztřícný přístup k očkování má MUDr. Lepší, ordinuje na Skvrňanech na středisku a ještě přibírá. Celkově její přístup je ne přes míru lékařský a hlavně líbí se mi její citlivý přístup jak k dětem, tak i rodičům. Jsem za ni ráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3419
2.7.12 16:11

Ještě dodám, že je to skutečně tvá věc, i kdyby jsi neočkovala, tak ať si říká každý kdo chce co chce a i doktor ;)
Držím moc palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
2.7.12 16:17
@mari1912 píše:
@Frema77
Pokud má rýmu tak bych to vůbec neřešila a i kdyby to nebyla klasická rýma tak bych se na tom točila a prostě bych očkovat neočkovala. Dítě musí být naprosto zdravé a tak to chci i já. Očkování se nebráním, ale čím déle, tím lépe :nevim:

no já se na tom taky točit bud, ono mi nic jiného nezbyde :) kdyžtak koukám, že dole ve vláknu už píše maminka o MUDr. ze Skvrňan…tak jak říkám, pokud budou třecí plochy, raději změním pediatra. My se stejně budeme stěhovat za Plzeň k Přešticím, takže Vinice budou dost z ruky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9133
2.7.12 22:09
@mari1912 píše:
@myška07
Je tady možnost nechat malého zkontrolovat jaké má protilátky? Že by třeba ani nemusela být ta třetí potřeba co? :think: Myslím oficiálně právě pro školku

Jo to jsme nechali dělat,bohužel na Hemofila měl málo,takže nám to neuznají jako dokončené očko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.7.12 07:44
@Frema77 píše:
MUDr. Šebková je určitě výborná pediatrička, ale s tím alternativním očkováním, nevím, nevím… Náš malej měl při prvním termínu na hexu rýmu, teda spíš chrochtá…ale chrochtá dál, i přes kapky atd a nastydlý není. Takže budeme očkovaný, až jim skončí dovča, hned z kraje srpna - jsme objednaní. No ale chci tam právě jít s tím, že to chci odložit až na těch 6 měsíců tu první hexu, nadšená z nás asi nebude, protože jsem byla svědkem toho, když tam přišla maminka a oznámila jí, že po přečtení knihy Doba jedová přestává očkovat vše a to docela zuřila. Ale my zas nechceme přestat, jen odložit, doufám, že se nějak v pohodě domluvíme, protože jinak mi jako člověk hrozně sedí a důvěřuju jí. Protože kdyby byly nějaké třecí plochy, budu muset hledat jiného pediatra a to bych byla nerada, když tady jsme spokojení.
Že zuřila nad Dobou jedovou se nedivím, je to chytrá ženská, má přehled, takže jí je jasný, jaký hovadiny v kapitole o očkování jsou.
Očkování máme odložený bez problému. I MMR.

Koželuhová je mimo. Dobrá pro někoho, kdo se chce vypovídat a jíst cukr. A nevadí mu, že se o něm bude vykecávat s jinýma lidma.

• Nahlásit
  • Citovat
292
3.7.12 09:33
@Anonymní píše: Že zuřila nad Dobou jedovou se nedivím, je to chytrá ženská, má přehled, takže jí je jasný, jaký hovadiny v kapitole o očkování jsou.
Očkování máme odložený bez problému. I MMR.Koželuhová je mimo. Dobrá pro někoho, kdo se chce vypovídat a jíst cukr. A nevadí mu, že se o něm bude vykecávat s jinýma lidma.

Prave - chytra je a opravdu mi sedla i jako clovek. Takze rada slysim, ze domluva mozna je. Mohu se zeptat, jak jste ockovali hexu? Dekuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
26.3.20 09:37

Mám momentálně podobný dotaz - pediatr v Plzni, který nedělá vlny při odkladu očkování :think: máte doporučení na někoho konkrétního? :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama