Přizpůsobujete se v oblékání preferencím partnera?

Anonymní
7.4.21 20:24

Prizpusobujete se v oblekani preferencim partnera?

A doplnuji jeste: co by na vas partner videl nejradeji porad a co primo nesnasi, pripadne se mu nelibi a byl by rad, kdyby jste se toho zbavily (nebo se to co nejdrive „unosilo“)?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7339
7.4.21 20:27

Jo dokud jsem byla mlada a blba, tak jsem to delala.
Ted uz bych to nedelala ani nahodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2016
7.4.21 20:30

Nosím to v čem se cítím dobře. Ale na druhou stranu vím, že se manželovi nelíbí rifle nad pupek, tak těm se v obchodě vyhejbám obloukem :mrgreen: Ale jinak neměl nikdy námitky k tomu co mám na sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1101
7.4.21 20:36

Šatník prizpusobuju preferencim svým, ne manzelovym. On se taky oblika tak, jak chce on, ne ja. Máme některé kousky, které se nám na sobe vzajemne nelíbí, ale vysvětlili jsme si důvod, proč je nosíme a tím to skončilo. Nechápu, proč by mi kdokoliv mel určovat, co si oblecu. Vyjma nějakého dress codu například v práci nebo kultuře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63033
7.4.21 20:37

Chlap mi chtěl v monterkach, teplakach. No jedny jsem si tedy pořídila, v tehotenstvi, pac jsem noc jiného neoblekla.. Nosím je občas na zahradu, jinak jsem schopná okopavat záhon klidně v sukni a je mi putna, co si o tom myslí :mrgreen: neřídím se tím, co chce muž, ale tím, co chci já

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.4.21 20:42

Nedělám to, partnerovi se údajně libim v čemkoliv :nevim:. Nicméně já nosím téměř výhradně šaty, kalhoty jen málokdy, obecně mám takový hodně ženský styl. Myslím ale, že i kdybych chodila v riflich, neměl by nic proti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30458
7.4.21 20:42
@Anonymní píše:
A doplnuji jeste: co by na vas partner videl nejradeji porad a co primo nesnasi, pripadne se mu nelibi a byl by rad, kdyby jste se toho zbavily (nebo se to co nejdrive „unosilo“)?

Partner mi nic nepřikazuje, má mě rás i bez oblečení. Nosím to, co mi sluší, sedí a je mi příjemné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14193
7.4.21 20:45

Pokud vim, ze se mu neco vyslovne nelibi, tak si to nekoupim. Stejne tak on nenosi obleceni, ve kterem se mi nelibi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1567
7.4.21 20:51

Ne. V podstate se nam libi to same, akorat ja si ted uz nemuzu dovolit treba uple leginy nebo minisukne. Porad se chystam hubnout, ale v dobe covidive mi to priste nejde :roll:. Manzel by me v obtazenych vecech rad videl i ted, ale mam jeste nejakou soudnost :roll:, takze vim, ze bych v tom vypadala jak jelito (dosliva) :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9859
7.4.21 20:53

Já nesnáším nákupy oblečení, jsem ráda, když aspoň občas natrefím na něco, co se líbí mně a co mi sedí. Takže ne, podle nikoho dalšího už se neřídím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1828
7.4.21 21:18

Jak kdy. Ale nenosím, co se mu vyloženě nelíbí.
Občas se ptám, zda 2 kousky oblečení se k sobě hodí. Já mám ráda hodně barevné oblečení a manžel zase černé. Tak hledáme nějaký kompromis. Funguje to i opačně.

Nebýt manžela, tak nenosím krátké sukně, protože dlouhé jsou pohodlnější nebo nenosím výstřihy, protože z roláku mi prsa nevypadnou. On zase na sebe kvůli mě obleče i jinou než černou barvu. Řekla bych, že se navzájem doplňujeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
754
7.4.21 21:25

Ano, hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8958
7.4.21 22:07
@Anonymní píše:

Vždy jsem se oblékala tak jak jsem chtěla já. Memu muži se líbí sportovní oblečení na ženě, teplákovká botasky kšiltovka, to já tedy nosím ráda. Ale také nosím kabát přiléhavé krátké šaty silonky se vzorkem a kozajdy…A to se mu tedy líbí také. Neridim se nikdy módními trendy, mám svůj styl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
455
7.4.21 22:10

Co se týká běžného satniku, tak ne, a ani já jsem nikdy žádnému partnerovi do oblečení nekecala. Pokud by chtěl, aby si občas vzala něco, co by mu přišlo víc sexy, třeba na společnou večeři, tak proč ne. I když já nosím obvykle šaty i kratší sukně, tak leda, že bych chtěl nejakou krajkou, jinou barvu,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
8.4.21 07:45

To víš, že to zkoušel na začátku. :lol: Tak jsem mu řekla „jistě zlato, já si do šatníku pořídím nějaký ten křiklavý kousek, co se ti líbí a ty začneš každý den nosit košile s límečkem, co se zas líbí mně“.
Dělal machra, ale jako ležérní a sportovní chlap to vydržel den. :lol: :lol: :lol: Takže jsme se už pochopili.
Já mám ráda spíš takovou dívčí eleganci, nevadí mi nic vyzívavého ani sexy, ale nesmí to vypadat lacině. To on zase třeba se může zbláznit, když vidí vypasované neonové nebo PVC legíny nejlépe se sportovní obuví, mně to přijde hrozně nevkusný a cítila bych se strašně. :lol: :lol: :lol: Jako mladá jsem se nechala do všeho ukecávat, dnes už ne. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat