Pro a proti přelivu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DorkaC
Povídálka 12 příspěvků 30.08.18 18:30
Pro a proti přelivů?

Zdravím, je mi 17 a mám přírodní nebarvené vlásky a chtěla bych změnu, ale nechci jít do klasické barvy, kvůli odrostům a taky zničení kvality mých vlasů. Proto mě napadl nějaký oříškový přeliv, jaké máte zkušenosti, pro a proti nebo výhody? Díky za vše :andel:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 6121 příspěvků 30.08.18 18:42

Proti barvě má přeliv spíš samé výhody, zvlášť pro mladou holku co chce spíš experimentovat. Neničí to tolik vlasy jako permanentní barva. Většinou vydrží tak měsíc, takže za měsíc se to vymeje, když se ti nelíbí můžeš zkusit jiný odstín, nemáš vidět odrosty, můžeš ho každý měsíc opakovat takže budeš mít pořád nabarvené vlasy, ale když se rozhodneš jít zpět na přírodní barvu vlasů tak stačí přestat barvit a přeliv vymýt. Nevýhodou je ze špatně nebo vůbec nekryje šediny, ale to tebe asi trápit nemusí a taky se přelivem dá vlasy pouze barvit a ne odbarvovat, takže kdybys chtěla světlejší odstín než máš přírodní tak to nepůjde. Každopádně pokud to chceš zatím jenom zkusit tak je přeliv super volba, ten se dá vždycky vymýt nebo pak přebarvit nějakou permanentní barvou, ale když se nabarvíš rovnou barvou je pak složité barvu měnit nebo chtít zpátky svojí, nehledě že si barvou víc ničíš kvalitu vlasů.

awesomeone
Kecalka 145 příspěvků 1 inzerát 30.08.18 18:58

@DorkaC ja dávala přeliv na stredne az tmave hnede vlasy, kupovala jsem ruzne hnede odstíny, i světle hnedy, ale vždycky z toho byla černá… Vlasy to většinou hezky oživilo, ale jak říkám, nikdy se mi nepodařil udělat požadovaný odstín.

Verun83
Echt Kelišová 8865 příspěvků 33 inzerátů 30.08.18 18:59

Muzes zkusit prirodni barvy a tonovat svuj odstin. Jako bonus budes mit vyzivene vlasy. Znacky treba voono, khadi …

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2356 příspěvků 30.08.18 19:47

@Kriss Tina naprosto s tebou souhlasím… @DorkaC pokud chceš jen oživit hnědou barvu,raději kupuj o odstín světlejší,než si myslíš,že bys chtěla,chytají trošku tmavší. Ale rychle se vymývají,tak kdybys to náhodou netrefila,tak nezmatkuj a neodbarvuj,vymyje se během pár týdnů.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33520 příspěvků 10 inzerátů 30.08.18 19:57

U mladé holky jsem určitě taky raději pro přírodní tónování (i když i nějaký ten permanentní experiment odroste… :mrgreen: ). Zkus se podívat na tuto diskuzi , kde jsou nějaké tipy. Tady je návod na barvení čistě přírodními produkty . Zrovna je doba vlašských ořechů a můžu z osobní zkušenosti doporučit, i když mám černé vlasy, ořechový lesk byl znát. Nebo jsem i vyzkoušela také momentálně dozrávající černý bez - šťávu z bobulek, které mohou udělat zajímavé pruhy.

DorkaC
Povídálka 12 příspěvků 30.08.18 20:17

Měli jste někdo prosím podobný problém jako @awesomeone8o

DorkaC
Povídálka 12 příspěvků 30.08.18 20:18

@Aduš8 :andel: děkuji za tip!

DorkaC
Povídálka 12 příspěvků 30.08.18 20:19

@Kriss Tina :srdce: děkuji moc

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33520 příspěvků 10 inzerátů 30.08.18 20:26
@DorkaC píše:
Měli jste někdo prosím podobný problém jako @awesomeone ? 8o
Řekla bych, že tohle je problém neustálého překrývání permanentních barev. Ty je potřeba jednou za čas stáhnout odbarvovačem se silnějším peroxidem a pak dát teprve barvu. Když jsem dala něco na nebarvené vlasy, tento problém nebyl.
mrazik6
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 1 inzerát 30.08.18 20:33

@DorkaC Prosím, „vlásky“ ne. Velké holky mají vlasy. Jinak určitě kadeřnice.

Katerina308
Kecalka 487 příspěvků 30.08.18 20:44

@DorkaC mě také vždy ty tónovací šampóny chytly skoro až do černa a to jsem si třeba koupila čokoládový. Vlasy mám svoje tmavě hnedé a nikdy předtím nebarvené

joli31
Kecalka 321 příspěvků 30.08.18 20:48

Mě chytá do tmava skoro všechno, i mojí mamce. A pak se to za měsíc vymyje do světla, i trvalá barva z drogerie. ale od kadeřnice má světlejší hnědočervenou a nevymývá se vůbec nic, jupí :mrgreen: . Jinak i ten mahagon mixnutej s červenou, pouze přeliv, a měla jsem tmavěčervenofi­alovou hlaavu, hodně tmavou, než se to trochu vymylo.

DorkaC
Povídálka 12 příspěvků 30.08.18 23:19

@mrazik6 :lol: :lol: :potlesk: páni, to je opravdu odpověd k věci. Mám vlásky, klidně vlásečky! A klidně i ženy ve 40 letech mohou mít vlásky, nevidím jediný důvod a smysl vašeho komentáře. :mavam:

awesomeone
Kecalka 145 příspěvků 1 inzerát 31.08.18 10:10

@Tiger-lily nikdy jsem neměla barvene vlasy, jen občas ten přeliv = cca 2×-3× do roka.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >